EISA dla Epsona

Stowarzyszenie EISA uznało drukarkę Epson Stylus Pro 3880 za "Europejską drukarkę 2010-2011".

EISA dla Epsona


Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA) uznało drukarkę Epson Stylus Pro 3880 za „Europejską drukarkę 2010 – 2011”. To prestiżowe wyróżnienie jest także uznaniem dla osiągnięć technologicznych firmy Epson w zakresie tworzenia produktów dla najbardziej wymagających klientów.

Oferująca wszechstronny druk na wielu różnych podłożach, drukarka Epson Stylus Pro 3880 odpowiada na potrzeby zarówno profesjonalnych fotografów, jak i ambitnych amatorów. Drukarka wykorzystuje zestaw zaawansowanych atramentów Ultra Chrome K3 czwartej generacji z dwoma nowymi kolorami (Vivid Magenta i Vivid Light Magenta). Dzięki temu jeszcze lepiej odwzorowuje odcienie czerwieni, fioletu i purpury, tworząc trwałe, wielkoformatowe wydruki w wysokiej jakości zarówno w czerni, jak i w kolorze.

Jury stowarzyszenia EISA było pod wrażeniem rozmiaru, rozdzielczości i wydajności drukarki, komentując: "Epson Stylus Pro 3880 jest profesjonalną drukarką A2+, która jest na tyle mała, że można ją zaklasyfikować do modeli mieszczących się na biurku. Drukarka tworzy wysokiej jakości monochromatyczne i kolorowe obrazy z rozdzielczością wydruku do 2880 x 1440 dpi przy użyciu pigmentowych atramentów Ultra Chrome K3 Vivid Magenta. To idealny wybór dla fotografów, którzy wykonują duże ilości wydruków , ponieważ każdy wkład ma pojemność 80 ml ".

Marc Boehmer, product manager w Epson Europe, skomentował: "Nagrody EISA są kluczowym wskaźnikiem jakości produktów w branży, a wyróżnienie drukarki Stylus Pro 3880 to dowód naszych kompetencji w projektowaniu profesjonalnych produktów wysokiej jakości. To kolejna nagroda dla drukarki Stylus Pro 3880, która otrzymała w tym roku wyróżnienie od organizacji TIPA (Technical Image Press Association). Drukarka umocniła swoją pozycję jako idealny produkt dla profesjonalnych fotografów".


Kluczowe cechy:

  • Ośmiokolorowy zestaw atramentów Epson UltraChrome K3 Vivid Magenta zwiększa drukowaną gamę kolorów; trzy atramenty czarne gwarantują najwyższą jakość balansu szarości
  • Drukuje na wielu różnych nośnikach i powierzchniach od 4 x 6 cali do 17 x 22 cali
  • Doskonała do szybkiego i wszechstronnego drukowania zdjęć; sprawdzi się podczas tworzenia dzieł sztuki, materiałów POS, grafik i proofingu
  • Niewielkie rozmiary drukarki A2+ sprawiają, że doskonale nadaje się do małych pracowni
  • Produkt zatwierdzony w programie ENERGY STAR®