Epson Stylus D92

Uniwersalna, czterokolorowa drukarka atramentowa firmy Epson oferuje dużą szybkość druku, oddzielne kartridże oraz tusz pigmentowy DURABrite Ultra.

Epson Stylus D92


Epson Stylus D92 to idealna drukarka domowa formatu A4 do codziennych zastosowań, takich jak druk dokumentów, prezentacji, stron internetowych, zadań domowych i zdjęć. Zawiera cztery oddzielne kartridże w cenie 39,99 zł za sztukę a ponieważ wymiany wymagają tylko zużyte kolory drukarka jest bardziej ekonomiczna. Zapewnia dużą szybkość druku (do 25 stron na minutę) i jest wyposażona w tusz Epson DURABrite UltraTM, który umożliwia drukowanie tekstu z jakością dorównującą drukarkom laserowym oraz błyszczących zdjęć i jest odporny na wodę, rozmazywanie i blaknięcie.
Do drukarki Stylus D92 jest również dołączone oprogramowanie Epson Creativity Suite, które ułatwia porządkowanie, archiwizowanie i drukowanie zdjęć. Łatwy w obsłudze interfejs zapewnia dostęp do obrazów z różnych źródeł, takich jak aparaty cyfrowe i skanery, a program Epson Easy Photo Print pozwala łatwo usunąć efekt czerwonych oczu.
Funkcja Epson PhotoEnhance przydaje się użytkownikom, którzy chcą uzyskać optymalną jakość zdjęć bez ręcznego manipulowania obrazem. Automatycznie wykrywa ona odcienie skóry, krajobrazy i sylwetki na tle nieba, dobierając najlepsze ustawienia koloru w celu zapewnienia najwyższej jakości zdjęć.
Epson DURABrite Ultra to zaawansowana technologia tuszu pigmentowego, która polega na osadzeniu każdej cząsteczki barwnika w ochronnej warstwie żywicznej. Dzięki temu tusz jest odporny na wodę, rozmazywanie i blaknięcie, tekst ma jakość dorównującą drukarkom laserowym, a trwałość zdjęć przechowywanych w albumie fotograficznym wynosi 200 lat.
„Stylus D92 jest idealny dla użytkowników domowych, którzy chcą drukować zarówno dokumenty, jak i zdjęcia wysokiej jakości. Konkurencyjna cena ma przyciągnąć klientów, którzy szukają łatwej w użyciu, dobrej jakościowo drukarki do codziennych zastosowań. Epson nie zrezygnował jednak z żadnej kluczowej technologii. Stylus D92 jest wyposażony w tusz Epson DURABrite Ultra Ink i zapewnia laserową jakość tekstu oraz doskonałe zdjęcia. Ponadto cztery kartridże z tuszem w cenie 39,99 zł za sztukę sprawiają, że ekonomiczny druk domowy staje się rzeczywistością”, powiedział Piotr Dudek, szef polskiego biura firmy Epson.
Epson Stylus D92 — kluczowe cechy i funkcje:
  • Druk dobrych jakościowo dokumentów i zdjęć z wykorzystaniem tuszu Epson DURABrite Ultra
  • Oddzielne kartridże— wystarczy wymienić zużyty kolor
  • Dużą szybkość druku — do 25 stron na minutę w czerni oraz do 13 stron na minutę w kolorze
  • Zoptymalizowana rozdzielczość 5760 dpi na odpowiednich nośnikach dzięki unikatowej technologii Epson Micro Piezo™
  • Automatyczne korekcja zdjęć — Epson PhotoEnhance
  • Porządkowanie, archiwizowanie i drukowanie zdjęć za pomocą oprogramowania Epson Creativity Suite
  • Usuwanie efektu czerwonych oczu w programie Epson Easy Photo Print
  • Ograniczenie zużycia energii dzięki zgodności z normą ENERGY STAR
  • Oddzielne kartridże z tuszem w sugerowanej cenie detalicznej 39,99 zł za sztukę