Epson Stylus DX9400F

Czterokolorowe urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus DX9400 zapewnia dużą szybkość druku oraz wysoką jakość testu i fotografii. Jest wyposażone w kolorowy faks, automatyczny podajnik dokumentów oraz duży wyświetlacz LCD.


Epson Stylus DX9400F to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne spełniające wszystkie potrzeby użytkowników indywidualnych i małych biur. Zapewnia ekonomiczny druk dzięki oddzielnym kartridżom z atramentem Epson DURABrite™ w cenie 39,99 PLN za sztukę — wystarczy wymienić zużyty kolor. Oprócz szybkiego druku, skanowania i kopiowania oferuje kolorowy faks 33,6 Kb/s oraz automatyczny podajnik dokumentów do wygodnego skanowania, kopiowania i faksowania wielostronicowych dokumentów. Nie trzeba długo czekać na wydruk. Nowy mechanizm głowicy drukującej zapewnia dużą szybkość druku — do 32 stron na minutę w czerni
i bieli oraz kolorze, natomiast zdjęcie 10 x 15 cm można wydrukować w ciągu zaledwie 26 sekund. Dostępny jest też model Stylus DX9400F Wi-Fi dla tych, którzy chcą drukować i skanować bezprzewodowo.

Epson Stylus DX9400F jest wyposażony w ulepszoną głowicę drukującą Epson Micro Piezo™, która zwiększa częstotliwość wyrzucania kropli atramentu z dysz. Rezultatem jest szybsze drukowanie wszystkich typów dokumentów bez obniżania jakości.

Stylus DX9400F ma wbudowany wyświetlacz LCD o przekątnej 6,3 cm do przeglądania i drukowania fotografii. Można go również wykorzystać do wysyłania faksów i kopiowania w trybie autonomicznym, natomiast gniazda kart pamięci i zgodność z PictBridge umożliwiają drukowanie zdjęć bez użycia komputera.

Epson DURABrite UltraTM to zaawansowana technologia tuszu pigmentowego, która polega na osadzeniu każdej cząsteczki barwnika w ochronnej otoczce żywicznej. Dzięki temu tusz jest odporny na wodę, rozmazywanie i blaknięcie. Żywica i cząsteczki pigmentu zostały zoptymalizowane, aby zapewniały wyższy połysk podczas druku na błyszczących nośnikach oraz idealną ostrość tekstu podczas drukowania dokumentów.

Dołączono również funkcję Epson PhotoEnhance do korekcji zdjęć. Automatycznie wykrywa ona odcienie skóry, krajobrazy i sylwetki na tle nieba, dobierając najlepsze ustawienia koloru w celu zapewnienia najwyższej jakości zdjęć.

Skaner o rozdzielczości 1200 dpi ułatwia wykonywanie kopii w trybie autonomicznym lub z wykorzystaniem komputera. Funkcja Epson Easy Photo Fix™ przywraca kolory, usuwa kurz i koryguje przeciwświatło na wyblakłych lub starych fotografiach. Dołączone oprogramowanie OCR ABBYY FineReader® upraszcza skanowanie i edycję tekstu.

„Epson Stylus DX9400F to idealne rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych i małych biur, które zapewnia doskonałą jakość wydruków, dużą szybkość drukowania oraz funkcje faksu. Innowacyjny atrament DURABrite Ultra pozwala uzyskać ostry tekst i żywe zdjęcia, a przy tym jest ekonomiczny — zaledwie 39,99 zł za nabój. Wyświetlacz LCD przydaje się do wysyłania faksów oraz przeglądania i drukowania zdjęć bez użycia komputera, a automatyczny podajnik dokumentów, szybki faks i skaner gwarantują profesjonalne rezultaty. Ponadto model DX9400F Wi-Fi oferuje naszym klientom łączność bezprzewodową” – powiedział Piotr Dudek, szef polskiego biura firmy Epson.

Epson Stylus Photo DX9400F — kluczowe cechy i funkcje:
 • 30-stronicowy automatyczny podajnik do szybkiego skanowania, kopiowania i faksowania wielostronicowych dokumentów
 • Duża szybkość faksowania czarno-białego i kolorowego — nawet 3 sekundy na stronę dzięki modemowi 33,6 Kb/s.
 • Szybkie wybieranie numerów faksu — przechowuje 60 nazw i numerów
 • Przeglądanie i drukowanie zdjęć bez komputera za pomocą wyświetlacza LCD o przekątnej 6,3 cm
 • Bezpośredni druk z aparatów cyfrowych obsługujących PictBridge lub z kart pamięci
 • Oszczędność pieniędzy dzięki oddzielnym kartridżom z atramentem — wystarczy wymienić zużyty kolor
 • Opcjonalny kartridż o wysokiej pojemności z czarnym atramentem
 • Doskonała jakość każdego wydruku dzięki trwałemu atramentowi Epson DURABriteTM Ultra
 • Nowy mechanizm głowicy drukującej Micro Piezo zapewnia dużą szybkość druku — do 32 stron na minutę, 26 sekund w przypadku fotografii 10x15 cm
 • Wysoka jakość druku na odpowiednich nośnikach dzięki zoptymalizowanej rozdzielczości 5760 dpi
 • Automatyczna korekta zdjęć — Epson PhotoEnhance
 • Wysoka jakość skanowanych materiałów dzięki skanerowi o rozdzielczości 1200 dpi
 • Skanowanie i edycja tekstu za pomocą oprogramowania OCR ABBYY® FineReader®
 • Przywracanie kolorów na wyblakłych zdjęciach — Epson Easy Photo Fix™
 • Łączność klasy biznesowej dzięki obsłudze PBX
 • Szybka łączność USB z komputerami PC lub Mac
 • Informacje o cenie można uzyskać u lokalnego przedstawiciela firmy Epson; urządzenie dostępne od grudnia 2007 roku
 • Oddzielne kartridże z atramentem w sugerowanej cenie detalicznej 39,99 PLN za sztukę