Z myślą o nowoczesności

Najmniejsza, wszechstronna drukarka Expression Premium firmy Epson jest wyposażona w bogactwo funkcji, a przy tym jest stylowa i kompaktowa

Z myślą o nowoczesności

Firma Epson przedstawiła drukarkę XP-6000, która jest uzupełnieniem serii Expression Premium opracowanej z myślą o nowoczesnym stylu życia. Nowy model, podobnie jak poprzednie, oferuje imponujący zestaw funkcji do zastosowań domowych i drukowania zdjęć, a ponadto cechuje się stylową, kompaktową obudową.

Martin Schibitzki, Channel Account Manager „Nowa wszechstronna drukarka Expression Premium to idealne rozwiązanie dla osób drukujących zdjęcia i dokumenty w wysokiej jakości w domu. Nie tylko charakteryzuje się dużą funkcjonalnością, także jej wygląd został stworzony z myślą o naszych potrzebach. Poza mobilnymi urządzeniami do drukowania z dala od biurka coraz ważniejsze jest, by rozwiązania technologiczne były kompaktowe i miały własny styl, dzięki czemu będą bardziej dopasowane do pomieszczeń domowych. Drukarki widać już nie tylko w biurach; coraz częściej umieszczamy je w pokojach i dlatego ich konstrukcja musi być dopasowana do środowiska domowego. Drukarka XP-6000 wygląda świetnie z każdej strony i ma niewielki rozmiar, co sprawia, że nie tylko okazuje się przydatnym, ale również estetycznym uzupełnieniem w pokoju” – mówi Martin Schibitzki, Channel Account Manager.

Najnowszy model Premium firmy Epson (XP-6000) skierowany jest do użytkowników domowych. Drukarka łączy w sobie najlepsze cechy — korzysta z 5-kolorowego zestawu atramentów barwnikowych i pigmentowych Claria Premium, tworząc piękne fotografie i wyraźne wydruki. Czarny atrament fotograficzny sprawia, że zdjęcia są krystalicznie czyste, o żywych kolorach i głębokiej czerni.

Dzięki łatwej obsłudze drukarka XP-6000 posiada wiele przydatnych funkcji, w tym nowy interfejs użytkownika, opcję drukowania dwustronnego na papierze A4, dwa podajniki papieru oraz zdolność drukowania na płytach CD i DVD.

Z tych drukarek można korzystać w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca dzięki obsłudze połączeń Wi-Fi i Wi-Fi Direct oraz pełnemu pakietowi opcji mobilnych do drukowania zdjęć i dokumentów z urządzeń inteligentnych. Użytkownicy mogą pobrać darmową aplikację Epson iPrint, 1aby bezprzewodowo drukować i skanować z urządzeń przenośnych. Darmowa aplikacja Epson Creative Print 1pozwala między innymi drukować fotografie bezpośrednio z Facebooka, tworzyć własne kartki okolicznościowe czy zamieniać fotografie w kolorowanki. Można nawet drukować pliki z dowolnego miejsca na świecie, wysyłając je do drukarki w wiadomościach e-mail za pomocą funkcji Epson Email Print. 1. Duży panel LCD i gniazdo kart pamięci umożliwiają bezpośrednie drukowanie zdjęć z tego modelu.

Drukarka XP-6000 pojawi się w sprzedaży od października 2017.

Drukarka XP-6000 pojawi się w sprzedaży od października 2017.

Najważniejsze cechy:

 • Drukowanie A4, skanowanie (1200 dpi) i kopiowanie
 • Kompaktowa, zajmująca mało miejsca konstrukcja z opływowymi bokami i zaokrąglonymi krawędziami.
 • Nowy interfejs użytkownika
 • Oddzielne wkłady atramentowe: 5-kolorowy atrament z serii Claria Premium
 • Kolorowy wyświetlacz LCD 6,1 cm
 • Epson Connect: Epson iPrint, Creative print, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud 1
 • Wi-Fi, Wi-Fi Direct
 • Bezprzewodowe łącze PictBridge
 • Gniazdo karty pamięci
 • Drukowanie na płytach CD/DVD
 • Drukowanie dwustronne w formacie A4
 • Szybkość drukowania ISO: 15,8/11,3 str./min 2(czarno-biały/kolorowy)
 • Dwa podajniki papieru z przodu: A4 oraz w rozmiarze fotograficznym
1. Korzystanie z funkcji Epson iPrint i Epson Creative Print wymaga połączenia bezprzewodowego i aplikacji Epson do drukowania. Do korzystania z funkcji Epson Email Print, Epson Remote Print Driver i Epson Scan-to-Cloud konieczne jest połączenie internetowe. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect.
2. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 obrazującą średnią ESAT testów kategorii biznesowej dla druku jednostronnego. Więcej informacji na stronie www.epson.eu/testing