Rzeczywiste przykłady wykorzystania przez klientów domowych drukarek fotograficznych, bezprzewodowych, profesjonalnych drukarek fotograficznych, drukarek A3+ i drukarek fotograficznych do produkcji zdjęć bez marginesów firmy Epson

TWOJE DOMOWE STUDIO FOTOGRAFICZNE

Twoje wspomnienia mają wiele wspaniałych odcieni i takie powinny być odbitki. Zdjęcia nie mogą psuć humoru. Drukarka również.

Pomożemy Ci wydobyć wszystko co najlepsze z najcenniejszych wspomnień.

Klienci wykorzystują nasze produkty do różnych zadań. Zobacz, jak technologia firmy Epson sprawdza się w praktyce. Zapoznaj się z historiami naszych klientów, aby sprawdzić, jakie korzyści mogą zapewnić Twojej firmie produkty Epson.

Drukarnia cyfrowa BBZ Polska stawia na suchy lab od Epson

Drukarnia cyfrowa BBZ Polska  stawia na suchy lab od Epson

SL-D700: wydajność zakładu fotograficznego w kompaktowej obudowie

Krakowska sieć drukarni cyfrowych BBZ Polska w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów zakupiła pięć egzemplarzy SureLab SL-D700. Suchy fotolab umożliwił szybki druk małych zdjęć wysokiej jakości. Od teraz czas realizacji wydruków zdjęć skrócił się do kilku minut, a klienci podczas jednej wizyty mogą realizować wydruki na różnych mediach.

Drukarki Epson na 5. Akademickich Mistrzostwach Świata w kolarstwie górskim

Drukarki Epson na 5. Akademickich Mistrzostwach Świata w kolarstwie górskim

WorkForce Pro 5690 w biurze organizacyjnym, a L800 do druku zdjęć

W dniach 9-13 lipca 2014 roku w Jeleniej Górze i okolicach odbywały 5. Akademickie Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim i szosowym. W zmaganiach uczestniczyło ponad 150 zawodników z 22 krajów świata. Maja Włoszczowska, mistrzyni świata MTB (2010), była Patronem Mistrzostw.