See how #EpsonSavesEnergy with Lewis Hamilton

OBEJRZYJ FILM

Uzyskaj przewagę nad konkurencją, korzystając z drukarek atramentowych firmy Epson

Technologia biznesowych drukarek atramentowych firmy Epson zapewnia firmom i organizacjom w całej Europie lepszą ekonomię druku. Zastąpienie drukarki laserowej drukarką atramentową firmy Epson to łatwa i korzystna decyzja, która może przyczynić się do zmniejszenia kosztów ogólnych, zwiększenia wydajności i ograniczenia zużycia energii.

Oszczędzaj energię i ogranicz produkcję odpadów dzięki drukarce atramentowej firmy Epson.

Znacząco zmniejsz ilość odpadów oraz koszty energii, zamieniając drukarkę laserową na drukarkę atramentową firmy Epson. Mogą one produkować do 99% mniej odpadów2 i zużywać do 96% mniej energii w porównaniu z drukarką laserową3.

Drukarka atramentowa firmy Epson umożliwia szybszy i niezawodny proces drukowania.

Zamień drukarkę laserową na drukarkę atramentową firmy Epson, aby zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność. Drukarka atramentowa firmy Epson jest do 3,5 razy szybsza4 od drukarki laserowej, a ponadto zmniejsza czas potrzebny na konserwację i obsługę nawet o 98%5.

Odkryj, o ile możesz zmniejszyć emisję CO2 oraz zużycie prądu

Niezależne testy wykazują, że modele WorkForce Pro firmy Epson zużywają do 96% mniej energii niż drukarki i kopiarki laserowe3. Zamieszczony poniżej kalkulator pozwala sprawdzić, o ile można ograniczyć zużycie prądu i emisję CO2.

WIĘCEJ INFORMACJI
WF-C5710DWF

Przykłady wdrożeń

Niskie zużycie energii oznacza niższy całkowity koszt eksploatacji

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, korzystając z drukarek serii WorkForce Pro w ciągu całego czasu eksploatacji produktu dzięki łatwemu w użyciu kalkulatorowi całkowitego kosztu eksploatacji.

WIĘCEJ INFORMACJI

Gdzie kupić

Czy potrzebujesz pomocy w wyborze drukarki atramentowej firmy Epson? Znajdź najbliższego sprzedawcę produktów firmy Epson.

WIĘCEJ INFORMACJI

Skontaktuj się już dziś

Aby dowiedzieć się więcej o serii biznesowych drukarek atramentowych, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson skontaktuje się z Tobą.

CZY MASZ JAKIEKOLWIEK DODATKOWE WYMAGANIA?
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

1Dotyczy kosztu za stronę w kolorze. Porównanie z 10 najlepiej sprzedającymi się kolorowymi drukarkami laserowymi w Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej zapewniającymi szybkość druku 1–30 str./min według danych IDC z okresu 12 miesięcy do czerwca 2017 r. Dane dotyczące kosztu drukowania pochodzą z raportu GAP na sierpień 2017 r.; jest to średnia z cen obserwowanych w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii (podawana przez GAP w euro). Koszty eksploatacji drukarek firmy Epson oparte na sugerowanej cenie detalicznej wkładów atramentowych XXL (wartość 5000 stron wyliczona zgodnie z normą IEEE/ISO 24711/24712). W przypadku konkurencyjnych modeli przyjęto najniższy możliwy koszt za stronę.

2Niezależne testy wykazują, że modele WorkForce Pro RIPS firmy Epson produkują do 99% mniej odpadów niż drukarki laserowe i kopiarki. Na podstawie wyników dwumiesięcznych testów trwających do lutego 2017 r., przeprowadzonych przez firmę BLI na zlecenie firmy Epson i obejmujących wybrane urządzenia konkurencyjne.

3Na podstawie wyników dwumiesięcznych testów trwających do lutego 2017 r., przeprowadzonych przez firmę BLI na zlecenie firmy Epson i obejmujących wybrane urządzenia konkurencyjne. Modele wybrane na podstawie danych IDC dotyczących pięciu najpopularniejszych na świecie modeli w kategorii A4 11–20 stron na minutę i w segmencie 2 kategorii A3, korzystających tylko z jednego silnika każdego rodzaju, z uwzględnieniem urządzenia A3 od HP. Zużycie energii obliczone w wH dla wydruku trwającego 5 minut, w porównaniu z drukarkami laserowymi i kopiarkami.

4Niezależne testy wykazują, że czas drukowania pierwszej strony w modelach WorkForce Pro firmy Epson jest do trzech i pół razy krótszy niż w przypadku kopiarek laserowych i kolorowych. Zgodnie z testami przeprowadzonymi przez firmę BLI w okresie dwóch miesięcy do kwietnia 2017 roku; badanie FPOT (czasu drukowania pierwszej strony) po nocnym uśpieniu w porównaniu z wszystkimi konkurencyjnymi urządzeniami przetestowanymi do chwili publikacji. FPOT mierzony jest po nocnym uśpieniu, gdy urządzenie pozostaje bezczynne przez noc, a czas w sekundach mierzy się z uwzględnieniem czasu rozgrzewania, przetwarzania, odwzorowywania i dostarczenia pojedynczej strony testowej do podajnika.

5Niezależne testy wykazują, że modele WorkForce Pro RIPS firmy Epson mogą skrócić czas czynności konserwacyjnych nawet o 98% w porównaniu z drukarkami i kopiarkami laserowymi. Na podstawie wyników dwumiesięcznych testów trwających do lutego 2017 r., przeprowadzonych przez firmę BLI na zlecenie firmy Epson i obejmujących wybrane urządzenia konkurencyjne.