Epson EMP-DM1

Epson EMP-DM1 to najnowsze centrum domowej rozrywki złożone z doskonałego projektora 3LCD, odtwarzacza DVD oraz znakomitego systemu dźwiękowego. EMP-DM1 idealnie nadaje się do oglądania filmów, gier wideo oraz sportu na dużym ekranie. Integracja interfejsu USB sprawia, że jest to najbardziej kompaktowe i zaawansowane centrum rozrywki na rynku.

Epson EMP-DM1


Epson, od sześciu lat światowy lider rynku projektorów wideo (źródło: Decision Tree Consulting Limited) i najbardziej innowacyjny producent, wprowadza do sprzedaży EMP-DM1, domowe centrum rozrywki HD, które ułatwia wyświetlanie filmów na dużym ekranie.

Dla każdego, kto chce cieszyć się ogromnym kinowym ekranem wraz z rodziną i przyjaciółmi, EMP-DM1 będzie miłością od pierwszego wrażenia. Jest to przenośne centrum domowej rozrywki zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze, a przy tym zapewniające najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Łatwy proces instalacji oznacza, że wystarczy podłączyć urządzenie do sieci, włożyć dysk DVD i w ciągu kilku sekund przystąpić do oglądania ulubionego filmu. Projektor obsługuje standard HD (rozdzielczość 480p) i można go łatwo podłączyć do komputera, konsoli do gier, aparatu cyfrowego albo urządzenia pamięciowego USB.

Urządzenia EMP-DM1 można używać w każdym miejscu domu. Wystarczy przenieść go do innego pokoju za praktyczny, wbudowany uchwyt i podłączyć do prądu, aby zacząć oglądać filmy na DVD bez ponownego podłączania plątaniny kabli. Dzięki niewielkiej wadze (3,8 kg) oraz stylowej walizce EMP-DM1 sprawdza się doskonale podczas urlopów albo weekendów z rodziną i przyjaciółmi.

Zintegrowane głośniki stereo (2 x 8 W) zapewniają dźwięk wysokiej jakości, który wzmacnia wrażenie uczestnictwa w seansie kinowym.

Kiedy zachodzi potrzeba zmiany ustawień, łatwy w użyciu panel przedni oraz pilot zdalnego sterowania pozwalają łatwo i szybko uzyskać żądane parametry obrazu. Dzięki czterem różnym trybom korekcji koloru można wybrać ustawienia idealnie dostosowane do określonego pomieszczenia. Na przykład tryb pokoju dziennego doskonale sprawdza się w jasnych pokojach, a tryb sali kinowej zapewnia najlepszą jakość w ciemniejszym otoczeniu. Nowo dodany tryb gier gwarantuje optymalną szybkość transmisji danych między konsolą a EMP-DM1, dzięki czemu gracze zawsze pozostają w samym środku akcji.

Oprócz oglądania filmów DVD (a także DivX) urządzenia EMP-TWD10 można używać do wyświetlania szerokiej gamy treści multimedialnych na wielkim ekranie: obrazu
z komputera PC, tunera TV, przystawki telewizyjnej, konsoli do gier lub systemu karaoke. Interfejs USB pozwala na wyświetlanie cyfrowych zdjęć (JPEG) i filmów (DivX) oraz na słuchanie muzyki (WMA, MP3) bez skomplikowanego procesu instalacji. Można pokazywać rodzinie i przyjaciołom zdjęcia z wakacji, a jednocześnie słuchać ulubionych piosenek. Gracze docenią łatwy sposób łączenia EMP-TWD10 z konsolą; wystarczy kilka sekund, żeby cieszyć się grą na ekranie naturalnej wielkości.

Tomasz Jaroszewicz, VI account manager w Epson Oddział w Polsce, mówi: „Epson EMP-DM1 pozwala błyskawicznie odtworzyć w domu nastrój sali kinowej. Łączy współczesne wzornictwo z doskonałą technologią obrazu i dźwięku, i to za przystępną cenę. Dzięki łatwej konfiguracji i obsłudze jest idealnym centrum rodzinnej rozrywki. Znakomicie nadaje się do oglądania filmów, słuchania muzyki, grania i pokazywania rodzinnych zdjęć lub nagrań wideo”.

Epson EMP-DM1 — kluczowe cechy i funkcje:
  • Nowatorski system domowej rozrywki złożony z projektora 3LCD HD (rozdzielczość 480p), odtwarzacza DVD zgodnego z DivX oraz 2 głośników stereo (2x8 W)
  • Kompaktowa i elegancka czarno-biała obudowa
  • Najmniejsze i najbardziej przenośne centrum rozrywki z wbudowanym uchwytem oraz modną walizką
  • Wysoka jakość dźwięku: DTS Digital Surround, Dolby Digital, Dolby Digital ProLogic II, Dolby Virtual Speaker, Virtual Surround
  • Szeroka gama łączy: USB, RGB, kompozytowe, komponentowe
  • Obsługa wielu formatów, w tym DVD-Video, DivX ultra, DVD-VR, Video CD, SVCD, Audio-CD, MP3, WMA, JPEG