Epson Stylus DX4400

Dzięki dużej szybkości druku i kopiowania oraz wysokiej jakości skanowania urządzenia wielofunkcyjne z serii Epson Stylus DX4400 idealnie nadają się do domu lub małego biura i wykorzystują tusz Epson DURABrite Ultra.

Epson Stylus DX4400


Drukuj, skanuj i kopiuj za pomocą Epson Stylus DX4400 Series, idealnego urządzenia wielofunkcyjnego formatu A4 do zastosowań domowych i biurowych, które oferuje szybkość druku sięgającą 25 stron na minutę. Urządzenie jest wyposażone w tusz Epson DURABrite™ Ultra, który umożliwia drukowanie tekstu z jakością dorównującą drukarkom laserowym oraz błyszczących zdjęć i jest odporny na wodę, rozmazywanie i blaknięcie, a cztery oddzielne kartridże w cenie 39,99 zł za sztukę zapewniają ekonomiczny druk. Epson Stylus DX4400 Series to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni jakość, elastyczność i niski koszt.
Do urządzenia Epson Stylus DX4400 Series dołączone jest oprogramowanie Epson Creativity Suite, które ułatwia porządkowanie, archiwizowanie i drukowanie zdjęć. Łatwy w obsłudze interfejs zapewnia dostęp do obrazów z różnych źródeł, takich jak aparaty cyfrowe i skanery, a program Epson Easy Photo Print umożliwia łatwe usuwanie efektu czerwonych oczu.
Funkcja Epson PhotoEnhance przydaje się użytkownikom, którzy chcą uzyskać optymalną jakość zdjęć bez ręcznego manipulowania obrazem. Automatycznie wykrywa ona odcienie skóry, krajobrazy i sylwetki na tle nieba, dobierając najlepsze ustawienia koloru w celu zapewnienia najwyższej jakości zdjęć.
Urządzenie jest wyposażone w skaner o rozdzielczości 600 dpi, który umożliwia wykonywanie kopii bez użycia komputera, co jest bardzo przydatne, gdy trzeba szybko powielić dokument. Skanowanie jest również łatwe dzięki funkcji Epson Easy Photo Fix™, która przywraca kolory, usuwa kurz i koryguje wyblakłe lub stare fotografie.
Epson DURABrite Ultra to zaawansowana technologia tuszu pigmentowego, która polega na osadzeniu każdej cząsteczki barwnika w ochronnej warstwie żywicznej. Dzięki temu tusz jest odporny na wodę, rozmazywanie i blaknięcie, tekst ma jakość dorównującą drukarkom laserowym, a trwałość zdjęć przechowywanych w albumie fotograficznym wynosi 200 lat.
„Epson Stylus DX4400 Series to jedyny model w swoim przedziale cenowym, który oferuje oddzielne kartridże w cenie 39,99 zł i drukuje z szybkością do 25 stron na minutę oraz rozdzielczością 5760 dpi. Co więcej, tworzy ostre i odporne na rozmazywanie wydruki na zwykłym papierze dzięki tuszowi Epson DURABrite™ Ultra. Użytkownicy domowi i pracownicy małych biur, którzy dużo drukują, skanują i kopiują, przekonają się, że Stylus DX4400 Series to rozwiązanie ekonomiczne, ale bezkompromisowe pod względem jakości”, mówi Piotr Dudek, szef polskiego biura firmy Epson.
Epson Stylus DX4400 — kluczowe cechy i funkcje:
 • Drukowanie, skanowanie i kopiowanie w jednym urządzeniu
 • Oddzielne kartridże — wystarczy wymienić zużyty kolor
 • Tusz DURABrite Ultra zapewnia dużą trwałość dokumentów, laserową jakość tekstu i druk błyszczących zdjęć
 • Duża szybkość druku — do 25 stron na minutę, 89 sekund w przypadku zdjęcia
10 x 15 cm
 • Zoptymalizowana rozdzielczość 5760 dpi na odpowiednich nośnikach dzięki unikatowej technologii Epson Micro Piezo™
 • Automatyczne korekcja zdjęć — Epson PhotoEnhance
 • Przywracanie kolorów na wyblakłych zdjęciach — Epson Easy Photo Fix
 • Porządkowanie, archiwizowanie i drukowanie zdjęć za pomocą oprogramowania Epson Creativity Suite
 • Wysoka jakość skanowanych materiałów dzięki skanerowi o rozdzielczości 600 dpi
 • Skanowanie dokumentów do tekstu za pomocą oprogramowania OCR ABBYY FineReader2
 • Ograniczenie zużycia energii dzięki zgodności z normą ENERGY STAR
 • Oddzielne naboje z tuszem w sugerowanej cenie detalicznej 39,99 zł za sztukę