W ZESTAWIE ATRAMENT NA OKRES DO TRZECH LAT

Przekonaj się, jak łatwe i oszczędne jest drukowanie bez kartridży. Do drukarek EcoTank dołączamy zapas atramentu wystarczający nawet na trzy lata¹, dzięki któremu oszczędzisz do 90%² na kosztach druku.

OBEJRZYJ WIDEO

Oszczędzaj pieniądze dzięki drukarkom Epson EcoTank

Liczenie oszczędności jest niezwykle proste

Zaznacz model drukarki Epson Ecotank oraz drukarkę, z którą chcesz go porównać.

Zaznacz szacowaną intensywność użytkowania i okres eksploatacji drukarki.

Kliknij „Oblicz”

DO
00%
NIŻSZY KOSZT
DRUKU JEDNEJ
STRONY
NIŻ W KONKURENCYJNYCH
DRUKARKACH²

1. Wybierz porównanie

KOLOROWA DRUKARKA ECOTANK MONO A MONOCHROMATYCZNA DRUKARKA LASEROWA
KOLOROWA DRUKARKA ECOTANK A KOLOROWA DRUKARKA LASEROWA
KOLOROWA DRUKARKA ECOTANK A DRUKARKA ATRAMENTOWA

Epson M100 kontra Cannon LPB-6030B

W porównaniu z wybranym modelem możesz zaoszczędzić .

Natomiast w porównaniu ze średnią rynkową możesz zaoszczędzić do ².

POKAŻ MI SZCZEGÓŁOWE WYNIKIWYDRUKUJ TĘ STRONĘ

Twoje wyniki

Przyjmując zużycie str./mies. przez miesięcy; całkowity koszt eksploatacji jest oznaczony czerwoną linią. Całkowity koszt eksploatacji uwzględnia koszt zakupu sprzętu oraz bieżące koszty zakupu wkładów atramentowych i tonerów. Na całkowity koszt zakupu i ewentualne dalsze oszczędności mogą wpływać dodatkowe koszty zmienne, np. zakupu innych materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych czy poboru mocy. Średnia cena sprzedaży drukarek i materiałów eksploatacyjnych w USD ($) pochodzi z raportu IDC o liczbie wydruków na urządzeniach peryferyjnych w regionie EMEA (dane za II kw. 2018 r.) oraz raportu IDC o zużyciu materiałów eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane za 2 poł. 2017 r.).

  • ŚREDNIA DLA RYNKU

Aby zrozumieć sposób obliczenia wyników, kliknij tutaj w celu zapoznania się z metodologią.

Porównaj inną drukarkę

Niezawodne drukowanie bez bałaganu

Każda drukarka wykorzystuje technologię głowicy drukującej Micro Piezo firmy Epson, która zapewnia niezrównaną trwałość, jakość i niezawodność. Wyjątkowo duży pojemnik na atrament jest w pełni zintegrowany z urządzeniem, więc użytkownicy mogą cieszyć się niezawodnym drukowaniem bez niedogodności występujących podczas korzystania z innych systemów uzupełniania atramentu.

Unikatowa technologia szybkiego uzupełniania atramentu (FIT) firmy Epson obejmuje specjalnie zaprojektowane szczelne korki oraz filtry, które minimalizują straty atramentu.

WIĘCEJ INFORMACJI

1 Atrament nawet na 3 lata przy średniej liczbie 225 wydrukowanych miesięcznie stron na domowych i biurowych drukarkach EcoTank. Wyliczenia na podstawie najniższej wydajności czarnej butelki atramentu w zestawie.

2 Porównanie względem 20 najpopularniejszych jedno- i wielofunkcyjnych monochromatycznych drukarek laserowych A4, 20 najpopularniejszych jedno- i wielofunkcyjnych kolorowych drukarek laserowych oraz 20 konkurencyjnych jedno- i wielofunkcyjnych drukarek na wkłady atramentowe; dane pochodzą z raportu IDC o liczbie wydruków w regionie EMEA (II kw. 2018 r.). Koszt jednej strony obliczono na podstawie średniej ceny sprzedaży z raportu IDC o zużyciu materiałów eksploatacyjnych w regionie EMEA (2. poł. 2017 r.) oraz informacji o wydajnościach druku publikowanych przez producentów (wrzesień 2018 r.). Aby uzyskać dokładniejsze informacje, kliknij tutaj.

3 Podane wydajności zostały ustalone za pomocą oryginalnej metodologii firmy Epson na podstawie symulacji druku wzorców testowych zgodnie z normą ISO/IEC 24712. Podane wydajności NIE są oparte na normie ISO/IEC 24711. Podane wydajności mogą się różnić w zależności od drukowanych obrazów, rodzaju używanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunków pracy, np. temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu wydajność początkowego zestawu może być niższa.