Zmieniaj zasady
Nie tusze

Na zawsze zmieniliśmy drukowanie w domu. Do nowej drukarki z systemem stałego zasilania w atrament dodajemy dwuletni zapas atramentów1. Brak konieczności kupowania i wymiany kartridży pozwala teraz zmniejszyć koszty druku nawet o 90%2.

Play Video
W ZESTAWIE
ZAPAS TUSZU
NA 2 LATA1

Pożegnaj kartridże.
Przedstawiamy drukarki z systemem stałego zasilania w atrament

Innowacyjny ultrapojemny system stałego zasilania w atrament eliminuje potrzebę zakupu i wymiany wkładów atramentowych. Zamiast wkładów drukarki ITS są wyposażone w butelki, co pozwala drukować tysiące stron bez najmniejszych problemów i niespodziewanych kosztów.

Koszt drukowania w 
przeliczeniu na
stronę nawet o
90% niższy w porównaniu
do konkurency-
jnych drukarek2
Sprzedaliśmy już20 milionów drukarek na całym świecie3
Drukuj
do
13 000 stron, korzystając
z zestawu butelek
dołączonego do drukarki4
 • 5/5 Koniec z frustrującym wyczerpywaniem się atramentu!
 • 5/5 Doskonała jakość druku, innowacyjne i ekonomiczne rozwiązanie!
 • 5/5 Muszę to mieć!
Pokaż więcej opinii

Zapoznaj się z ofertą

Dlaczego warto kupić

Drukarki Epson z systemem ITS mają szereg bezdyskusyjnych zalet, ale kilka wyjątkowych funkcji zasługuje na szczególne wyróżnienie. Drukarki te pozwalają na wyjątkowo oszczędne drukowanie, a przy tym charakteryzują się wysoką niezawodnością i prostotą obsługi. Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Wyjątkowo niski koszt drukowania

Zintegrowany pojemnik na atrament o dużej pojemności zapewnia piękne wydruki przy bardzo niskich kosztach.

Wysokowydajne butelki z atramentem firmy Epson dołączone do zestawu pozwalają wydrukować tysiące stron4.

Wygodne butelki z atramentem o pojemności 70 i 140 ml zapewniają bardzo niski koszt druku. Możesz zaoszczędzić aż 90% kosztów drukowania2.

Obejrzyj wideo

Drukuj tysiące stron

Jaka drukarka jest najlepsza dla Ciebie? Skorzystaj z naszego przewodnika i znajdź optymalne rozwiązanie do swoich potrzeb.

Drukarki domowe

Modele L310, L382, L386 i L486 są sprzedawane z kompletem atramentów oraz dwiema dodatkowymi butelkami z czarnym tuszem. Zapas atramentu pozwala wydrukować aż do 13 000 stron czarno-białych i 6500 w kolorze4, co stanowi równowartość 63 wkładów atramentowych4. To wystarczy na drukowanie do 17 stron dziennie przez ponad 2 lata!

Drukarki biurowe

Modele L605, L655, L1455 pozwalają na wydrukowanie do 11 000 stron4 przy użyciu dwóch dołączonych do opakowania zestawów oryginalnych atramentów (w opakowaniu znajduje się po jednej butelce 70 ml każdego z 3 kolorów i 140 ml czarnego atramentu), co wystarczy na drukowanie do 15 stron dziennie przez 2 lata.

Drukarki fotograficzne

Do modeli L805, L810, L850 i L1800 jest dołączony zapas atramentu wystarczający na wydrukowanie do 1900 zdjęć5 w formacie 10 x 15 cm. To wystarczy na drukowanie ponad 18 zdjęć co tydzień przez ponad 2 lata!

Gwarancja

Światowej klasy program obsługi, wsparcia i gwarancji firmy Epson daje użytkownikom pewność, że wraz z drukarką otrzymują maksymalną wartość i niezawodność. Dzięki naszym dedykowanym drukarkom z systemem ITS i oryginalnym atramentom możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja drukarka jest objęta całkowitą gwarancją Epson.

Głowica drukująca Micro Piezo

Unikatowa technologia Micro Piezo firmy Epson to innowacyjna, wydajna i precyzyjna głowica, która zapewnia wydruki o wysokiej jakości z wyraźnymi kolorami i doskonałym odwzorowaniem szczegółów. Głowica drukująca pomaga także zminimalizować wpływ na środowisko, ponieważ wykorzystuje atrament w bardzo oszczędny sposób, umieszczając krople z zadziwiającą dokładnością, aby zapobiec marnowaniu papieru.

