Dla profesjonalistów wymagających precyzji i niezawodności Epson oferuje nowe drukarki LFP klasy podstawowej

Modele SureColor SC-T3400 i SC-T5400 są przeznaczone dla osób, które potrzebują profesjonalnej drukarki technicznej o niskim całkowitym koszcie posiadania.

Dla profesjonalistów wymagających precyzji i niezawodności Epson oferuje nowe drukarki LFP klasy podstawowej

Wrzesień 2018— Firma Epson przedstawiła dziś dwie nowe profesjonalne drukarki techniczne klasy podstawowej: 24-calową SureColor SC-T3400 (do ustawienia na biurku lub na stojaku) oraz wolnostojącą 36-calową SureColor SC-T5400. Te modele są doskonałym uzupełnieniem zaprezentowanych wcześniej budżetowych drukarek SC-T3100 i SC-T5100. Oznacza to, że firma Epson oferuje teraz pełną gamę drukarek technicznych mogących sprawdzić się w wielu sektorach przemysłu.

Bez względu na to, czy drukowane są rysunki CAD, projekty techniczne, architektoniczne czy inżynieryjne lub GIS, nowe drukarki za każdym razem zapewnią wspaniałe wydruki. Dla inżynierów, architektów i osób pracujących z mapami topograficznymi, zajmujących się zarządzaniem miastem lub prowadzących badania o skali terytorialnej możliwość wiernego, precyzyjnego, niezawodnego i szczegółowego drukowania ma zasadnicze znaczenie. Modele SC-T3400 i SC-T5400 zaprojektowano tak, aby spełniały wymagania profesjonalistów, w których pracy powtarzalność precyzyjnych wydruków przekłada się na reputację.

„To proste, technologia ma na celu zwiększać Twoją produktywność. Bez względu na to, czy drukujesz rysunki CAD o wysokim poziomie szczegółowości, porywające plakaty reklamowe czy przykuwające uwagę materiały do punktów sprzedaży, te drukarki za każdym razem zapewniają doskonałe efekty. Dodatkowo wkłady atramentowe o dużej pojemności (110 ml i 350 ml) oraz czterokolorowy atrament UltraChrome XD2, odporny na rozmazywanie i działanie wody, zwiększają produktywność działania”. - powiedział Tomasz Kuciński, Senior manager LFP w Epson

 

„Drukarki SureColor SC-T3400 i SC-T5400 przeznaczone są dla firm ceniących precyzję i niezawodność.Te urządzenia, oferujące imponująco niski całkowity koszt posiadania, są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoją produktywność i kreatywność” dodaje Tomasz Kuciński. „Jesteśmy dumni z bogatych tradycji firmy Epson w tym obszarze i rozszerzamy imponującą już ofertę drukarek technicznych. Nowe modele, oparte na autorskiej technologii, zapewniają najlepszą w swojej klasie wydajność drukowania, doskonale sprawdzają się w większości środowisk i pozwalają użytkownikom na drukowanie bezprzewodowe z poziomu tabletów i smartfonów”.

Dodatkowe informacje na temat drukarek SureColor SC-T3400 i SC-T5400

Przedstawione poniżej krótkie zestawienie cech ilustruje, w jaki sposób pomagamy zwiększać wydajność pracy profesjonalistów: 

 

 • Łatwość obsługi– Nawet stojąc z dala od biurka, drukarka zapewnia bezproblemowe drukowanie dzięki zestawowi intuicyjnych aplikacji i przyjaznych dla użytkownika funkcji.

   

 • Środowisko pracy– Bezproblemowa integracja z istniejącym środowiskiem pracy.

   

 • Drukowanie bez marginesów– Możliwość drukowania bez marginesów (tylko w przypadku druku z rolki).

   

 • Niezawodność– Powtarzalne rezultaty wydruku nawet przy sporadycznym drukowaniu. Wyjątkowa technologia weryfikacji dyszy (Nozzle Verification Technology, NVT) zapobiega błędom wydruku.

   

 • Uchwyt papieru– Przechwytuje papier po drukowaniu.

   

 • Atramenty odporne na zacieki– Wszystkie wydruki są odporne na rozmazywanie i działanie wody. Uzyskaj głęboką czerń i wyraziste, czytelne linie.

   

 • Drukowanie bezpośrednio z USB– Możliwość drukowania z dysku USB lub innego urządzenia pamięci masowej.

   

 • Trzpień papieru– 2- i 3-calowy rdzeń dostępny w standardzie.

   

 • Produktywność– Obsługa rolek o średnicy do 170 mm.

   

 • Wyświetlacz dotykowy 4,3”– Łatwość użycia, zza biurka i mobilnie.

   

 • Łatwa konfiguracja– Błyskawiczna gotowość do pracy.

Drukarki SureColor SC-T3400, SC-T3400N (bez stojaka) i SC-T5400 będą dostępne od października 2018 roku. Model SC-T3400 będzie dostępny w cenie 1745 EUR, SC-T3400N w cenie 1595 EUR, a SC-T5400 w cenie 2095 EUR.