Uzyskaj przewagę nad konkurencją, korzystając z drukarek atramentowych firmy Epson

Technologia biznesowych drukarek atramentowych firmy Epson zapewnia firmom i organizacjom w całej Europie lepszą ekonomię druku. Zastąpienie drukarki laserowej drukarką atramentową firmy Epson to łatwa i korzystna decyzja, która może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii, zwiększenia wydajności i ograniczenia ilości odpadów.

Większa wydajność

Zamień drukarkę laserową na drukarkę atramentową firmy Epson, aby zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność. Drukarka atramentowa Epson jest nawet 3,5 razy szybsza2 i wymaga nawet 98%3 mniej ingerencji użytkownika w porównaniu z drukarką laserową.

Odkryj, o ile możesz zmniejszyć emisję CO2 oraz zużycie prądu

Niezależne testy wykazują, że modele WorkForce Pro firmy Epson zużywają do 96% mniej energii niż drukarki i kopiarki laserowe3. Zamieszczony poniżej kalkulator pozwala sprawdzić, o ile można ograniczyć zużycie prądu i emisję CO2.

WIĘCEJ INFORMACJI
WF-C5710DWF

Produkty

Przykłady wdrożeń

Niskie zużycie energii oznacza niższy całkowity koszt eksploatacji

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, korzystając z drukarek serii WorkForce Pro w ciągu całego czasu eksploatacji produktu dzięki łatwemu w użyciu kalkulatorowi całkowitego kosztu eksploatacji.

WIĘCEJ INFORMACJI

Gdzie kupić

Czy potrzebujesz pomocy w wyborze drukarki atramentowej firmy Epson? Znajdź najbliższego sprzedawcę produktów firmy Epson.

WIĘCEJ INFORMACJI

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

Więcej informacji

Skontaktuj się już dziś

Aby dowiedzieć się więcej o serii biznesowych drukarek atramentowych, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson skontaktuje się z Tobą.

CZY MASZ JAKIEKOLWIEK DODATKOWE WYMAGANIA?
Pola oznaczone symbolem * są wymagane

1 Na podstawie wyników dwumiesięcznych testów trwających do lutego 2015 r., przeprowadzonych przez firmę BLI na zlecenie firmy Epson. Do testu wybrano modele spośród oferty dziesięciu najpopularniejszych producentów kolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych na podstawie danych IDC z regionu EMEAR za 2015 r. w kategorii kolorowych urządzeń laserowych A4 o szybkości drukowania 11–30 str./min. Zużycie energii obliczone w wH dla wydruku trwającego 5 minut, w porównaniu z kopiarkami i drukarkami laserowymi.

2 Zgodnie z testami przeprowadzonymi przez firmę BLI w okresie dwóch miesięcy do lutego 2015 roku; badanie FPOT (czasu drukowania pierwszej strony) po nocnym uśpieniu w porównaniu z wszystkimi konkurencyjnymi urządzeniami przetestowanymi do chwili publikacji. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/inkjetsaving.

3 Niezależne testy wykazują, że modele WorkForce Pro RIPS firmy Epson mogą skrócić czas czynności konserwacyjnych do 98% w porównaniu z drukarkami i kopiarkami laserowymi. Na podstawie wyników dwumiesięcznych testów trwających do lutego 2015 r., przeprowadzonych przez firmę BLI na zlecenie firmy Epson i obejmujących wybrane urządzenia konkurencyjne. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/inkjetsaving.