Drukarki domowe Epson

Epson Stylus S22 i SX125 oferują doskonałą jakość druku, łatwą obsługę oraz ekonomiczne, oddzielne wkłady z atramentem.

Drukarki domowe Epson


Epson wprowadza do sprzedaży dwie praktyczne drukarki dla użytkowników domowych, którzy potrzebują doskonałej jakości druku w przystępnej cenie. Jak wszystkie drukarki Epsona, dwa nowe modele są wyposażone w ekonomiczny system oddzielnych wkładów z poszczególnymi kolorami atramentu. Epson Stylus S22 oferuje prostą obsługę i wysoką jakość druku tym, którzy chcą drukować dokumenty i zdjęcia na potrzeby domowe. Bardziej rozbudowany model SX125 zapewnia tę samą wysoką jakość druku i łatwą obsługę z dodatkiem funkcji skanowania i kopiowania.

Za pomocą urządzeń S22 oraz SX125 użytkownicy mogą drukować wyraźne dokumenty i zdjęcia dorównujące jakością odbitkom z zakładu fotograficznego, a jednocześnie oszczędzają pieniądze, ponieważ muszą wymieniać tylko zużyte kolory. Atrament Epson DURABrite gwarantuje wydruki odporne na wodę, rozmazywanie, blaknięcie, a nawet pisanie markerem.

Urządzenie SX125 pozwala na łatwe skanowanie oraz kopiowanie i jest standardowo wyposażone w oprogramowanie ABBYY FineReader™ OCR do wygodnej edycji zeskanowanego tekstu. Dołączono też oprogramowanie Epson Easy Photo Fix, które pomaga użytkownikom uzyskać najlepsze możliwe skany poprzez przywracanie kolorów, usuwanie kurzu i korekcję przeciwświatła.

Jason Low, menedżer ds. domowych drukarek atramentowych w firmie Epson, powiedział: „Adresujemy naszą ofertę do użytkowników domowych o różnych potrzebach, a te dwa modele zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które wymagają niezawodnego druku bez zbędnych komplikacji. Nowe drukarki wyróżniają się ze swojego przedziału cenowego nie tylko wysoką jakością druku i łatwością użycia, ale również systemem oddzielnych wkładów z atramentem, który oszczędza pieniądze, ponieważ użytkownicy muszą wymieniać tylko zużyte kolory”.

Kluczowe cechy:
- Praktyczny, domowy druk dokumentów oraz zdjęć dorównujących jakością odbitkom z zakładu fotograficznego
- Druk dokumentów z szybkością 32 (w trybie monochromatycznym) oraz 15 (w kolorze) stron na minutę
- Oszczędność pieniędzy dzięki oddzielnym wkładom z atramentem — wystarczy wymienić zużyty kolor
- Atrament DURABrite™ Ultra — trwałe wydruki odporne na wodę, pisanie markerem, rozmazywanie i blaknięcie
- Technologia pigmentów z powłoką żywiczną działa doskonale na szerokiej gamie nośników
- Funkcja Epson Easy Photo Print — usuwanie efektu czerwonych oczu za jednym kliknięciem przycisku
- Niższe rachunki i mniejszy wpływ na środowisko za sprawą dużej energooszczędności potwierdzonej certyfikatem ENERGY STAR®

Epson Stylus SX125 dodatkowo oferuje:
- Łatwe drukowanie, skanowanie i kopiowanie
- Wygodna edycja zeskanowanego tekstu za pomocą oprogramowania ABBYY FineReader™ OCR
- Łatwe przywracanie kolorów, usuwanie kurzu i korygowanie przeciwświatła podczas skanowania z wykorzystaniem funkcji Epson Easy Photo Fi