Epson na RemaDays 2015 - paleta rozwiązań dla firm poligraficznych i studiów reklamy

Epson na RemaDays 2015 - paleta rozwiązań dla firm poligraficznych i studiów reklamy

W dniach 4-6-go lutego br w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędą się po raz kolejny największe w Europie Środkowej Międzynarodowe Targi RemaDays 2015 dla branży Reklamy i Poligrafii. Tradycyjnie już, podczas tego wydarzenia EPSON zaprezentuje szereg swoich rozwiązań przeznaczonych dla tego wymagającego rynku.

Na stoisku Epsona D7 znajdującym się w Hali nr 4 zapoznać się będzie można z produktami kierowanymi do producentów reklamy wielkoformatowej, wydruków fotograficznych oraz branży tekstylnej.

Modele, które będzie można zobaczyć na stoisku firmy Epson,:

  • SureColor SC-F7100 – wysokowydajna drukarka wielkoformatowa, przeznaczona do druku techniką sublimacji na tkaninach i materiałach typu miękkie szyldy, elementy wystroju wnętrz, produkty promocyjne i gadżety dekoracyjne.  Głowica drukująca TFP Micro Piezo firmy Epson i atrament wodny UltraChrome DS firmy Epson umożliwiają druk obrazów najwyższej jakości. Dzięki dołączonemu zestawowi  narzędzi produkcyjnych dostępnych standardowo w oprogramowaniu RIP ErgoSoft obsługa drukarki staje się prosta.  Szerokość wydruku to 64 cali w rozdzielczości 720 x 1.440 DPI, zaś szybkość 58 m2/h.
  • SureColor SC-F2000 - drukarka typu DTG, dedykowana do drukowania bezpośrednio na odzieży, szczególnie do nadruków na koszulkach. Duża szybkość druku  osiągająca nawet 27 sek. na białych koszulkach. O klasie rozwiązania stanowi połączenie trwałości wydruku dzięki atramentowi UltraChrome DG  posiadającemu certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex 100 oraz niskich kosztów eksploatacji. Trwała głowica drukująca PrecisionCore TFP wspiera rozdzielczość do 1440 x 1440 dpi. Całość urządzenia objęte jest roczną gwarancja firmy Epson
  • SureColor SC-S30610 to przyjazna w obsłudze 4-kolorowa drukarka do zewnętrznych i wewnętrznych zastosowań reklamowych, materiały z rolki o szerokości do 64 cali. Atrament UltraChrome GS2 posiada odporność na działanie światła UV, która pozwala zachować żywe barwy nielaminowanych wydruków umieszczonych na zewnątrz nawet przez trzy lata. Dodatkowo druk jest bezzapachowy, nie zawiera niklu i nie wymaga instalacji systemu wentylacji, co umożliwia stosowanie drukarki w biurze. W zależności od trybu drukuje z prędkością od 7,3 do 29,4m2 na godzinę.
  • Do zalet EPSON SureColor SC-S50610 (4C) zaliczyć trzeba m.in. umożliwienie maksymalnej szybkości przy produkcji wielkoformatowej. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wyposażona dwie głowice TFP (Thin Film Piezo) i korzystanie z dwóch zestawów atramentów CMYK (lub CMYK + biały). Niedrogo drukuje na dowolnym materiale od folii winylowej i przezroczystej, płótna, poprzez papier fotograficzny i popularne podłoża transparentne o szerokości do 162,6 cm.  Oznacza to możliwość wykorzystania jej do produkcji np. plakatów i szyldów jak i folii do oklejania samochodów. Szybkość wydruku to ponad 51 m2 na godzinę, zaś wbudowana suszarka sprawia, że rezultaty są niemal natychmiast gotowe do montażu. 
  • Epson SureColor SC-T7200D-PS MPF jest idealna do druku wysokiej jakości grafiki displayowej, jak i wizualizacji projektów oraz dokumentów stworzonych w programach CAD i GIS. Zdublowane rolki papieru, funkcja automatycznego ładowania papieru oraz przełączania między nośnikami i duża szybkość drukowania zapewniają efektywność i elastyczność. Wydrukowanie arkusza A1 zajmuje tylko 28 sekund. Zastosowany tusz pigmentowy UltraChrome XD jest odporny na wodę i czynniki mechaniczne, zapewnia głęboką czerń i wyraźne linie — niezbędne przy drukowaniu projektów technicznych.

Dla zainteresowanych klientów, oprócz możliwości wyczerpującego zapoznania się z rodziną produktów dla reklamy i poligrafii przygotowano także atrakcyjne oferty targowe.

TERMIN:

4-6 lutego 2015 ; targi otwarte od godz. 9:30 do 17:30 (6 lutego do 16:00)

LOKALIZACJA I ADRES:

Hala 4, stoisko firmy Epson - D7
Centrum Expo XXI, Warszawa,
ul. Prądzyńskiego 12/14

OSOBA KONTAKTOWA:

Tomasz Kuciński
EPSON EUROPE B.V. Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
Pro Graphics Account Manager
tomasz.kucinski@epson.eu

Krzysztof Jański
Gamma PR
Brand Manager
krzysztof@gammapr.pl