Epson Stylus Office B1100

Drukarka Epson Stylus Office B1100 oferuje małym firmom dużą szybkość druku i obsługę większych formatów papieru.

Epson Stylus Office B1100


Firma Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus Office B1100, drukarkę łączącą wszystkie zalety atramentowej technologii Epsona z możliwością druku w formacie A3+. Uzupełnieniem obsługi większych formatów papieru jest niezrównana szybkość kolorowego druku biurowego oraz oddzielne wkłady atramentowe o wysokiej pojemności, które znacznie ograniczają koszty.

Gemma Kilburn, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedziała: „Drukarka Epson Stylus Office B1100 została zaprojektowana z myślą o specyficznych potrzebach użytkowników biznesowych i oferuje wysoką jakość, szybkość i funkcjonalność. Małe firmy mogą teraz drukować w formacie A3 na szerokiej gamie nośników, a jednocześnie skorzystać na niedoścignionej jakości i szybkości, które są zasługą zastrzeżonych technologii Epsona”.

Epson Stylus Office B1100 umożliwia przygotowywanie atrakcyjnych materiałów reklamowych dla klientów, ale równie dobrze nadaje się do precyzyjnego druku codziennych dokumentów biznesowych. Kombinacja głowicy drukującej Epson Micro Piezo i atramentu DURABrite Ultra zapewnia laserową jakość tekstu i żywe kolory na szerokiej gamie nośników. Atrament szybko schnie i jest odporny na wilgoć oraz rozmazywanie. Wszystkie te rezultaty można uzyskać przy szybkości druku sięgającej 30 stron na minutę .

Oddzielne wkłady atramentowe o wysokiej pojemności pozwalają wydrukować więcej stron i zapewniają koszt druku strony zbliżony do drukarki laserowej . Oznacza
to rzadsze wymiany wkładów i bardziej ekonomiczny druk biznesowy. Atramenty można łatwo zidentyfikować dzięki zdjęciom na opakowaniach: podwójny wkład czarny jest oznaczony zdjęciem żyrafy, a wkłady kolorowe — zdjęciem nosorożca. Wkłady kolorowe są również dostępne w wygodnym, ekonomicznym multipacku.

Użytkownicy drukarki B1100 docenią też środowiskowe zalety technologii atramentowej. Drukarka nie wymaga wstępnego nagrzewania i cechuje się niskim zużyciem energii, oferując wysoką wydajność przy niższej emisji dwutlenku węgla niż w przypadku rozwiązań laserowych.

Gemma Kilburn dodała: „Epson B1100 nadaje się idealnie do drukowania wszystkich typów dokumentów biznesowych, od przykuwającej wzrok grafiki do precyzyjnych arkuszy kalkulacyjnych. Dzięki wszechstronności i trwałości drukarka spełnia wszystkie potrzeby małych, rozwijających się firm działających w konkurencyjnym klimacie gospodarczym”.

Epson Stylus Office B1100 — kluczowe cechy i funkcje:

  • Wydruki kolorowe formatu A3+
  • Duża szybkość druku z jakością biznesową: do 30 stron na minutę
  • Niski koszt druku dzięki pojemnym, oddzielnym wkładom z atramentem Epson DURABrite Ultra
  • Zgodność z normą ENERGY STAR® — niski pobór mocy, oszczędność energii i ochrona środowiska