Trwałość

Specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament jest w pełni zintegrowany z drukarką, aby niezawodnie drukować w kolorze. Pozwala to uniknąć problemów, które często występują w przypadku nieoryginalnych systemów uzupełniania atramentu i pojemników z atramentami innych firm.

Oryginalne atramenty firmy Epson są produkowane w sterylnych warunkach i zostały zoptymalizowane pod kątem współpracy z technologią głowic drukujących Micro Piezo firmy Epson, która zapewnia niezrównaną jakość, trwałość i niezawodność.

Step 1: Fill up Step 2: Set up Step 3: Print

Łatwość użycia

Wbudowane pojemniki na atrament o dużej pojemności zapewniają stałe zaopatrzenie w atrament. Nie trzeba wymieniać wkładów; wystarczy uzupełnić pojemniki z atramentem i można drukować. Jest to wygodne rozwiązanie i tańsze, ponieważ kupowanie atramentów w zestawach bardziej się opłaca.

Zacznij od 3 prostych kroków:

Krok 1: Napełnij Krok 2: Skonfiguruj Krok 3: Drukuj

Czy napełnianie zbiorników z atramentem jest trudne?

Obejrzyj wideo
Simple printing

Złącza

Nie musisz polegać na komputerach i przewodach — drukarki ITS oferują szeroki wybór opcji łączności, takich jak Wi-Fi z automatyczną konfiguracją, Wi-Fi Direct i Ethernet. Można łatwo przesyłać dokumenty i zdjęcia do drukowania w wiadomości e-mail albo przy użyciu smartfona lub tabletu z kompatybilnymi aplikacjami i Epson Connect6.

Epson Connect

Drukuj, gdzie chcesz i kiedy chcesz z Epson Connect6. Możesz wysyłać dokumenty do drukowania i skanowania ze smartfonów i tabletów z zainstalowaną bezpłatną aplikacją Epson iPrint6. Ponadto dzięki funkcji Epson Email Print6 możesz z dowolnego miejsca na świecie wysyłać mailowo dokumenty i zdjęcia bezpośrednio do drukarki.

Lewis gets inked

A revolutionary product deserves an equally innovative and impressive campaign. The pioneering Ink Tank System printer features alongside Mercedes-AMG Petronas Motorsport Team driver Lewis Hamilton, in a surprising and remarkable new film.

Obejrzyj wideo

rozdzielczość, L486

5/5

Pożegnaj kartridże! Świetna drukarka z wieloma funkcjami, dobra jakość i niskie koszty drukowania. Drukuje ekonomicznie, a dzięki uzupełniającym butelkom z atramentem nie musisz kupować drogich wkładów. Tanie, proste i przyjazne środowisku!

Ukryj opinie
L655 5/5

CottageGirl

Używam L655 od dobrych dwóch tygodni.

Urządzenie wielofunkcyjne z pomysłowym systemem zasilania w atrament.

Używam L655 od dobrych dwóch tygodni.

Uzupełnianie atramentu w pojemnikach jest naprawdę łatwe, szybkie i czyste. Ale najbardziej podoba mi się to, że wreszcie mogę zapomnieć o tych irytujących wkładach atramentowych w zawyżonych cenach!

Korzystam z urządzenia wielofunkcyjnego od kilku dni. Moja opinia:

Jakość urządzenia:

 • Drukarka robi wrażenie solidnej, przemyślanej konstrukcji.
 • Butelki z atramentem są doskonale widoczne po prawej stronie.
 • Ma jeden podajnik na papier (niestety, tylko jeden). Brakuje mi drugiego podajnika. Szkoda, że nie mogę używać drugiego typu papieru (firmowego lub fotograficznego).
 • Pokrywa jest dobrze zaprojektowana — funkcjonalna i ergonomiczna. Urządzenie jest wyposażone w funkcję ADF, tzn. automatyczny podajnik dokumentów, który działa nadzwyczaj dobrze.
 • Przyciski wyboru funkcji znajdują się pod pokrywą. Nawigacja po menu jest bardzo łatwa i intuicyjna. Wolę, kiedy przyciski znajdują się na pokrywie. Kiedy kopiuję z książek w formacie A4, zawsze muszę podnosić stronę wystającą spod pokrywy, aby nacisnąć przycisk kopiowania.

