Epson Stylus Office BX610FW - czterofunkcyjne urządzenie dla nowoczesnego biura

Firma Epson prezentuje Epson Stylus Office BX610FW, sieciowe urządzenie wielofunkcyjne, które tworzy kolorowe wydruki wysokiej jakości z niezwykle dużą szybkością. Najnowszy produkt z serii Epson Stylus Office, idealny do małych biur, łączy funkcje druku, skanowania, kopiowania i faksowania z wbudowaną łącznością bezprzewodową i ethernetową.

Epson Stylus Office BX610FW - czterofunkcyjne urządzenie dla nowoczesnego biura


Firma Epson prezentuje Epson Stylus Office BX610FW, sieciowe urządzenie wielofunkcyjne, które tworzy kolorowe wydruki wysokiej jakości z niezwykle dużą szybkością. Najnowszy produkt z serii Epson Stylus Office, idealny do małych biur, łączy funkcje druku, skanowania, kopiowania i faksowania z wbudowaną łącznością bezprzewodową i ethernetową. BX610FW można łatwo podłączyć i współużytkować przez sieć, aby zmaksymalizować wydajność pracy bez żadnych kompromisów pod względem zajmowanego miejsca, kosztów i czasu.

BX610FW oferuje prędkość druku — do 38 stron na minutę zarówno w czerni, jak i w kolorze, a także szybki druk z jakością biznesową: 15 stron na minutę w czerni oraz 9,3 strony na minutę w kolorze (ISO/IEC 24734) .

BX610FW to funkcjonalne i łatwe w użyciu urządzenie biurowe, które maksymalizuje produktywność i oszczędza czas oraz materiały eksploatacyjne, a przy tym praktycznie nie wymaga konserwacji. 6,3-centymetrowy ekran LCD ułatwia nawigację po funkcjach produktu, a obsługa sieci umożliwia wysyłanie przeskanowanych obrazów do lokalizacji sieciowych oraz wysyłanie faksów bezpośrednio z komputera.

Zintegrowany skaner o rozdzielczości 2400 dpi pozwala na skanowanie i kopiowanie dokumentów o wysokiej jakości. Dołączone oprogramowanie Presto! PageManager
8 ułatwia skanowanie i organizowanie dokumentów oraz przekształcanie ich w edytowalny tekst.

Dzięki głowicy drukującej Epson Micro Piezo™ oraz atramentowi DURABrite Ultra urządzenie BX610FW pozwala uzyskać tekst o jakości laserowej i doskonałe wydruki kolorowe, które są odporne na wilgoć, a nawet na pisanie markerem. Oddzielne wkłady atramentowe o wysokiej pojemności zapewniają koszt druku strony zbliżony do drukarki laserowej , przy czym czarny wkład XL pozwala wydrukować ponad cztery razy więcej stron , co oznacza rzadsze wymiany wkładów i bardziej ekonomiczny druk biznesowy. Wkłady z atramentem są oznaczone zdjęciem nosorożca i dostępne również w wygodnym, ekonomicznym multipacku.

Gemma Kilburn, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedziała: „Epson Stylus Office BX610FW szybko i ekonomicznie tworzy wydruki wysokiej jakości, więc jest idealną propozycją dla małej firmy, która wymaga maksymalnej szybkości i optymalnej wydajności bez dodatkowych kosztów i komplikacji. Stylowy wygląd, niewielkie rozmiary, funkcje skanera, kopiarki i faksu oraz obsługa Ethernetu i Wi-Fi to dodatkowe atuty, które doceni każdy właściciel niewielkiej firmy”.

Epson Stylus Office BX610FW ma certyfikat zgodności z normą ENERGY STAR®, co odzwierciedla dążenie Epsona do ograniczenia emisji dwutlenku węgla związanej
z użyciem jego produktów.

Epson Stylus Office BX610FW — kluczowe cechy i funkcje

 • Kompaktowe połączenie drukarki, skanera, kopiarki i faksu
 • Maksymalna szybkość druku: do 38 stron na minutę w czerni; druk z jakością biznesową: do 15 stron na minutę w czerni oraz 9,3 strony na minutę w kolorze (ISO/IEC 24734)
 • Wbudowana obsługa Ethernetu i Wi-Fi do wspólnego drukowania, kopiowania, skanowania

i faksowania

 • Automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy do łatwego skanowania, kopiowania

i faksowania dokumentów wielostronicowych

 • Wysyłanie faksów bezpośrednio z komputera podłączonego do sieci
 • Przycisk skanowania — szybsze i łatwiejsze zapisywanie przeskanowanych plików w wybranej lokalizacji sieciowej
 • Atrament DURABrite Ultra zapewnia laserową jakość tekstu, żywe kolory, natychmiastowe schnięcie oraz trwałe wydruki odporne na wilgoć, rozmazywanie i pisanie markerem
 • Wkłady atramentowe o wysokiej pojemności zapewniają niski koszt druku strony, porównywalny

z drukarką laserową

 • Kolorowy ekran LCD o przekątnej 6,3 cm umożliwia łatwą nawigację po menu i funkcjach urządzenia oraz dostarcza informacji o bieżącym stanie
 • Oprogramowanie Presto! PageManager 8 umożliwia efektywne organizowanie i udostępnianie dokumentów
 • Obsługa PictBridge i gniazda kart pamięci