CZAS POŻEGNAĆ KARTRIDŻE

Drukarki z systemem stałego zasilania w atrament zawierają
zapas atramentu na dwa lata¹

Oszczędzaj pieniądze dzięki drukarkom Epson z systemem stałego zasilania w atrament

Liczenie oszczędności jest niezwykle proste

Zaznacz model drukarki Epson z systemem stałego zasilania w atrament oraz model, z którym chcesz go porównać.

Zaznacz szacowaną intensywność użytkowania i okres eksploatacji drukarki.

Kliknij „Oblicz”

DO
00%
NIŻSZY KOSZT
DRUKU JEDNEJ
STRONY
NIŻ W KONKURENCYJNYCH
DRUKARKACH²

1. Wybierz porównanie

MONOCHROMATYCZNA DRUKARKA Z SYSTEMEM ITS KONTRA MONOCHROMATYCZNA DRUKARKA LASEROWA
KOLOROWA DRUKARKA Z SYSTEMEM ITS KONTRA KOLOROWA DRUKARKA LASEROWA
KOLOROWA DRUKARKA Z SYSTEMEM ITS KONTRA DRUKARKA ATRAMENTOWA

Epson M100 kontra Cannon LPB-6030B

W porównaniu z wybranym modelem możesz zaoszczędzić .

Natomiast w porównaniu ze średnią rynkową możesz zaoszczędzić do ².

POKAŻ MI SZCZEGÓŁOWE WYNIKIWYDRUKUJ TĘ STRONĘ

Twoje wyniki

Przyjmując zużycie str./mies. przez mies.; całkowity koszt eksploatacji jest oznaczony czerwoną linią. Całkowity koszt eksploatacji uwzględnia koszt zakupu sprzętu oraz bieżące koszty zakupu wkładów atramentowych i tonerów. Na całkowity koszt zakupu i ewentualne dalsze oszczędności mogą wpływać dodatkowe koszty zmienne, np. zakupu innych materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych czy poboru mocy. Średnia cena sprzedaży drukarek i materiałów eksploatacyjnych w USD ($) pochodzi z raportu IDC o liczbie wydruków na urządzeniach peryferyjnych w regionie EMEA (dane za 4 kw. 2016 r.) oraz raportu IDC o zużyciu materiałów eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane za 2 poł. 2016 r.).

  • ŚREDNIA DLA RYNKU

ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNĄ TREŚCIĄ WARUNKÓW I POSTANOWIEŃ ORAZ KURSAMI WYMIANY KLIKNIJ TUTAJ.

Porównaj inną drukarkę

Niezawodne drukowanie bez bałaganu

Każda drukarka wykorzystuje technologię głowicy drukującej Micro Piezo firmy Epson, która zapewnia niezrównaną trwałość, jakość i niezawodność. Wyjątkowo duży pojemnik na atrament jest w pełni zintegrowany z urządzeniem, więc użytkownicy mogą cieszyć się niezawodnym drukowaniem bez niedogodności występujących podczas korzystania z innych systemów uzupełniania atramentu.

Unikatowa technologia szybkiego uzupełniania atramentu (FIT) firmy Epson obejmuje specjalnie zaprojektowane szczelne korki oraz filtry, które minimalizują straty atramentu.

WIĘCEJ INFORMACJI

1 Dwuletni zapas atramentu oszacowano na podstawie średniej miesięcznej liczby drukowanych stron (badanie IDC WW Page Volume Program, 2015 r.).

2 Porównanie względem 20 najpopularniejszych monochromatycznych laserowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych A4, 20 najpopularniejszych kolorowych laserowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz 20 najpopularniejszych atramentowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych; dane o popularności modeli pochodzą z raportu IDC o liczbie wydruków w regionie EMEA (4 kw. 2015 r.). Koszt jednej strony obliczono na podstawie średniej ceny sprzedaży według raportu IDC o zużyciu materiałów eksploatacyjnych w regionie EMEA (2. poł. 2015 r.) oraz informacji o wydajnościach druku publikowanych przez producentów (grudzień 2015 r.). Aby uzyskać dokładniejsze informacje, kliknij tutaj i wyszukaj swój model.

3 Podana wydajność została ustalona za pomocą oryginalnej metodologii firmy Epson na podstawie symulacji druku wzorców testowych, zgodnie z normą ISO/IEC 24712 lub ISO/IEC 29103, z zastosowaniem wymiennych wkładów z atramentem. Podane wydajności NIE są oparte na normie ISO/IEC 24711 lub ISO/IEC 29102. Podana wydajność może różnić się w zależności od drukowanych obrazów, rodzaju używanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunków pracy, np. temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu wydajność początkowego zestawu może być niższa. Więcej informacji można znaleźć tutaj.