Nigdy więcej kartridży!

Zapas tuszów na dwa lata.

Play Video

PROFESJONALNE WYDRUKI WYSOKIEJ JAKOŚCI W WYJĄTKOWO PRZYSTĘPNEJ CENIE

3 Years Extended Warranty

Nieważne, czy pracujesz w domu, czy w biurze — drukarki Epson z systemem stałego zasilania w atrament pozwolą obniżyć koszty drukowania oraz koszty związane z prowadzeniem działalności. W naszej ofercie wyjątkowo wydajnych drukarek atramentowych połączyliśmy przystępną cenę, wygodę, jakość i niezawodność w jeden niesamowity zestaw.

Drukarki Epson z systemem stałego zasilania w atrament to znakomity wybór dla każdego, kto chce utrzymać niskie koszty i drukować bez problemów, nie rezygnując z wydajności ani jakości.

Więcej informacji

GŁÓWNE KORZYŚCI

  • Zintegrowany wkład atramentowy o dużej pojemności
  • Wyjątkowo niski koszt drukowania
  • Wydruki w jakości Epson
  • Duże butelki z atramentem
  • Niezawodne działanie
  • Bezpieczeństwo dzięki gwarancji firmy Epson
Key Benefits

ULTRAOSZCZĘDNE DRUKOWANIE ZAPEWNIAJĄCE WYJĄTKOWO NISKI KOSZT JEDNOSTKOWY

System stalego zasilania w atrament zapewnia doskonałej jakości wydruki przy bardzo niskich kosztach.

Drukarki zostały wyposażone w duże butelki z oryginalnym atramentem Epson, dzięki czemu można wydrukować o wiele więcej stron.

System nie tylko jest ekonomiczny, ale też pozwala zwiększyć produktywność, przez co stanowi niezawodny dodatek do każdego biura.

Ultra-low-cost printing

NIEZAWODNE DRUKOWANIE BEZ NIEPOTRZEBNEGO BAŁAGANU

Każda drukarka wyposażona jest w głowicę Micro Piezo firmy Epson, które zapewniają niezrównaną trwałość, jakość i niezawodność. Wyjątkowo duży pojemnik na atrament jest w pełni zintegrowany z urządzeniem, więc użytkownicy mogą cieszyć się niezawodnym drukowaniem bez niedogodności występujących podczas korzystania z innych systemów uzupełniania atramentu.

Unikatowa technologia szybkiego uzupełniania atramentu (FIT) firmy Epson obejmuje specjalnie zaprojektowane szczelne korki oraz filtry, które minimalizują straty atramentu.

Reliable Printing

JAKOŚĆ EPSON I CAŁKOWITY SPOKÓJ W STANDARDZIE

Korzystanie z oryginalnych atramentów firmy Epson gwarantuje jakość, której oczekujesz od swojej drukarki, a każda butelka z atramentem ma korek wielokrotnego użytku umożliwiający jej zamknięcie, aby użytkownik mógł ją spokojnie przechowywać.

Gwarancja firmy Epson daje użytkownikowi drukarki pewność, że otrzymuje maksymalną wartość, niezawodność i spokój.

Epson Quality

DRUKOWANIE BEZPRZEWODOWE DZIĘKI FUNKCJI EPSON CONNECT

Funkcja Epson Connect umożliwia drukowanie z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy tylko wysłać dokumenty i zdjęcia do drukarki pocztą e-mail lub za pomocą funkcji Remote Print Driver. W ramach funkcji Epson Connect można również korzystać z aplikacji Epson iPrint umożliwiającej łatwe drukowanie ze smartfonów i tabletów za pomocą Wi-Fi. Drukuj zdjęcia i dokumenty bezpośrednio z urządzeń mobilnych dzięki zgodności z technologią Apple AirPrint. Dostępna jest także usługa¹ Google Cloud Print.

Epson iPrint
  1. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect
  2. * Dwuletni zapas atramentu oszacowano na podstawie średniej miesięcznej liczby drukowanych stron (badanie IDC WW Page Volume Program, 2013 r.).