Dwa nowe innowacyjne skanery biznesowe z inteligentnymi funkcjami

Rewolucja w obiegu dokumentów dzięki inteligentnym funkcjom skanowania różnych typów dokumentów

Dwa nowe innowacyjne skanery biznesowe z inteligentnymi funkcjami

1 września 2016 — Epson prezentuje dwa nowe kompaktowe skanery WorkForce z podajnikiem i inteligentnymi funkcjami. Dzięki udoskonalonej obsłudze nośników i innowacyjnym, inteligentnym funkcjom zapewniającym wysoki poziom integralności danych modele WorkForce DS-570W i DS-530 będą świetnym rozwiązaniem oferującym wysoką produktywność i łatwą integrację z systemem obiegu dokumentów pracy w biurze. Szybkość skanowania sięgająca 35 str./min (do 70 kopii dwustronnych/min) oraz obsługa szerokiego zakresu nośników pozwalają na błyskawiczne przechwytywanie, indeksowanie, archiwizowanie oraz udostępnianie najważniejszych dokumentów biznesowych.

 „Pierwszy w branży tryb skanowania precyzyjnego [1] przeznaczony do pracy z dokumentami pogniecionymi lub na delikatnych nośnikach oraz innowacyjna funkcja wykrywania zdublowanych arkuszy sprawiają, że skanowanie kłopotliwych w obróbce nośników nigdy nie było takie proste” — powiedziała Agnieszka Wnuczak, Business Account Manager w firmie Epson . Inteligentne funkcje poprawiają wydajność, dokładność i wiarygodność danych. Niezależnie od tego, czy skanowany dokument ma 6 metrów długości, jest na wyjątkowo cienkim (np. 27 g/m2) lub wyjątkowo grubym (np. 413 g/m2) papierze, te modele gwarantują błyskawiczne przetwarzanie dokumentów w najwyższej jakości”.

Zaawansowane czujniki i technologia podawania papieru

Skanery opracowano z myślą o obsłudze ważnych dokumentów biznesowych, od wizytówek i dokumentów tożsamości po wydrukowane na bardzo długich arkuszach. Modele te łączą technologię DSC (dynamicznej korekcji przekosu) z zaawansowanym projektem wielorolkowego podajnika papieru. Czujnik ultradźwiękowy pozwala na wykrywanie podwójnych arkuszy, aby unikać błędów, a automatyczne wykrywanie rozmiaru dokumentu ułatwia skanowanie materiałów o różnych formatach z jednego stosu.

Tryb automatycznego podawania dokumentów ułatwia skanowanie dokumentów w różnych rozmiarach w dowolnej kolejności do jednego pliku PDF, natomiast funkcja wykrywania podwójnych arkuszy pozwala na wznowienie skanowania po wystąpieniu błędu podajnika.

Opcjonalny zestaw do konwersji skanera płaskiego

Opcjonalny zestaw do konwersji skanera płaskiego umożliwia wydajne skanowanie nośników różnych rodzajów, takich jak znaczki pocztowe, paszporty, książki i in. Opcja ta jest dostępna dla obu modeli; wymagane jest złącze USB 3.0

Bezprzewodowe funkcje łączności modelu DS-570W

Ten kompaktowy bezprzewodowy skaner z podajnikiem umożliwia łatwe skanowanie do urządzeń mobilnych, tabletów i stacji roboczych z obsługą Wi-Fi i NFC. Dzięki rozwiązaniu udostępniania dokumentów wielu użytkownikom w dynamicznym środowisku pracy skanowanie do kont w serwisach pamięci masowej w chmurze, takich jak Dropbox, SharePoint, FileBound i inne jest jeszcze łatwiejsze.

Urządzenia WorkForce DS-570W i DS-530 znajdą się w sprzedaży od października 2016 w cenach odpowiednio 2 755 i 2 560 zł brutto.

Najważniejsze cechyDS-530DS-570W
Dostępny zestaw do konwersji skanera płaskiego●*
Szybkie skanowanie w kolorze — 35 stron na minutę/70 kopii dwustronnych na minutę w rozdzielczości 300 dpi
Automatyczny podajnik na 50 arkuszy
Skanowanie wielu różnych nośników, m.in. wizytówek, paszportów,2, dokumentów A3, grubego papieru
Jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne
Wbudowana technologia optymalizacji obrazu
Zaawansowana technologia podawania firmy Epson i wykrywanie podwójnych arkuszy
Tryb skanowania precyzyjnego do delikatnych, uszkodzonych lub trudnych do zeskanowania materiałów1
Kompaktowa budowa, pozwalająca na łatwe dopasowanie urządzeń w każdym biurze
Aplikacja Epson Document Capture Pro/Server Pro3
Moduł interfejsu sieciowego umożliwiający łatwe współdzielenie skanera oraz korzystanie z funkcji skanowania za pomocą jednego przycisku („push scan”) oraz wstępnie utworzonych profili zadańOpcjonalnieOpcjonalnie
Konwersja dokumentów papierowych do formatów Microsoft Office, włącznie z docx, pptx, xlsx
USB 3.0
Wi-Fi, Wi-Fi Direct ze złączem NFC-
Wydajność skanowania do 4000 stron dziennie
Oprogramowanie Epson Scan 2.0 zapewnia zaawansowaną technologię obrazowania
Obsługa sterowników Twain, WIA i ISIS w celu poprawienia zgodności z DMS
Zgodność z normą Energy-Star

* Zgodny z modelem DS-570W tylko w trybie USB.

Uwagi dla redaktora

Informacje o firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, którego rozwiązania wykraczają poza oczekiwania klientów związane z drukiem, komunikacją wizualną, jakością życia i produkcją przemysłową. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki atramentowe, systemy drukowania i projektory 3LCD, jak i roboty przemysłowe, inteligentne okulary i systemy czujników. Wszystkie produkty są kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne.
Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 70 000 pracowników w 94 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

www.global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2014 osiągnął sprzedaż równą 1551 mln euro. http://www.epson.pl

Wizja środowiskowa 2050  

http://eco.epson.com/

 

[1] W porównaniu ze skanerami z podajnikiem, w zakresie prędkości od 25 do 39 str./min, na podstawie danych ze stron internetowych i broszur na temat pięciu najlepiej sprzedających się modeli w regionie EMEA w roku 2015, według raportu InfoSource Document Management Scanner Sales Full Year 2015.