Działanie urządzenia:

 • W ciągu ostatnich kilku dni musiałam wydrukować i zeskanować dużo stron do pracy i na uczelnię. Drukarka bardzo dobrze poradziła sobie z tym zadaniem.
 • Po rozpakowaniu drukarki trudno było mi uwierzyć, że można wydrukować tyle stron taką ilością atramentu. Oczywiście, przyznaję, że nie wydrukowałam 11 000 stron. Ale doskonale widoczny wskaźnik poziomu atramentu pozwala mi potwierdzić deklaracje producenta. To jest ogromna zaleta tego urządzenia dla mnie.
 • Drukarka jest bardzo cicha, a drukowane strony są wyraźne i czyste.
 • Funkcja skanowania i oprogramowanie także zrobiły na mnie wrażenie. Urządzenie pracuje czysto i szybko. I nie trzeba spędzać długich godzin na czytanie instrukcji obsługi. Zrobiłam skany przy użyciu automatycznego podajnika dokumentów; urządzenie pracowało cicho, szybko i płynnie.
 • Można spokojnie pracować i nie martwić się, nawet jeśli trzeba korzystać z drukarki nieprzerwanie przez długi czas. Można nawet słuchać audiobooków :-)
 • Drukowanie bezpośrednio z telefonów komórkowych i tabletów działa tak samo sprawnie, jak we wszystkich pozostałych drukarkach w sieci domowej.
 • Tylko raz wypróbowałam funkcję faksu i mogę powiedzieć, że działała bez zarzutu.
 • Jakość zdjęć też była bardzo dobra i będziemy często korzystać z drukowania zdjęć.

Poza kilkoma wymienionymi sugestiami, urządzenie zrobiło na mnie duże wrażenie. Myślę, że ta drukarka doskonale sprawdzi się w naszym domowym biurze.

L655 5/5

totton74

Drukarka Epson L655 jest bardzo dobrze wykonana, ale to jest norma w tej kategorii produktów.

Wszechstronny sprzęt

Drukarka Epson L655 jest bardzo dobrze wykonana, ale to jest norma w tej kategorii produktów.

W opakowaniu znajduje się zapas atramentu pozwalający na wydrukowanie 11 000 stron.
Zobaczymy, czy rzeczywiście da się wydrukować tyle stron, ile deklaruje producent. Nie udało mi się zadrukować 11 tysięcy stron w tak krótkim czasie.
Uzupełnianie zbiorników jest bardzo łatwe. Wygodne butelki z atramentem umożliwiają błyskawiczne napełnienie zbiorników, gdy jest to konieczne. Instrukcja uzupełniania zbiorników jest bardzo dobrze objaśniona i opatrzona wyraźnymi ilustracjami.
Jeśli po napełnieniu pojemnika zostanie jeszcze atrament w butelce, można ją zamknąć i wykorzystać, gdy zajdzie taka potrzeba.

Po napełnieniu zbiorników atramentami w kolorach: czarny, cyjan, purpurowy i żółty, można włączyć zasilanie. Przed pierwszym użyciem dysze drukarki muszą napełnić się atramentem. Może to potrwać do 20 minut.

Ale pierwsza instalacja drukarki przebiega automatycznie, a informacje o poszczególnych etapach konfiguracji są wyświetlane na ekranie.
Instalowanie oprogramowania jest dziecinnie proste.
Wystarczy wykonać kilka prostych instrukcji i już można drukować.

L655 oferuje szereg opcji wysyłania zamówień na drukowanie, skanowanie i faksowanie. Urządzenie można obsługiwać za pomocą laptopa/MacBooka i smartfonu, przez WLAN, USB lub nawet zdalnie podczas podróży. Można także korzystać z pamięci chmurowej Epson, którą łatwo da się skonfigurować z innymi usługami, takimi jak Google Drive. Można też wysyłać do urządzenia zlecenia drukowania w wiadomości e-mail.

Drukarka jest cały czas w trybie wstrzymania, także w trybie uśpienia, dzięki czemu można się z nią błyskawicznie połączyć z dowolnego miejsca na świecie i wysyłać jej polecenia. Czas reakcji też jest dość szybki.

Wystarczy pobrać na smartfon aplikację Epson iPrint, aby korzystać z różnych opcji łączności z drukarką. (Wyświetla poziomy atramentu, pamięci online, skanowania itd.). Można także rejestrować dokumenty przy użyciu aparatu w telefonie i bezpośrednio je drukować. Pamięć online jest kompatybilna z usługami, takimi jak Google Drive, Dropbox, OneDrive itd.

Korzystam z drukarki przy użyciu MacBooka, iPhone'a i iPada. I jak dotąd nie mam żadnych zastrzeżeń. Mogę bez problemu wysyłać do L655 zamówienia na drukowanie z dowolnej aplikacji.

