Epson EMP-TWD10

Epson EMP-TWD10 to najnowsze centrum domowej rozrywki złożone z doskonałego projektora 3LCD, zaawansowanego odtwarzacza DVD oraz znakomitego systemu dźwiękowego. EMP-TWD10 idealnie nadaje się do oglądania filmów, gier wideo oraz sportu na dużym ekranie. Integracja interfejsu USB sprawia, że jest to najbardziej zaawansowane centrum rozrywki na rynku. Oferuje zaawansowane funkcje zapewniające łatwą instalację, dużą elastyczność i mobilność.

Epson EMP-TWD10


Epson, od sześciu lat światowy lider rynku projektorów wideo (źródło: Decision Tree Consulting Limited) i najbardziej innowacyjny producent, wprowadza do sprzedaży EMP-TWD10, domowe centrum rozrywki HD, które pozwala odtworzyć w domu atmosferę sali kinowej. Dla każdego, kto chce cieszyć się ogromnym kinowym ekranem wraz z rodziną i przyjaciółmi, EMP-TWD10 będzie miłością od pierwszego wejrzenia. Jest to przenośne centrum domowej rozrywki zaprojektowane
z myślą o łatwej obsłudze, a przy tym zapewniające najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Łatwy proces instalacji oznacza, że wystarczy podłączyć urządzenie do sieci, włożyć dysk DVD i w ciągu kilku sekund przystąpić do oglądania ulubionego filmu. Projektor obsługuje standard HD (rozdzielczość 720p) i można go łatwo podłączyć do komputera, konsoli do gier, aparatu cyfrowego albo urządzenia pamięciowego USB. Jest sprzedawany wraz z ekranem kinowym o przekątnej 80”, który można łatwo zwinąć, kiedy nie jest używany.
Urządzenia EMP-TWD10 można używać w każdym miejscu domu — wystarczy przenieść go do innego pokoju i podłączyć do prądu, aby zacząć oglądać filmy na DVD bez ponownego podłączania plątaniny kabli. Uzyskanie dużego obrazu jest łatwe bez względu na to, gdzie stoi projektor — przed lub za kanapą albo na półce. Podstawę EMPTWD10 (odtwarzacz DVD i głośniki) można obracać o 180°; ta unikatowa funkcja gwarantuje, że dostęp do DVD i jakość dźwięku pozostają optymalne w każdej sytuacji. Podczas zmiany konfiguracji głośnik lewy i prawy przełączają się automatycznie. Jeśli dodać do tego funkcję poziomego i pionowego przesuwania obiektywu, która umożliwia przemieszczanie obrazu w górę, w dół, w lewo i w prawo bez żadnych zniekształceń, stanie się jasne, że jest to najbardziej zaawansowane i elastyczne centrum domowej rozrywki na rynku. Pozwala na rzutowanie 60-calowego obrazu z odległości zaledwie 1,5 metra, a kiedy nie jest używane, można po prostu zapakować je i schować do szafy.
Urządzenie EMP-TWD10 jest wyposażone we wszystkie technologie kina domowego zaprojektowane przez firmę Epson: technologia 3LCD oraz nowatorski filtr kinowy (Epson Cinema Filter) gwarantują żywy i ostry obraz na dużym ekranie nawet w jasnych pomieszczeniach. Cztery głośniki stereo zapewniają dźwięk wysokiej jakości, który wzmacnia wrażenie uczestnictwa w seansie kinowym.
Kiedy zachodzi potrzeba zmiany ustawień, łatwy w użyciu panel przedni oraz pilot zdalnego sterowania pozwalają łatwo i szybko uzyskać żądane parametry obrazu. Dzięki pięciu różnym trybom korekcji koloru można wybrać ustawienia idealnie dostosowane do określonego pomieszczenia. Na przykład tryb pokoju dziennego doskonale sprawdza się w jasnych pokojach, a tryb sali kinowej zapewnia najlepszą jakość w ciemniejszym otoczeniu. Nowo dodany tryb gier gwarantuje optymalną szybkość transmisji danych między konsolą a EMP-TWD10, dzięki czemu gracze zawsze pozostają w samym środku akcji.
Oprócz oglądania filmów DVD (a także DivX) urządzenia EMP-TWD10 można używać do wyświetlania szerokiej gamy treści multimedialnych na wielkim ekranie: obrazu z komputera PC, tunera TV, przystawki telewizyjnej, konsoli do gier lub systemu karaoke. Interfejs USB pozwala na wyświetlanie cyfrowych zdjęć (JPEG) i filmów (DivX) oraz na słuchanie muzyki (WMA, MP3) bez skomplikowanego procesu instalacji. Można pokazywać rodzinie i przyjaciołom zdjęcia z wakacji, a jednocześnie słuchać ulubionych piosenek. Gracze docenią łatwy sposób łączenia EMP-TWD10 z konsolą; wystarczy kilka sekund, żeby cieszyć się grą na ekranie naturalnej wielkości.
Tomasz Jaroszewicz, VI account manager w Epson Oddział w Polsce, mówi: „Epson EMP-TWD10 pozwala odtworzyć w domu nastrój sali kinowej. Łączy współczesne wzornictwo z doskonałą technologią obrazu i dźwięku. Dzięki łatwej konfiguracji i obsłudze jest idealnym centrum rodzinnej rozrywki. Znakomicie nadaje się do oglądania filmów, słuchania muzyki, grania i pokazywania rodzinnych zdjęć lub nagrań wideo”.
Epson EMP-TWD10 — kluczowe cechy i funkcje:
  • Nowatorski system domowej rozrywki złożony z projektora 3LCD HD (rozdzielczość 720p), odtwarzacza DVD zgodnego z DivX oraz 4 głośników stereo (4x5 W)
  • Zaawansowane funkcje instalacyjne: obrotowa podstawa DVD umożliwiająca ustawienie EMP-TWD10 na stoliku albo za kanapą, powiększenie optyczne (1,5 x) oraz przesuwanie obiektywu w poziomie i w pionie pozwalają na łatwe dostrojenie rzutowanego obrazu
  • Wysoka jakość dźwięku: DTS Digital Surround, Dolby Digital, Dolby Digital ProLogic II, Dolby Virtual Speaker
  • Szeroka gama łączy: HDMI, USB, RGB, S-video, kompozytowe, komponentowe (z przejściówką)
  • Obsługa wielu formatów, w tym DVD-Video, DivX ultra, DVD-VR, Video CD, SVCD, Audio-CD, MP3, WMA, JPEG
  • Sprzedawane z ekranem o przekątnej 80”