Epson stawia na rodzinną rozrywkę

Tylko teraz wszystkie trzy części Epoki Lodowcowej w zestawie z projektorem Epson EH-DM3.

Epson stawia na rodzinną rozrywkę


Epson, światowy lider rynku projektorów , poinformował dziś o najnowszej promocji, którą zaoferuje we współpracy Twentieth Century Fox Home Entertainment z okazji premiery wielofunkcyjnego projektora Epson EH-DM3. Wraz z każdym zakupionym projektorem do kina domowego klienci otrzymają wszystkie trzy filmy z serii Epoka lodowcowa, w tym nowy kinowy hit Epoka lodowcowa 3. Ta unikatowa oferta będzie dostępna do 15 lutego 2010 roku lub do wyczerpania zapasów.

EH-DM3 to przenośny, wielofunkcyjny projektor kina do domowego, który łączy odtwarzacz DVD/DivX z wirtualnym systemem dźwięku surround. Nowy projektor, idealny dla miłośników filmów, sportu, gier, a nawet karaoke, oferuje wejścia HDMI i USB, co pozwala na łatwe podłączenie wielu zewnętrznych urządzeń, takich jak konsole do gier, aparaty cyfrowe, dekodery telewizyjne i komputery. Łatwy w instalacji i obsłudze, EH-DM3 zapewnia całej rodzinie rozrywkę na wielkim ekranie
z doskonałą jakością obrazu i dźwięku.

Alexandre Di Caro, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedział: „EH-DM3 oferuje liczne funkcje, które zapewniają mnóstwo zabawy na wielkim ekranie, więc jest idealnym projektorem do rodzinnej rozrywki. Filmy z serii Epoka lodowcowa to doskonałe kino rodzinne, którego teraz można doświadczyć na dużym ekranie. Projektor EH-DM3 z Epoką lodowcową wchodzi do sprzedaży w okresie świątecznym i stanowi doskonały prezent gwiazdkowy dla całej rodziny”.

Niezwykle popularna seria filmów animowanych Epoka lodowcowa opowiada o przygodach mamuta Mańka, leniwca Sida i tygrysa szablozębnego Diega podczas ostatniej epoki lodowcowej. Po sukcesie dwóch pierwszych części, Epoka lodowcowa 3 zajęła trzecie miejsce na liście filmów, które przyniosły największe wpływy kasowe w historii.

Do każdego projektora EH-DM3 zakupionego podczas promocji będzie dołączona płyta DVD z filmami Epoka lodowcowa oraz Epoka lodowcowa: Odwilż. Użytkownicy będą mogli zarejestrować się online, aby otrzymać ostatnią część trylogii, Epoka lodowcowa 3.