Jakość druku mówi sama za siebie.

Nie miałem jeszcze okazji wypróbować faksu. Ale nie mam wątpliwości, że będzie działał tak dobrze jak pozostałe funkcje.

Skanera można używać tradycyjnie w trybie płaskim lub przez podajnik dokumentów. Strony są podawane szybko i sprawnie. Można skanować w formacie JPEG lub PDF. Można też wybrać miejsce zapisania dokumentu: w pamięci online lub na komputerze.

Moja opinia:
Zdecydowanie mogę polecić to urządzenie dla biur domowych i osób korzystających z funkcji drukowania, skanowania i faksowania.

L486 5/5

MacGyverNRW

Zadziwia mnie liczba stron, którą można wydrukować, korzystając z nowego systemu stałego zasilania w atrament.

Poprzeczka w kategorii drukarek została podniesiona.

Zadziwia mnie liczba stron, którą można wydrukować, korzystając z nowego systemu stałego zasilania w atrament. W ciągu ostatnich 3 tygodni wszechstronnie przetestowałem drukarkę Epson L486, a całość zamieściłem na portalu wideo w 4-częściowym teście. Jakość druku była widoczna już po kilku pierwszych stronach. Testowanie tego sprzętu było przyjemnością i mogę go polecić bez zastrzeżeń.

Przetestowałem tę drukarkę przy użyciu smartfona i tabletu i przeprowadziłem testy jakości z różnymi typami papieru. Jedynym problemem, na jaki napotkałem było to, że nie udało mi się w 27 sekund wydrukować zdjęcia 10 x 15 cm, które by wyglądało pięknie. Brakuje w instrukcjach informacji, jak skonfigurować tę funkcję.

Dziękuję i pozdrawiam,
MacGyverNRW

L486 5/5

rozdzielczość

Świetna drukarka z wieloma funkcjami, dobra jakość i niskie koszty drukowania.

Pożegnaj kartridże!

Świetna drukarka z wieloma funkcjami, dobra jakość i niskie koszty drukowania.
Drukuje ekonomicznie, a dzięki uzupełniającym butelkom z atramentem nie musisz kupować drogich wkładów. Tanie, proste i przyjazne środowisku!
Drukarka jest także wyposażona w funkcję skanera, dzięki czemu można szybko coś skopiować bez komputera.
Dobra jakość wydruków kolorowych i zdjęć, a aplikacja Epson daje swobodę korzystania z drukarki z dowolnego miejsca w dowolnej chwili.
Można robić zdjęcia telefonem i drukować je, robiąc jednocześnie kolejne zdjęcie :-D

L655 5/5

Tanja1988

Testuję tę drukarkę od 2 tygodni i uważam, że jest rewelacyjna.

Doskonałe urządzenie naszpikowane funkcjami

Testuję tę drukarkę od 2 tygodni i uważam, że jest rewelacyjna. Dzięki łatwej w obsłudze funkcji dupleksu mogę drukować dwustronnie i nie marnuję papieru. I nawet nie potrzeba do tego komputera. Wystarczy wysłać polecenie z telefonu komórkowego albo przez e-mail i drukarka drukuje. Prościej się już nie da. Mogę uczciwie polecić to urządzenie. Jest warte swojej ceny.

L655 5/5

SMB2002

Konfiguracja jest bardzo łatwa, podobnie jak napełnianie zbiorników z atramentem.

Rekomendowane urządzenie wielofunkcyjne

Konfiguracja jest bardzo łatwa, podobnie jak napełnianie zbiorników z atramentem. Zainstalowałem aplikację do obsługi drukarki na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie i telefonie komórkowym. Za każdym razem działa idealnie bez żadnych problemów. Drukowanie z Epson Connect jest również bardzo łatwe. Dzięki specjalnemu adresowi e-mail można łatwo drukować e-maile z załącznikami bez specjalnego oprogramowania.

Kopiowanie i skanowanie jest szybkie, a obraz bardzo dobrej jakości.

Jedynym minusem jest to, że drukarka powoduje drganie biurka podczas drukowania i monitor się trzęsie.

Tę uniwersalną drukarkę zdecydowanie polecam. Jest warta swojej ceny.

L655 5/5

Kaja03

Firma Epson zrobiła naprawdę świetną drukarkę.

