Uzyskaj przewagę nad konkurencją, korzystając z drukarek atramentowych firmy Epson

Technologia biznesowych drukarek atramentowych firmy Epson zapewnia firmom i organizacjom w całej Europie lepszą ekonomię druku. Zastąpienie drukarki laserowej drukarką atramentową firmy Epson to łatwa i korzystna decyzja, która może przyczynić się do zmniejszenia kosztów ogólnych, zwiększenia wydajności i ograniczenia zużycia energii.

Znaczące oszczędności dzięki drukarce atramentowej firmy Epson.

Zastąpienie drukarki laserowej biznesową drukarką atramentową firmy Epson może przyczynić się do dużych oszczędności. Możesz zmniejszyć własny koszt wydruku jednej strony nawet o 50%1 i wydrukować nawet dwa razy więcej za tę samą cenę.

Oszczędzaj energię i ogranicz produkcję odpadów dzięki drukarce atramentowej firmy Epson.

Znacząco zmniejsz ilość odpadów oraz koszty energii, zamieniając drukarkę laserową na drukarkę atramentową firmy Epson. Mogą one produkować do 99% mniej odpadów2 i zużywać do 96% mniej energii w porównaniu z drukarką laserową3.

Drukarka atramentowa firmy Epson umożliwia szybszy i niezawodny proces drukowania.

Zamień drukarkę laserową na drukarkę atramentową firmy Epson, aby zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność. Drukarka atramentowa firmy Epson jest do 3,5 razy szybsza4 od drukarki laserowej, a ponadto zmniejsza czas potrzebny na konserwację i obsługę nawet o 98%5.

Odkryj, o ile możesz zmniejszyć emisję CO2 oraz zużycie prądu

Niezależne testy wykazują, że modele WorkForce Pro firmy Epson zużywają do 96% mniej energii niż drukarki i kopiarki laserowe3. Zamieszczony poniżej kalkulator pozwala sprawdzić, o ile można ograniczyć zużycie prądu i emisję CO2.

WIĘCEJ INFORMACJI
WF-C5710DWF

Przykłady wdrożeń

Niskie zużycie energii oznacza niższy całkowity koszt eksploatacji

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, korzystając z drukarek serii WorkForce Pro w ciągu całego czasu eksploatacji produktu dzięki łatwemu w użyciu kalkulatorowi całkowitego kosztu eksploatacji.

WIĘCEJ INFORMACJI

Gdzie kupić

Czy potrzebujesz pomocy w wyborze drukarki atramentowej firmy Epson? Znajdź najbliższego sprzedawcę produktów firmy Epson.

WIĘCEJ INFORMACJI

Skontaktuj się już dziś

Aby dowiedzieć się więcej o serii biznesowych drukarek atramentowych, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson skontaktuje się z Tobą.

CZY MASZ JAKIEKOLWIEK DODATKOWE WYMAGANIA?
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

1Dotyczy kosztu za stronę w kolorze. Porównanie z 10 najlepiej sprzedającymi się kolorowymi drukarkami laserowymi w Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej zapewniającymi szybkość druku 1–30 str./min według danych IDC z okresu 12 miesięcy do czerwca 2017 r. Dane dotyczące kosztu drukowania pochodzą z raportu GAP na sierpień 2017 r.; jest to średnia z cen obserwowanych w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii (podawana przez GAP w euro). Koszty eksploatacji drukarek firmy Epson oparte na sugerowanej cenie detalicznej wkładów atramentowych XXL (wartość 5000 stron wyliczona zgodnie z normą IEEE/ISO 24711/24712). W przypadku konkurencyjnych modeli przyjęto najniższy możliwy koszt za stronę.

2Niezależne testy wykazują, że modele WorkForce Pro RIPS firmy Epson produkują do 99% mniej odpadów niż drukarki laserowe i kopiarki. Na podstawie wyników dwumiesięcznych testów trwających do lutego 2017 r., przeprowadzonych przez firmę BLI na zlecenie firmy Epson i obejmujących wybrane urządzenia konkurencyjne.

3Na podstawie wyników dwumiesięcznych testów trwających do lutego 2017 r., przeprowadzonych przez firmę BLI na zlecenie firmy Epson i obejmujących wybrane urządzenia konkurencyjne. Modele wybrane na podstawie danych IDC dotyczących pięciu najpopularniejszych na świecie modeli w kategorii A4 11–20 stron na minutę i w segmencie 2 kategorii A3, korzystających tylko z jednego silnika każdego rodzaju, z uwzględnieniem urządzenia A3 od HP. Zużycie energii obliczone w wH dla wydruku trwającego 5 minut, w porównaniu z drukarkami laserowymi i kopiarkami.

4Niezależne testy wykazują, że czas drukowania pierwszej strony w modelach WorkForce Pro firmy Epson jest do trzech i pół razy krótszy niż w przypadku kopiarek laserowych i kolorowych. Zgodnie z testami przeprowadzonymi przez firmę BLI w okresie dwóch miesięcy do kwietnia 2017 roku; badanie FPOT (czasu drukowania pierwszej strony) po nocnym uśpieniu w porównaniu z wszystkimi konkurencyjnymi urządzeniami przetestowanymi do chwili publikacji. FPOT mierzony jest po nocnym uśpieniu, gdy urządzenie pozostaje bezczynne przez noc, a czas w sekundach mierzy się z uwzględnieniem czasu rozgrzewania, przetwarzania, odwzorowywania i dostarczenia pojedynczej strony testowej do podajnika.

5Niezależne testy wykazują, że modele WorkForce Pro RIPS firmy Epson mogą skrócić czas czynności konserwacyjnych nawet o 98% w porównaniu z drukarkami i kopiarkami laserowymi. Na podstawie wyników dwumiesięcznych testów trwających do lutego 2017 r., przeprowadzonych przez firmę BLI na zlecenie firmy Epson i obejmujących wybrane urządzenia konkurencyjne.