Epson AcuLaser C2800

Idealne rozwiązanie druku dla wszystkich biur, dużych i małych – nowa rodzina drukarek Epson AcuLaser C2800 łączy szybkość i wydajność z jakością i oszczędnością.

Epson AcuLaser C2800


Firma Epson, pionier w produkcji drukarek, wprowadza nową, kolorową drukarkę laserową, która oferuje szybki druk w kolorze, przystosowany do potrzeb współczesnego środowiska biurowego. Nowy model nadaje się idealnie do druku wysokiej jakości materiałów marketingowych i handlowych. Epson AcuLaser C2800 wyróżnia się również elegancją oraz niezwykłą efektywnością, zarówno w działaniu, jak i pod względem kosztów.

„Nowe drukarka z rodziny AcuLaser C2800 to dla nas bardzo ekscytujący produkt – oferuje wyjątkową szybkość druku w swoim przedziale cenowym, a jednocześnie wyróżnia się wszelkimi zaletami wysokiej jakości drukarek biurowych Epson,” powiedział Piotr Dudek, szef polskiego biura firmy Epson.

„Wszystkie biura potrzebują do realizacji określonych funkcji i do pracy niektórych działów druku kolorowego. Dzięki AcuLaser C2800, taka możliwość staje się dostępna w postaci oszczędnej drukarki oferującej najlepszą w branży wydajność i jakość” – dodał.

Epson jest znaczącym graczem w branży producentów drukarek, a marka firmy już dawno temu zdobyła mocną pozycję na rynku druku biznesowego. Nowa drukarka to przykład nieustających innowacji wprowadzanych przez Epsona, dzięki którym drukarki tego producenta uzyskują najwyższą w branży szybkość druku w swoich przedziałach cenowych. Świetnie pokazuje to model AcuLaser C2800, drukujący do dwudziestu stron na minutę w pełnym kolorze lub dwadzieścia pięć stron na minutę w czerni i bieli.

Przeanalizowano również charakter pracy w aktywnie działającym biurze i niewielkich rozmiarów drukarkę wyposażono standardowo w pojemnik na papier mieszczący aż 400 arkuszy A4. Ponadto drukarka działa niezwykle cicho, a natychmiast po zakończeniu druku staje się zupełnie bezgłośna.

Do wydajności przyczynia się również krótki czas rozruchu – optymalną wydajność uzyskuje się w czasie poniżej 30 sekund. Duży, łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD stanowi kolejną zaletę zwiększającą wartość urządzenia. Funkcje symbolizowane są przez ikony, dzięki czemu eksploatacja i konserwacja są proste i nie zabierają dużo czasu.

Piotr Dudek dodał: „Każda firma w nowoczesnej branży potrzebuje kolorowej drukarki oferującej dużą szybkość druku, wysoką trwałość i doskonałą użyteczność – AcuLaser C2800 spełnia wszystkie te i wiele innych postulatów. Materiały marketingowe, prezentacje powerpoint, fakturowanie i dokumenty z logo firmy muszą wyróżniać się wysoką jakością i drukiem w kolorze; obecnie firmy mogą zrealizować te cele bez znaczącego zwiększania kosztów.”

Nowa drukarka AcuLaser C2800 to świadectwo nadzwyczajnego doświadczenia i znajomości tematu, jakie wyróżniają firmę Epson, a także silnej koncentracji na rynku drukarek biurowych.
Najważniejsze cechy drukarki Epson AcuLaser C2800:
 Niewielka, kolorowa drukarka laserowa
 20 str/min w pełnym kolorze, 25 str/min mono
 W standardzie obsługa PCL6, PCL5c, Adobe Postscript3TM i ESC/Page Colour
 Standardowe złącza: EpsonNet 10/100 Base Tx Ethernet i Hi-Speed USB (zgodne z wersją 2.0)
 Wyświetlacz LCD ułatwiający obsługę i konserwację
 Eleganckie, współczesne wzornictwo