Epson Stylus Office BX310FN — szybkie sieciowe urządzenie wielofunkcyjne dla małego biura

Epson prezentuje Stylus Office BX310FN — niezawodne i wydajne rozwiązanie dla użytkowników domowych oraz małych biur.

Epson Stylus Office BX310FN — szybkie sieciowe urządzenie wielofunkcyjne dla małego biura


BX310FN to wielofunkcyjna, ekonomiczna, łatwa w użyciu biznesowa drukarka atramentowa ze zintegrowanym skanerem, kopiarką, faksem i obsługą Ethernetu, która nie zajmuje wiele miejsca, a znacznie zwiększa wydajność pracy. Urządzenie, które można łatwo podłączyć do istniejącej sieci, tworzy doskonałe jakościowo wydruki z maksymalną szybkością 38 stron na minutę.

Dzięki głowicy drukującej Epson Micro Piezo™ oraz atramentowi DURABrite Ultra urządzenie BX310FN drukuje tekst o jakości laserowej i kolorowe zdjęcia oraz dokumenty odporne na wodę, a nawet pisanie markerem. Wydajne, oddzielne wkłady z atramentem pozwalają wydrukować więcej stron i oferują koszt druku jednej strony porównywalny z drukarką laserową . Oznacza to rzadsze zmiany wkładów i bardziej ekonomiczny druk. Wkłady można łatwo zidentyfikować za pomocą zdjęć na opakowaniach : „żyrafa” to opakowanie z dwoma wkładami czarnymi, a „nosorożce” to wkłady kolorowe. Wkłady kolorowe są również dostępne w wygodnym, ekonomicznym multipacku.

BX310FN ma automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy, który ułatwia kopiowanie i faksowanie dokumentów wielostronicowych. Kolejnym rozwiązaniem zwiększającym wydajność pracy jest pięć programowalnych przycisków szybkiego wybierania numerów. Intuicyjny interfejs uzupełniają oddzielne przyciski kopiowania, skanowania i faksowania oraz dwuwierszowy, tekstowy wyświetlacz LCD. Faksy można również wysyłać z dowolnego komputera PC podłączonego do sieci.

Urządzenie Epson Stylus Office BX310FN jest wyposażone w port Ethernet, co ułatwia udostępnianie informacji
w istniejącej sieci. Użytkownicy mogą na przykład automatycznie zapisać przeskanowany dokument w wybranej lokalizacji sieciowej. Dołączone oprogramowanie Presto! PageManager 8 jeszcze bardziej upraszcza proces skanowania dokumentów, organizowania ich i przekształcania w edytowalny tekst (OCR). Ponadto użytkownicy mogą oszczędzić cenny czas, wysyłając faksy bezpośrednio z komputera PC podłączonego do sieci.

Urządzenie Epson Stylus Office BX310FN jest zgodne z normą ENERGY STAR®, co odzwierciedla nacisk, jaki firma kładzie na ograniczenie emisji dwutlenku węgla związanej z użytkowaniem jej produktów.

Gemma Kilburn, europejski menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedziała: „Epson Stylus Office BX310FN to drukarka atramentowa, która zapewnia laserową jakość druku i spełnia wymagania użytkowników domowych i małych biur. Dzięki wielu zintegrowanym funkcjom urządzenie oszczędza czas i pieniądze, więc jest atrakcyjną propozycją dla każdego, kto potrzebuje dobrego jakościowo, szybkiego, wielofunkcyjnego rozwiązania”.

Epson Stylus Office BX310FN — kluczowe cechy i funkcje:

 • Kompaktowe urządzenie czterofunkcyjne
 • Maksymalna szybkość druku do 38 stron na minutę
 • Druk o jakości biznesowej z szybkością do 16 stron na minutę w czerni oraz 5,5 stron na minutę w kolorze (ISO/IEC 24734)
 • Łączność ethernetowa umożliwia współdzielenie urządzenia przez kilka osób w sieci
 • Certyfikat ENERGY STAR® oznacza niższy pobór mocy, a zatem oszczędność energii

i ochronę środowiska

 • 30-stronicowy automatyczny podajnik dokumentów (ADF) zwiększa produktywność
 • Faks z pięcioma wygodnymi przyciskami do szybkiego wybierania często używanych numerów
 • Oprogramowanie Presto! PageManager
 • Skanowanie bezpośrednio do wybranego komputera PC przez Ethernet
 • Wysyłanie faksów bezpośrednio z komputera PC podłączonego do sieci
 • Atrament DURABrite Ultra zapewnia laserową jakość tekstu, żywe kolory, natychmiastowe schnięcie oraz wydruki odporne na wodę, rozmazanie i pisanie markerem
 • Wydajne, oddzielne wkłady z atramentem zapewniają koszt druku porównywalny z drukarką laserową