Drukarka Epson SureColor SC-S80610 uzyskała certyfikat zgodności Pantone

10-kolorowa drukarka SC-S80610 dokładnie odwzorowuje aż 98,2% palety PANTONE Solid Coated Colours

Drukarka Epson SureColor SC-S80610 uzyskała certyfikat zgodności Pantone

16 listopada 2016 r. - Firma Epson z dumą informuje, że jej flagowa drukarka z serii SureColor do drukowania materiałów reklamowych - 10-kolorowy model SC-S80610 - jest w stanie odwzorować 98,2% palety PANTONE Solid Coated Colours[1]1 według systemu identyfikacji PANTONE MATCHING SYSTEM® (zgodnie z oceną i certyfikatem firmy Pantone).

Dzięki temu urządzenie to staje się jeszcze bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem dla deweloperów, twórców materiałów reklamowych i organizatorów imprez, oczekujących finalnych rezultatów wydruku odpowiadających dokładnie wcześniejszemu projektowi.

„Każdy wie, że Pantone to niezaprzeczalny lider standardów, jeśli chodzi o precyzję kolorów. Dlatego fakt, że nasza drukarka może precyzyjnie odwzorować 98,2% palety Pantone, to dla nas prawdziwy powód do dumy. W ten sposób model SC-S80610 zyskuje poważną przewagę rynkową, gdyż zgodność na tak wysokim poziomie gwarantuje potencjalnym nabywcom, że każdy projekt może wyglądać w rzeczywistości dokładnie tak, jak na ekranie komputera” - komentuje Tomasz Kuciński, Senior Account Manager – LFP w Epson.

Drukarka SC-S80610 do drukowania materiałów reklamowych to flagowy model firmy Epson. Została wyposażona w dwie najnowocześniejsze głowice drukujące Epson PrecisionCore TFP i korzysta z atramentów UltraChrome GS3 o nowej formule, dzięki czemu może szybko tworzyć trwałe wydruki o wysokiej jakości wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka precyzja i dokładne odwzorowanie żywych barw.


Informacje o firmie Epson
Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane zdrukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 72 000 pracowników w 93 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2014 osiągnął sprzedaż równą 1551 mln euro. http://www.epson.pl

Wizja środowiskowa 2050  

http://eco.epson.com

 

[1] Wydruki testowe w rozdzielczości 1440 x 1440 w trybie 36 przebiegów na błyszczącym papierze fotograficznym ILFORD Nano Solvent Premium Photo Paper Gloss.