W ZESTAWIE ATRAMENT NA OKRES DO TRZECH LAT

Przekonaj się, jak łatwe i oszczędne jest drukowanie bez kartridży. Do drukarek EcoTank dołączamy zapas atramentu wystarczający nawet na trzy lata¹, dzięki któremu oszczędzisz do 90%² na kosztach druku.

OBEJRZYJ WIDEO

Oszczędzaj pieniądze dzięki drukarkom Epson EcoTank

Liczenie oszczędności jest niezwykle proste

Zaznacz model drukarki Epson Ecotank oraz drukarkę, z którą chcesz go porównać.

Zaznacz szacowaną intensywność użytkowania i okres eksploatacji drukarki.

Kliknij „Oblicz”

DO
00%
NIŻSZY KOSZT
DRUKU JEDNEJ
STRONY
NIŻ W KONKURENCYJNYCH
DRUKARKACH²

1. Wybierz porównanie

DRUKARKA MONOCHROMATYCZNA ECOTANK A MONOCHROMATYCZNA DRUKARKA LASEROWA
KOLOROWA DRUKARKA ECOTANK A KOLOROWA DRUKARKA LASEROWA
KOLOROWA DRUKARKA ECOTANK A DRUKARKA ATRAMENTOWA

2. Gdzie zamierzasz korzystać z drukarki?

Epson M100 kontra Cannon LPB-6030B

W porównaniu z wybranym modelem możesz zaoszczędzić .

Natomiast w porównaniu ze średnią rynkową możesz zaoszczędzić do ².

POKAŻ MI SZCZEGÓŁOWE WYNIKIWYDRUKUJ TĘ STRONĘ

Twoje wyniki

Przyjmując zużycie str./mies. przez miesięcy; całkowity koszt eksploatacji jest oznaczony czerwoną linią. Całkowity koszt eksploatacji uwzględnia koszt zakupu sprzętu oraz bieżące koszty zakupu wkładów atramentowych i tonerów. Na całkowity koszt zakupu i ewentualne dalsze oszczędności mogą wpływać dodatkowe koszty zmienne, np. zakupu innych materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych czy poboru mocy. Średnia cena sprzedaży drukarek i materiałów eksploatacyjnych w USD ($) pochodzi z raportu IDC o liczbie wydruków na urządzeniach peryferyjnych w regionie EMEA (II kw. 2019 r.) oraz raportu IDC o zużyciu materiałów eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane za II kw. 2019 r.).

  • ŚREDNIA DLA RYNKU

Aby zrozumieć sposób obliczenia wyników, kliknij tutaj w celu zapoznania się z metodologią.

Porównaj inną drukarkę

Niezawodne drukowanie bez bałaganu

Każda drukarka wykorzystuje technologię głowicy drukującej Micro Piezo firmy Epson, która zapewnia niezrównaną trwałość, jakość i niezawodność. Wyjątkowo duży pojemnik na atrament jest w pełni zintegrowany z urządzeniem, więc użytkownicy mogą cieszyć się niezawodnym drukowaniem bez niedogodności występujących podczas korzystania z innych systemów uzupełniania atramentu.

Unikatowa technologia szybkiego uzupełniania atramentu (FIT) firmy Epson obejmuje specjalnie zaprojektowane szczelne korki oraz filtry, które minimalizują straty atramentu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

Więcej informacji

1 Atrament nawet na 3 lata przy średniej liczbie 225 wydrukowanych miesięcznie stron na domowych i biurowych drukarkach EcoTank. Wyliczenia na podstawie najniższej wydajności czarnej butelki atramentu w zestawie.

2 Porównanie względem 20 najpopularniejszych jedno- i wielofunkcyjnych monochromatycznych drukarek laserowych A4, 20 najpopularniejszych jedno- i wielofunkcyjnych kolorowych drukarek laserowych oraz 20 konkurencyjnych jedno- i wielofunkcyjnych drukarek na wkłady atramentowe; dane pochodzą z raportu IDC o liczbie wydruków w regionie EMEA (II kw. 2018 r.). Koszt jednej strony obliczono na podstawie średniej ceny sprzedaży z raportu IDC o zużyciu materiałów eksploatacyjnych w regionie EMEA (2. poł. 2017 r.) oraz informacji o wydajnościach druku publikowanych przez producentów (wrzesień 2018 r.). Aby uzyskać dokładniejsze informacje, kliknij tutaj.

3 Podane wydajności zostały ustalone za pomocą oryginalnej metodologii firmy Epson na podstawie symulacji druku wzorców testowych zgodnie z normą ISO/IEC 24712. Podane wydajności NIE są oparte na normie ISO/IEC 24711. Podane wydajności mogą się różnić w zależności od drukowanych obrazów, rodzaju używanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunków pracy, np. temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu wydajność początkowego zestawu może być niższa.