Szybko i porządnie

Firma Epson zrobiła naprawdę świetną drukarkę. Napełnianie zbiorników i konfiguracja są dziecinnie proste. Bardzo szybko drukuje w czerni i bieli oraz w kolorze. Jakość obrazu jest bezbłędna niezależnie od tego, czy drukujesz tekst czy tekst i obrazy. Jakość fotograficzna w formacie A4. Łączność przez Wi-Fi i możliwość drukowania nawet w podróży to naprawdę sprytne rozwiązanie. Wystarczy pobrać aplikację na smartfona lub tablet i gotowe.

L655 5/5

Feetonfire1988

Intensywnie testowałem nową drukarkę Epson L655.

Ekonomiczna wielofunkcyjna drukarka

Intensywnie testowałem nową drukarkę Epson L655.
Nawet jeżeli jest nieznacznie droższa od innych modeli, zdecydowanie warto ją kupić.
A to ze względu na innowacyjny system pojemników na atrament wraz z ofertą tanich butelek uzupełniających, które umożliwiają uzyskanie niskiej ceny druku.

Jakość i szybkość drukowania są bezkonkurencyjne.

Ponadto drukarka oferuje szereg bardzo przydatnych funkcji.
Dzięki aplikacji Epson iPrint drukowanie ze smartfona lub tabletu jest wyjątkowo łatwe.
Przydatna jest także funkcja drukowania dwustronnego i skanowania, dzięki czemu można drukować po dwóch stronach kartki bez odwracania jej.

Zdecydowanie kupiłbym tę drukarkę jeszcze raz.

L486 5/5

DanielKaiser

Po wyjęciu sprzętu z bardzo solidnego opakowania trochę się obawiałem problemów z uruchomieniem, ale okazało się, że zupełnie niesłusznie.

Nowa jakość drukowania...

Po wyjęciu sprzętu z bardzo solidnego opakowania trochę się obawiałem problemów z uruchomieniem, ale okazało się, że zupełnie niesłusznie. Dlaczego? Ponieważ konfiguracja Wi-Fi nie zawsze działa płynnie z innymi urządzeniami. Nie było jednak żadnego problemu. Urządzenie uruchomiło się i płynnie przeprowadziło mnie przez inicjalizację. W instrukcji jest napisane, że proces ten trwa 20 minut, ale w moim przypadku konfiguracja zajęła poniżej 15 minut. Następnie włączyłem asystenta Wi-Fi (korzystam z sieci domowej i routera). Wystarczyło kilka sekund i podanie klucza sieci, aby nawiązać połączenie z routerem. Na komputerze (z systemem Windows 10) drukarka była natychmiast widoczna w sekcji „urządzenia i drukarki”. Mogłem od razu rozpocząć drukowanie i skanowanie.

Jakość wydruków i skanów jest bardzo dobra, co mile mnie zaskoczyło.

Normalna jakość druku stron z tekstem jest bardzo dobra, ale niczym nie wyróżnia się wśród konkurencyjnych urządzeń. Różnicę widać przy drukowaniu zdjęć. Załadowałem papier fotograficzny i wydrukowałem zdjęcie z wakacji. Efekt był olśniewający, nie do odróżnienia od zdjęć drukowanych w profesjonalnych salonach fotograficznych. Poza tym zdjęcia drukowane są szybko i cicho. Skanowanie także jest bardzo ciche.

Drukowanie z karty SD też jest bardzo łatwe. Wystarczy ją włożyć i wybrać symbol zdjęcia na wyświetlaczu. Wszystkie zdjęcia są widoczne, dzięki czemu można łatwo wybrać drukowanie wszystkich lub wybranych. To jest ogromne ułatwienie. Nawet podłączenie smartfona odbyło się bez najmniejszych problemów. Zainstalowałem aplikację Epson iPrint i teraz mogę szybko drukować w doskonałej jakości z urządzeń mobilnych.

Dwa kciuki w górę ode mnie!

L486 5/5

Ceyda81

Testuję tę drukarkę od 2 tygodni i jestem zachwycony.

System Epson ITS całkowicie spełnił moje oczekiwania.

Testuję tę drukarkę od 2 tygodni i jestem zachwycony. Atrament można szybko uzupełnić, dolewając go z butelek dostarczonych w zestawie. Trochę się ubrudziłem atramentem, ale to nic w porównaniu do korzyści wynikających z tanich butelek uzupełniających. Wspominam o tym, bo mieliśmy problem z poprzednią drukarką innej marki, której eksploatacja była bardzo droga, a atrament błyskawicznie się kończył. Musieliśmy drukować bardzo oszczędnie i trzy razy zastanawiać się, czy rzeczywiście wydrukowanie danego dokumentu jest absolutnie konieczne. Z tą drukarką w ogóle nie ma tego problemu. Konfiguracja jest łatwa i szybka. Łatwo znalazłem funkcję Wi-Fi, dzięki czemu mogłem podłączyć sprzęt bez użycia kabli. Urządzenie drukuje bardzo szybko, nawet drukowanie ze smartfona nie sprawia najmniejszych trudności. Trzeba tylko pobrać aplikację Epson. Podoba mi się to.

