Drukarki solwentowe z serii Epson SureColor S wyróżnione przez Keypoint Intelligence

Modele SC-S40600, SC-S60600 i SC-S80600 zostały nagrodzone przez jury złożone ze specjalistów z dziedziny technologii

Drukarki solwentowe z serii Epson SureColor S wyróżnione przez Keypoint Intelligence

6 listopada 2017 r.– Keypoint Intelligence (wcześniej Buyers Lab), wiodąca niezależna firma oceniająca sprzęt. usługi oraz oprogramowanie do obrazowania dokumentów, wyróżniła Epson za innowację i niezwykłą wierność odwzorowania kolorów zapewnianą przez drukarki solwentowe do zastosowań wielkoformatowych z serii SureColor S.

Na targach SGIA Expo 2017 wszystkie trzy modele w serii – SC-S40600, SC-S60600 i SC-S80600 – otrzymały nagrody BLI Pick:

 

  • Epson SureColor S40600– Doskonała drukarka ekosolwentowa/lateksowa CMYK rozmiaru 54"/64" do podstawowych zastosowań

  • Epson SureColor S60600– Doskonała drukarka produkcyjna, ekosolwentowa/lateksowa CMYK o rozmiarze 54"/64"

  • Epson SureColor S80600– Doskonała drukarka ekosolwentowa/lateksowa CMYK 54"/64" o rozszerzonej gamie kolorów

„Podczas testów Keypoint Intelligence ściśle współpracował z firmą Epson. Trzy drukarki solwentowe z serii Epson SureColor S uzyskały najniższy wynik Delta E spośród wszystkich testowanych urządzeń” – powiedział David Sweetnam, dyrektor ds. badań i usług laboratoryjnych w regionie EMEA/Azji w Keypoint Intelligence. „Przyznawane przez nas nagrody wyróżniają producentów i wskazują produkty, które podczas wyczerpujących testów laboratoryjnych uzyskują doskonałe, przekraczające oczekiwania wyniki. Wszystkie trzy modele z serii S świetnie sprawdziły się w czasie testów, zapewniając dokładność i wierne oddanie kolorów, którą docenią nawet najbardziej wymagające drukarnie”.

Od chwili rozpoczęcia programu testowania drukarek ekosolwentowych/lateksowych w 2016 r. BLI przetestowało wiele drukarek w Europie i Stanach Zjednoczonych. Przyznawane po raz pierwszy przez BLI nagrody Pick mają na celu wyróżnienie rozwiązań sprzętowych i oprogramowania o najwyższej wydajności. Oceny dokonuje zespół BLI złożony z wykwalifikowanych techników oraz analityków.

„Zawsze wiedzieliśmy, że nasze drukarki SureColor SC-S świetnie nadają się do druku oznakowań i materiałów reklamowych, co więcej, wyniki finansowe wskazują, że również nasi klienci zdają sobie z tego sprawę” – powiedział Tomasz Kuciński, Senior Account Manager – LFP w Epson Europe. „Tym bardziej cieszymy się, że firma testująca o takiej randze jak Buyers Lab postanowiła wyróżnić nie tylko jedną, ale wszystkie trzy drukarki z serii SC-S za technologiczną perfekcyjność”.

Profesjonalne rozwiązania firmy Epson do obrazowania są tworzone przy użyciu najnowocześniejszej technologii, by gwarantowały wyniki o najwyższej jakości. Drukarki z serii SureColor S są tego doskonałym przykładem. Dzięki najlepszej w swojej klasie technologii obsługi materiałów oraz najszerszej gamie kolorów na rynku należą do najszybszych drukarek w swojej klasie, zapewniając klientom wyjątkową jakość i wartość.