Epson prezentuje szeroką gamę nowych produktów na ISE 2018

Na targach przedstawione zostaną między innymi premierowe, profesjonalne produkty dla branży audiowizualnej, biznesu i reklamy

Epson prezentuje szeroką gamę nowych produktów na ISE 2018

4 grudnia 2017 r.Podczas targów ISE (6–9 lutego 2018 r.) firma Epson oglosi premiery kilka nowych urządzeń, które będą dostępne na jej stoisku. Będą to reprezentanci linii produktowych wysokiej klasy projektorów instalacyjnych, korporacyjnych oraz przeznaczonych do wyświetlania reklam i komunikacji wideo w wielkim formacie. Zaprezentowane zostaną również zaawansowane projektory laserowe 3LCD z bieżącej, wiodącej na rynku linii urządzeń biznesowych, edukacyjnych i instalacyjnych, a także najnowsze okulary inteligentne Moverio.

Podczas zeszłorocznej edycji targów, stowarzyszenie ISE wraz z serwisem Exhibitor Magazine przyznały firmie Epson nagrodę ISE Stand Design Award za najlepsze stoisko wielkopowierzchniowe. Oprócz tego japońskie przedsiębiorstwo zdobyło także trzy nagrody Best of ISE za laserowe projektory instalacyjne, kompaktowe mobilne projektory i okulary inteligentne Moverio. W tym roku atrakcją będzie niezwykle kolorowy i zachwycający spektakl, który zostanie wyświetlony przy użyciu wielu projektorów EB-L25000U z zastosowaniem technologii mapowania projekcji z rozmytymi krawędziami.

Specjalnie przygotowane pomieszczenia pozwolą uczestnikom zobaczyć nowe i dostępne już na rynku projektory — w tym modele z serii EB-700U i EB-L1000 — w zastosowaniach znanych z życia codziennego, na przykład w salach konferencyjnych, klasach lekcyjnych i sklepach.

„Podczas zeszłorocznych targów ISE po raz pierwszy pokazaliśmy publiczności możliwości naszych najnowszych projektorów laserowych i w efekcie zdobyliśmy nagrodę za najlepsze stanowisko. Choć trudno będzie przebić to osiągnięcie, to jednak zaprezentujemy nowe, fascynujące produkty, a do tego przygotowaliśmy wspaniałe stanowisko i niesamowite materiały wizualne. Dlatego jestem przekonany, że targi ISE 2018 r będą dla firmy Epson jeszcze ważniejsze i korzystniejsze” - komentuje Andrzej Bieniek, Business Account Manager w Epson Europe.

Firmę Epson na targach ISE 2018 można znaleźć w hali 1 na stoisku H90.