Kolory są rewelacyjne. Doskonałe urządzenie pod każdym względem, zdecydowanie polecam.

L486 5/5

Gudy

Testuję L486 od 2 tygodni i nadal nie mogę wyjść z podziwu, jak łatwo się ją obsługuje.

Rewelacja!

Ta drukarka ma wszystko, czego potrzeba.
Testuję L486 od 2 tygodni i nadal nie mogę wyjść z podziwu, jak łatwo się ją obsługuje. Na początku obawiałem się, czy dam radę ją skonfigurować w mojej sieci domowej bez pomocy specjalisty, ale wystarczyło przeczytanie instrukcji i po 30 minutach urządzenie było gotowe do drukowania. Napełnianie zbiorników z atramentem jest łatwe i nie pobrudziłem się, jak to bywało przy wymianie wkładów. Skanowanie i kopiowanie działa bez zarzutu, jakość wydruków jest świetna. Obsługa jest bardzo łatwa, a wszystkie działania są bardzo dobrze pokazane na wyświetlaczu. Cokolwiek chcesz zrobić, program zawsze pomoże i przeprowadzi przez kolejne etapy. Drukowanie z karty SD również jest bezproblemowe. Moim zdaniem wydajność jest bardzo dobra. Miałem już znacznie głośniejsze drukarki.

L486 5/5

blondi18

Drukarka jest bardzo precyzyjna, jakość zdjęć też jest świetna.

L486

Drukarka jest bardzo precyzyjna, jakość zdjęć też jest świetna.

L486 4/5

Neptunia

Naprawdę jestem pod wrażeniem, bo to urządzenie drukuje bardzo szybko, a kolory są żywe i intensywne. Skanowanie to bułka z masłem, podobnie jak kopiowanie. Podoba mi się łatwe uzupełnianie atramentu. Jednak dla mnie najlepszymi funkcjami są Wi-Fi i drukowanie z laptopa, smartfona i tabletu.

Jestem zachwycona.

Naprawdę jestem pod wrażeniem, bo to urządzenie drukuje bardzo szybko, a kolory są żywe i intensywne. Skanowanie to bułka z masłem, podobnie jak kopiowanie. Podoba mi się łatwe uzupełnianie atramentu. Jednak dla mnie najlepszymi funkcjami są Wi-Fi i drukowanie z laptopa, smartfona i tabletu.

L655 5/5

Moorhusen

Testowaliśmy ją przez tydzień. Jakość wydruków jest idealna. Instalacja i obsługa to żaden problem. Drukuje precyzyjnie i szybko, nawet zdjęcia i strony w kolorze.

Doskonała drukarka

Testowaliśmy ją przez tydzień. Jakość wydruków jest idealna. Instalacja i obsługa to żaden problem. Drukuje precyzyjnie i szybko, nawet zdjęcia i strony w kolorze.

L655 5/5

HanniHD

Naprawdę robi wrażenie.

Świetne urządzenie wielofunkcyjne

Naprawdę robi wrażenie.
Drukuje szybko i cicho w dobrej jakości.
Wydrukowałem ponad 500 stron i prawie nie widać zużycia atramentu na wskaźniku.
Nie miałem problemu z napełnieniem zbiorników z atramentem. Wskazówka: trzymajcie butelki przez chusteczkę, żeby się nie pobrudzić.
Funkcje skanowania i kopiowania też są super. Bardzo przydaje się opcja bezpośredniego skanowania do pliku PDF.
Kolorowe wydruki mają doskonałą jakość, ale przy normalnej jakości duże czarne obszary są pokryte paskami.
Bardzo podoba mi się ta drukarka mimo wysokiej ceny, bo dzięki niskim kosztom drukowania inwestycja się zwraca.

L486 5/5

Bezpłatnie

To fascynujące, jak szybko rozwija się technologia drukowania. Prosta instalacja i uzupełnianie pojemników z atramentem. Urządzenie jest stosunkowo drogie, ale inne koszty są niskie. Możliwość zdalnego korzystania z drukarki z dowolnego miejsca jest dla mnie bardzo ważna.

Technologia idzie do przodu.

To fascynujące, jak szybko rozwija się technologia drukowania. Prosta instalacja i uzupełnianie pojemników z atramentem. Urządzenie jest stosunkowo drogie, ale inne koszty są niskie. Możliwość zdalnego korzystania z drukarki z dowolnego miejsca jest dla mnie bardzo ważna.

Nowy mały model Epsona robi dobre wrażenie.

Dobra drukarka ze świetnym systemem zaopatrzenia w atrament.

Nowy mały model Epsona robi dobre wrażenie.
Napełnianie zbiorników z atramentem jest bardzo łatwe, chociaż trzeba to robić ostrożnie, żeby się nie pobrudzić.
Jakość wydruków jest bardzo dobra (zarówno czarno-białych jak i kolorowych), a urządzenie wygląda bardzo solidnie.
Mam nadzieję, że atrament nie wysycha w pojemnikach, ale na razie nie mogę jeszcze nic na ten temat powiedzieć.
Podłączanie i konfiguracja nie sprawiają najmniejszych problemów; drukowanie w sieci WLAN działa idealnie.
Czerń wygląda bardzo dobrze, a kolory są wyraźne.

Minusy:
Nie podoba mi się system podawania papieru, arkusze stosunkowo szybko się zginają.
Brakuje opcji drukowania dwustronnego, naprawdę szkoda, że nie ma takiej funkcji.

Poza tym jestem zadowolony, urządzenie spełnia moje oczekiwania, a możliwość pozbycia się wkładów uważam za świetne udogodnienie.

I jeszcze jedno! W dzisiejszych czasach musi dobrze wyglądać.

L486 5/5

MichaelaFL2010

1. Dzięki dokładnej instrukcji (na papierze i płycie CD) nie miałam żadnych problemów z rozpakowaniem, zainstalowaniem, skonfigurowaniem i napełnieniem zbiorników atramentem.

Świetna drukarka wielofunkcyjna

 1. Dzięki dokładnej instrukcji (na papierze i płycie CD) nie miałam żadnych problemów z rozpakowaniem, zainstalowaniem, skonfigurowaniem i napełnieniem zbiorników atramentem.
 2. L486 drukuje bardzo cicho i szybko, w odróżnieniu np. od modelu Epson Stylus SX 210.
 3. Funkcja Wi-Fi jest bardzo pomocna. Teraz mogę wysłać zamówienie na drukowanie bezpośrednio do L486 ze smartfona, a wydrukowane strony czekają na mnie, gdy wracam do domu (to duże ułatwienie i działa doskonale).
 4. Skanowanie, kopiowanie w czerni i bieli oraz w kolorze (jakość druku: doskonała)
 5. Podobnie oceniam funkcję drukowania zdjęć — wyraźne kolory i bardzo szybka praca.
 6. Jutro wypróbuję drukowanie dużej liczby stron. To będzie 2000 ulotek promujących moje nowe przedstawienie w teatrze. Wydrukowałam już 350 kopii w formacie A5. Pierwsza wygląda dokładnie tak samo jak ostatnia (wszystkie wydrukowane szybko i bardzo wyraźne).
 7. Jak dla mnie jest to rewelacyjna drukarka z bardzo przydatnymi funkcjami.

L655 5/5

quoxl

Cztery osobne pojemniki z atramentem uzupełnia się samodzielnie. Bardzo dobra jakość skanów i wydruków oraz naprawdę bogaty wybór funkcji: drukowanie dwustronne, faks, WLAN, LAN, AirPrint itd.

Bardzo dobrze zaprojektowane rozwiązanie dla biur

Cztery osobne pojemniki z atramentem uzupełnia się samodzielnie. Bardzo dobra jakość skanów i wydruków oraz naprawdę bogaty wybór funkcji: drukowanie dwustronne, faks, WLAN, LAN, AirPrint itd.

Butelki uzupełniające z atramentem są tanie i można je łatwo napełniać (radzę używać rękawic, bo zawsze jest ryzyko rozlania atramentu).

Jedyny minus: Kaseta na papier — pojemność 150 arkuszy to bardzo mało.

L486 5/5

Agabog

Bardzo dobre rozwiązanie do domu. Uzupełnianie zbiorników jest bardzo łatwe i niebrudzące.

Idealna drukarka dla ludzi, którzy dużo drukują w domu.

