Drukarka Epson AcuLaser M1200

Epson AcuLaser M1200 to łatwa w użyciu, monochromatyczna drukarka laserowa, która oferuje użytkownikom biznesowym szybki, niezawodny i niedrogi druk w formacie A4.

Drukarka Epson AcuLaser M1200


Firma Epson prezentuje najnowszą monochromatyczną drukarkę laserową, Epson AcuLaser M1200. To kompaktowe, biurkowe urządzenie może drukować z szybkością do 20 stron na minutę i rozdzielczością do 600 dpi
i zmieści się bez problemu w każdym małym biurze.

Drukarka Epson AcuLaser M1200 jest standardowo wyposażona w interfejsy USB i równoległy, więc można ją łatwo podłączyć do komputera i używać jako drukarki lokalnej. Drukarka AcuLaser M1200 jest zgodna ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows i Mac, a dzięki wstępnie zainstalowanym materiałom eksploatacyjnym można zacząć jej używać niemal natychmiast
po zakupie.

Benjamin Guisembert, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedział: „Epson AcuLaser M1200 spełnia wszystkie podstawowe potrzeby niewielkich firm lub biur domowych w zakresie druku. Jest sprzedawana w przystępnej cenie, a niski koszt użytkowania i szeroki wybór tonerów sprawiają, że stanowi inteligentne i elastyczne rozwiązanie dla każdego właściciela małej firmy”.

Epson AcuLaser M1200 jest jedną z najbardziej wydajnych drukarek osobistych — może drukować nawet 15 000 stron w miesiącu. Jest również wyposażona w wielofunkcyjny podajnik na 150 arkuszy, dzięki któremu użytkownicy mogą zmieniać typy i rozmiary papieru w ciągu kilku sekund.

Benjamin Guisembert dodał: „Jesteśmy dumni z sukcesu naszej linii monochromatycznych drukarek laserowych, a model Epson AcuLaser M1200 dowodzi naszego zaangażowania w ten segment rynku”.


Epson kładzie silny nacisk na ochronę środowiska. Dlatego firma oferuje usługę Toner Cartridge Collection, gromadząc zużyte kasety z tonerem w sposób bezpieczny i przyjazny dla środowiska. W ramach programu motywacyjnego Return and Recycle zwrotne kasety z tonerem są sprzedawane klientom po obniżonej cenie, po warunkiem, że klient zobowiąże się zwrócić opróżnione kasety za pośrednictwem usługi Toner Cartridge Collection.

Epson AcuLaser M1200 — kluczowe cechy i funkcje:

  • Monochromatyczna drukarka laserowa formatu A4 o szybkości druku do 20 stron na minutę i rozdzielczości do 600 dpi
  • Wybór kasety o wysokiej pojemności (do 3200 stron) albo o standardowej pojemności (do 1800 stron)
  • Zwrot zużytych kaset w ramach programu motywacyjnego Return and Recycle