Epson prezentuje konkurencyjną i stylową drukarkę WorkForce

Niedrogie urządzenie 4 w 1 z funkcjami łączności, zapewniające biznesową jakość druku

Epson prezentuje konkurencyjną i stylową drukarkę WorkForce

Epson prezentuje model WF-2850DWF, niedrogą drukarkę 4 w 1 o kompaktowych wymiarach i stylowym wyglądzie. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży od września 2019 r.

Kompaktowa drukarka WorkForce sprawdzi się zarówno w domu, jak i w małym biurze o ograniczonej przestrzeni. Jej proste i nowoczesne wzornictwo pasuje do niemal każdego otoczenia.

Ten model w przystępnej cenie oferuje użytkownikom, którym zależy na ograniczeniu zarówno kosztów początkowych, jak i długoterminowych wiele przydatnych funkcji. Funkcja automatycznego druku dwustronnego w formacie A4 pozwala oszczędzać pieniądze i papier, zaś kartridż atramentowy XL umożliwia wydrukowanie 2,5 razy więcej stron 1. Ponadto dzięki zastosowaniu oddzielnych wkładów atramentowych wymienić wystarczy tylko zużyty kolor.

W szybszym wykonywaniu zadań pomagają intuicyjny interfejs, wyświetlacz LCD i automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy, ułatwiający skanowanie, kopiowanie i faksowanie wielostronicowych materiałów.

Dzięki obsłudze Wi-Fi i Wi-Fi Direct przy użyciu aplikacji Epson iPrint można przesyłać dokumenty do wydrukowania wprost z urządzeń mobilnych. 2Przy użyciu funkcji Epson Email Print pliki mogą być też drukowane z niemal dowolnego miejsca na świecie 2oraz przechowywane lub udostępniane online dzięki funkcji Scan-to-Cloud 2.

„Nasi klienci szukają praktycznej i niedrogiej drukarki oferującej funkcje łączności, jednak ważnymi kryteriami wyboru są również oszczędność miejsca i wzornictwo pasujące do wystroju biura. Dzięki kompaktowym wymiarom, stylowemu wyglądowi, niskim kosztom początkowym oraz dużym, ekonomicznym, oddzielnym wkładom atramentowym ten model spełnia wszystkie te oczekiwania. Automatyczny podajnik dokumentów przyspiesza wykonywanie zadań, a funkcja druku dwustronnego to oszczędność pieniędzy i papieru. Atutem jest również szeroki wybór rozwiązań łączności” – powiedział Jacek Gamrot z Epson Europe.

Model WF-2850DWF będzie dostępny od września 2019 r.

1. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield
2. Korzystanie z funkcji Epson iPrint i Epson Creative Print wymaga połączenia bezprzewodowego i aplikacji Epson do drukowania. Do korzystania z funkcji Epson Email Print, Epson Remote Print Driver i Epson Scan-to-Cloud konieczne jest połączenie internetowe. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect