Dziel się emocjami domowej rozrywki HD na wielkim ekranie projektora Epson EH-TW420

Ciesz się grami i wydarzeniami sportowymi wraz z przyjaciółmi oraz rodziną dzięki nowemu projektorowi HD Ready firmy Epson, EH-TW420

Dziel się emocjami domowej rozrywki HD na wielkim ekranie projektora Epson EH-TW420


Epson, lider światowego rynku projektorów , wprowadza do sprzedaży model EH-TW420. Ten niedrogi, wszechstronny projektor HD Ready zapewnia zupełnie nową jakość wrażeń miłośnikom gier, sportu i filmów. EH-TW420 jest prosty w użyciu, nadaje się do wielu różnych zastosowań i oferuje doskonały stosunek ceny do wartości, a przy tym wykorzystuje najnowszą technologię 3LCD, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu.

Stephanie Lugbull, menedżer ds. projektorów kina domowego w Epson Europe, powiedziała: „Bez względu na to, czy oglądamy ważne wydarzenie sportowe w gronie przyjaciół, czy też relaksujemy się samotnie przy ulubionym filmie, Epson EH-TW420 jest idealnym rozwiązaniem. Projektor ma wbudowane głośniki i wejście HDMI umożliwiające podłączenie najnowszych konsol, więc docenią go również gracze”.

EH-TW420 zupełnie nie przypomina typowego projektora: hałaśliwego, dużego urządzenia nadającego się do tylko do zaciemnionych sal wykładowych. Nowy projektor cechuje się wysoką jasnością 2000 lumenów i zapewnia wysoką jakość obrazu nawet w świetle dziennym. Szum wentylatora został znacznie ograniczony z myślą o warunkach domowych, a wbudowane głośniki o mocy 7 W uzupełniają klarowny obraz równie doskonałym dźwiękiem.

Stephanie Lugbull dodała: „Rynek kina domowego szybko rośnie, a przystępna cena w połączeniu z unikatową technologią 3LCD firmy Epson z pewnością zapewni projektorowi EH-TW420 szerokie grono zwolenników”.

Projektor zaprojektowano pod kątem jak największej wszechstronności. Użytkownicy mogą oglądać programy telewizyjne, filmy, pokazy slajdów i transmisje sportowe, a także grać i słuchać muzyki.

Projektor jest łatwy w instalacji oraz użyciu, oferuje rozdzielczość HD Ready (720p) i jest wyposażony w liczne inteligentne funkcje, które upraszczają jego obsługę. Automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych pozwala od razu przystąpić do oglądania filmu, bez uciążliwej ręcznej regulacji. Szeroka gama zewnętrznych złączy — HDMI, USB, SD i S-video — umożliwia podłączenie przystawki telewizyjnej, konsoli do gier albo aparatu cyfrowego ze zdjęciami z wakacji.

Innowacyjna technologia Epson 3LCD zapewnia szerszą gamę kolorów dzięki ścisłej kontroli nad ruchem mikroskopijnych ciekłych kryształów, z których zbudowane są panele 3LCD. Ta innowacja zapewnia wierną reprodukcję kolorów z wysokim poziomem kontrastu nawet w najciemniejszych częściach obrazu, a jednocześnie eliminuje rozmycie.

EH-TW420 wygląda równie dobrze jak wyświetlany przez niego obraz, aby użytkownicy mogli cieszyć się domowym kinem HD w swoim własnym stylu. Kompaktowa i stylowa obudowa sprawia, że projektor doskonale komponuje się z nowoczesnym wnętrzem, podobnie jak stojący obok niego odtwarzacz DVD i konsola do gier. Ponadto dzięki zastosowaniu najnowszych technologii Epsona użytkownik oszczędza prąd i pieniądze.

Dowodem nacisku, jaki Epson kładzie na ekologiczność swoich produktów, jest bardzo efektywna lampa E-TORL, która ogranicza zużycie energii i koszty operacyjne – zapewniając domowe wrażenia HD bez negatywnego wpływu na środowisko. Opakowanie EH-TW420 jest produkowane wyłącznie z materiałów nadających się do recyklingu, a powłoka obudowy nie zawiera farb, odzwierciedlając dążenie Epsona do redukcji szkodliwych odpadów. Projektor i lampa E-TORL są standardowo objęte trzyletnią gwarancją.

Epson EH-TW420 — kluczowe cechy i funkcje:
§Projektor HD Ready 720p idealny dla entuzjastów kina domowego i gier
§Technologia Epson 3LCD zapewnia jaśniejszy obraz, wierniejszą reprodukcję kolorów i lepsze skalowanie szarości
§Wysoka jasność 2000 lumenów umożliwia projekcję nawet w świetle dziennym
§Szeroka gama gniazd wejściowych: HDMI, video, S-Video, RGB
§Wyświetlanie zdjęć na wielkim ekranie przez interfejs USB albo bezpośrednio z karty SD
§Tryby barwne dostosowane do warunków otoczenia, w tym specjalny tryb gier optymalizujący wyświetlanie szybko poruszających się obrazów
§Wbudowany głośnik o mocy 7 W
§Użyteczne funkcje (automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych, szybkie uruchamianie, łatwy w użyciu pilot)
§3 lata gwarancji na projektor i lampę
§Sugerowana cena detaliczna z VAT: 2590 zł