Epson na targach ISE 2009

Na targach ISE firma Epson będzie świętować 20. rocznicę technologii 3LCD.
Zaprezentuje także innowacyjną technologię projekcyjną.


Firma Epson, czołowy producent projektorów,zaprezentuje swoją technologię projekcyjną oraz inne rozwiązania na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2009 największej europejskiej imprezie dla profesjonalistów z branży audio-wideo i systemów elektronicznych. Goście odwiedzający stoisko Epsona będą mogli wypróbować interaktywne ekrany i wziąć udział w demonstracjach produktów firmy.

Valérie Riffaud-Cangelosi, dyrektor ds. projektorów wideo w Epson Europe, powiedziała: „Po raz czwarty z rzędu bierzemy udział w ISE i cieszymy się, że będziemy mogli pokazać wszystkim odwiedzającym, jakich wrażeń mogą oczekiwać klienci Epsona. Jako czołowy producent projektorów Epson wystawi szereg innowacyjnych produktów, niektóre z nich po raz pierwszy. Jesteśmy również podekscytowani tym, że podczas targów będziemy świętować 20. rocznicę rewolucyjnej technologii 3LCD."

Stoisko Epsona o powierzchni 220m2 będzie dynamiczną, w pełni interaktywną
i zorientowaną na rozwiązania strefą wystawową, w której prezentowane będą rozwiązania Epsona dla biznesu, edukacji i użytkowników indywidualnych. Obszar edukacyjny
z projektorem o ultrakrótkiej odległości rzutowania odtworzy warunki panujące w typowej klasie, podkreślając zalety nowych produktów. W sekcji domowej rozrywki będzie można zapoznać się z projektorem HD 1080p EH-TW5000, który zostanie zintegrowany
z systemem kina domowego. Wśród wystawianych rozwiązań biznesowych pojawią się technologie bezprzewodowe i niewymagające użycia komputera, w tym projektor
EB-G5000 pokazywany w obszarze z wieloma ekranami.

Valérie Riffaud-Cangelosi dodała: „Mamy fantastyczną linię produktów i wprowadzamy nowe technologie, w tym pięć projektorów profesjonalnych i zupełnie nowe rozwiązanie projekcyjne, więc z niecierpliwością czekamy na udane targi ISE”.

Targi ISE odbędą się w dniach 3 – 5 lutego 2009 roku na terenie Amsterdam RAI w Holandii. Epson będzie wystawiał swoje produkty na stoisku 4N30 w hali wystawowej 4.

Targi ISE – informacje
Targi ISE odbędą się w dniach 3 – 5 lutego 2009 roku na terenie Amsterdam RAI w Holandii. W 2008 roku w targach wzięło udział ponad 22 000 gości i 484 firmy pokazujące najnowsze technologie do integracji systemów komercyjnych i domowych.