Bardzo dobre rozwiązanie do domu. Uzupełnianie zbiorników jest bardzo łatwe i niebrudzące.
Jestem nauczycielem i drukuję bardzo dużo materiałów dla uczniów, w tym dużo kolorowych obrazów. Wydruki mają bardzo dobrą jakość, nie rozmazują się, nie mają pasków. Innymi słowy, wszystko działa bardzo dobrze. Kolory wiernie odpowiadają obrazom, które widzę na ekranie.
Kolory są bardzo ładne, nawet na papierze laminowanym.
Najbardziej podoba mi się opcja drukowania przez sieć WLAN ze wszystkich urządzeń: iPada, iPhone'a i różnych komputerów osobistych. To bardzo praktyczne.
Funkcja kopiowania działa doskonale.
Mogę uczciwie polecić tę drukarkę.

L655 5/5

ChrisR

Bardzo wysoka jakość wykonania.

Prosta drukarka ACE do małego biura.

Bardzo wysoka jakość wykonania.
Funkcja dupleksu pozwala drukować po obu stronach.
Skaner z automatycznym podajnikiem jest dość szybki.
Jednak skanowanie w opcji płaskiej jest zdecydowanie szybsze.
Jakość skanów i wydruków jest bardzo dobra. Zdjęcia nie wychodzą idealne (bo to nie jest dedykowana drukarka do zdjęć), ale ich jakość jest nadal dobra.
Uzupełnianie zbiorników jest dziecinnie proste.
Liczba portów imponuje.
Są wejścia USB, sieciowe, WLAN. Drukarkę można obsługiwać za pomocą aplikacji na smartfonie.
Wstępna konfiguracja trochę trwa. Trzeba odczekać 20 minut, aż głowice drukujące napełnią się atramentem, ale można ten czas wykorzystać na zapoznanie się z instrukcją obsługi w formacie PDF.
Za to po napełnieniu dysz atramentem dalsza konfiguracja jest już bardzo szybka.
Drukarka Epson L655 POZYTYWNIE mnie zaskoczyła.

L486 5/5

IEAZ

Ta drukarka atramentowa typu 3 w 1 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym zależy na niskich kosztach drukowania.

Świetna drukarka wielofunkcyjna

Kalkulator oszczędności

KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI

Oszczędzaj pieniądze dzięki drukarkom Epson z systemem stałego zasilania w atrament

Skorzystaj z naszego internetowego kalkulatora kosztów i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić dzięki drukarkom Epson wyposażonym w system stałego zasilania w atrament (ITS).

Więcej informacji
 1. Dwuletni zapas atramentu oszacowano na podstawie średniej miesięcznej liczby drukowanych stron (badanie IDC WW Page Volume Program, 2015 r.)
 2. Porównanie względem 10 najpopularniejszych monochromatycznych drukarek laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych A4, 10 najpopularniejszych kolorowych laserowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz 10 najpopularniejszych atramentowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych; dane o popularności modeli pochodzą z raportu IDC o liczbie wydruków w regionie EMEA (4 kw. 2015 r.). Koszt jednej strony obliczono na podstawie średniej ceny sprzedaży według raportu IDC o zużyciu materiałów eksploatacyjnych w regionie EMEA (2. poł. 2015 r.) oraz informacji o wydajnościach druku publikowanych przez producentów (grudzień 2015 r.). Dokładniejsze informacje można znaleźć na stronie www.epson.pl/itssavings
 3. Od października 2010 r. do roku rozliczeniowego 2016 sprzedaliśmy 20 milionów urządzeń w 150 krajach i regionach
 4. Podana wydajność została ustalona za pomocą oryginalnej metodologii firmy Epson na podstawie symulacji druku wzorców testowych, zgodnie z normą ISO/IEC 24712, z zastosowaniem wymiennych wkładów z atramentem. Podane wydajności NIE są oparte na normie ISO/IEC 24711. Podana wydajność może różnić się w zależności od drukowanych obrazów, rodzaju używanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunków pracy, np. temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu wydajność początkowego zestawu może być niższa
 5. Podana wydajność została ustalona za pomocą oryginalnej metodologii firmy Epson na podstawie symulacji druku wzorców testowych, zgodnie z normą ISO/IEC 29103, z zastosowaniem wymiennych wkładów z atramentem. Podane wydajności NIE są oparte na normie ISO/IEC 29102. Podana wydajność może różnić się w zależności od drukowanych obrazów, rodzaju używanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunków pracy, np. temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu wydajność początkowego zestawu może być niższa
 6. Zapisz się by otrzymywać newsletter www.epsonconnect.pl

Pomiń

 

Pomiń

 

Pomiń