Epson podpisał umowę na usługi serwisowe z firmą Comp S.A.

Naprawą gwarancyjną zostały objęte projektory, drukarki igłowe i biznesowe, a także skanery.

Epson podpisał umowę na usługi serwisowe z firmą Comp S.A.


Użytkownicy projektorów, drukarek biznesowych
i igłowych oraz biurowych skanerów Epson mogą korzystać z usług serwisowych oferowanych przez firmę Comp S.A. Do dyspozycji klientów jest 17 punktów serwisowych w całej Polsce.

„Zyskaliśmy solidnego partnera w interesach. Nasi klienci otrzymają dostęp do profesjonalnego punktu serwisowego, który świadczy usługi na najwyższym poziomie. Duże doświadczenie firmy Comp S.A. w sektorze IT pozwoli zaoferować użytkownikom sprzętu Epson szybką i fachową obsługę.” – komentuje Tomasz Jaroszewicz, szef polskiego biura firmy Epson.

Firma Comp S.A. świadczy usługi z zakresu autoryzowanego serwisu gwarancyjnego oraz serwisu pogwarancyjnego sprzętu komputerowego największych, międzynarodowych producentów. Przez ponad 19 lat działalności na polskim rynku, firma wypracowała i wprowadziła najwyższe standardy obsługi klienta.

Nowa umowa serwisowa obejmuje drukarki igłowe i biznesowe, skanery dokumentów, a także całą gamę projektorów: kino domowe, modele edukacyjne i biznesowe. Więcej informacji na temat produktów objętych serwisem gwarancyjnym świadczonym przez Comp S.A. znajdą Państwo na stronie www.comp.com.pl