Epson na RemaDays 2017 – premierowe rozwiązania druku dla firm poligraficznych, fotografów i artystów

W dniach 15-17 lutego w Warsaw Expo Nadarzyn w Warszawie odbędzie się 13. edycja największych w Europie Środkowej międzynarodowych targów dla rynku reklamy i poligrafii – RemaDays 2017

Epson na RemaDays 2017 – premierowe rozwiązania druku dla firm poligraficznych, fotografów i artystów

30.01.2017 - W dniach 15-17 lutego w Warsaw Expo Nadarzyn w Warszawie odbędzie się 13. edycja największych w Europie Środkowej międzynarodowych targów dla rynku reklamy i poligrafii – RemaDays 2017. W tym roku firma Epson po raz kolejny zaprezentuje swoje rozwiązania projektowane specjalnie pod kątem tego wymagającego rynku. Na stoisku Epson S17 znajdującym się w Hali F będzie można zapoznać się z produktami kierowanymi do producentów reklamy wielkoformatowej, wydruków fotograficznych oraz branży tekstylnej i artystycznej, a także będzie okazja zaznajomić się z ofertą w kategorii proofingu, Fine Art., wydruku etykiet i druku biznesowego.

Szczególną atrakcją będzie możliwość bezpośredniego zapoznania się z prezentowaną po raz pierwszy w Polsce, 17. calową drukarką SureColor SC-P5000. Stworzona z myślą o wydrukach próbnych, reprodukcjach dzieł sztuki i druku fotografii, drukarka jest dostępna z zestawem atramentów zawierającym kolor fioletowy lub jasny jasnoszary. Dzięki temu zapewnia niemal idealne odwzorowanie nawet do 99 proc. kolorów z palety Pantone Solid Coated Colours.

Podobna klasę wydruku oferuje też wystawiana podczas targów 10-kolorowa drukarka SC-S80610, która dokładnie odwzorowuje aż 98,2% palety Pantone, co potwierdził przyznany w listopadzie 2016 certyfikat. Urządzenie wyposażono w dwie najnowocześniejsze głowice drukujące Epson PrecisionCore TFP, a do tworzenia wydruków wykorzystuje atramenty UltraChrome GS3 o nowej formule, dzięki czemu może szybko tworzyć trwałe rezultaty o wysokiej jakości.

Twórcy opakowań i etykiet zapoznają się docenią testy 10 kolorowego modelu SureColor SC-P7000V z wbudowanym spektrofotometrem Epson ILS30, stanowiącym kompletne rozwiązanie do wydruków próbnych opakowań oraz etykiet w najwyższej jakości produkcyjnej.

„Do najlepszych metod marketingowych zaliczają się przekazy wizualne. Skuteczność obrazów w głównej mierze zależy od wysokiej jakości druku, w jakich dane materiały promocyjne są wykonane. Dlatego też na tegorocznej edycji Targów Rema Days, poza zaprezentowaniem całego portfolio sprawdzonych rozwiązań LFP Epsona oraz druku specjalistycznego, chcemy po raz pierwszy w Polsce z dumą zaprezentować 17. calową drukarkę SureColor SC-P5000. To wyjątkowe urządzenie powstało z myślą o wydrukach próbnych, druku fotografii oraz dzieł sztuki z maksymalną precyzją i wiernością.” – mówi przedstawiciel Epsona Tomasz Kuciński, Senior Account Manager LFP. – „Rema Days 2017 stanowią idealną okazję do bezpośredniego spotkania z potencjalnymi i obecnymi klientami oraz zaprezentowania na żywo pełnej gamy możliwości najwyższej klasy urządzeń do drukowania”.

Wybrane modele urządzeń, które będą zaprezentowane na stoisku firmy Epson:

 • Drukarka wielkoformatowa SureColor SC-S80610 i SC-S40610,

 • Drukarka SureColor SC-P10000,

 • Drukarka do drukowania na odzieży SureColor SC-F2000,

 • Drukarka sublimacyjna SureColor SC-F6200,

 • Drukarka SureColor SC -T7200 MFP,

 • Drukarka do zdjęć i proofer SureColor SC-P7000V,

 • Drukarka wielkoformatowa SureColor SC-P5000,

 • Przemysłowa drukarka do etykiet ColorWorks C7500 Series,

 • Kolorowa drukarka etykiet ColorWorks C3500 Series,

 • DiscProducer PP-100.

  Dla zainteresowanych klientów, oprócz możliwości wyczerpującego zapoznania się z rodziną produktów dla reklamy i poligrafii przygotowano także atrakcyjne oferty targowe i promocje. Na przykład drukarki serii SC- S są objęte 2 letnią gwarancją i oferowane są w zestawie z oprogramowaniem RIP firmy ONYX. Z kolei urządzenia klasy Epson

  SC-F (F7200 / F9200)  objęte są  36 miesięcznym serwisem gwarancyjnym

  TERMIN:

 • 15-16 lutego 2017 r. w godzinach od 9.30 do 18.00,

 • 17 lutego 2017. W godzinach od 9.30 od 16.
   

  LOKALIZACJA I ADRES:

  stoisko firmy Epson:  Hala F, stoisko S17

  Warsaw Expo Nadarzyn, Warszawa

  Al. Katowicka 62

  Strona wydarzenia i rejestracja uczestników: www.remadays.com  

  OSOBY KONTAKTOWE:

  Tomasz Kuciński

  Senior Account Manager – LFP

  EPSON EUROPE B.V. Sp. z o.o.

  Oddział w Polsce

  tomasz.kucinski@epson.eu

Informacje o firmie Epson
Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.


Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 67 000 pracowników w 90 spółkach na  całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2015 osiągnął sprzedaż równą 1577 mln euro. http://www.epson.pl

Wizja środowiskowa 2050  

http://eco.epson.com