Epson® Stylus Photo PX700W: nowe urządzenie wielofunkcyjne do druku zdjęć wysokiej rozdzielczości

Firma Epson wprowadziła do sprzedaży nowe urządzenie wielofunkcyjne Stylus Photo PX700W. Zaawansowane funkcje w połączeniu z wysoką jakością Epsona sprawiają, że PX700W jest doskonałą drukarką domową zarówno dla początkujących fotografów, jak i doświadczonych użytkowników lustrzanek cyfrowych. Minimalistyczna konstrukcja z czystymi liniami i czarnym, błyszczącym wykończeniem doskonale pasuje do każdego wnętrza.


Stylus Photo PX700W wykorzystuje głowicę drukującą Epson Micro Piezo™, która w połączeniu z atramentem fotograficznym Epson Claria™ gwarantuje naturalność obrazu i klarowność kolorów, a zdjęcia drukowane w ciągu zaledwie 17 sekund przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego.

95 procent europejskich gospodarstw domowych posiada aparat cyfrowy, więc możliwość samodzielnego druku zdjęć, które dorównują lub przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego, stanowi ważny element współczesnego stylu życia. Epson Stylus Photo PX700W może drukować fotografie z bardzo wysoką rozdzielczością i za niewielką cenę, ponieważ dzięki oddzielnym wkładom wystarczy wymienić zużyty kolor.

To nowoczesne, funkcjonalne i atrakcyjne urządzenie pozwala drukować zdjęcia bezpośrednio z aparatu obsługującego PictBridge albo ze zintegrowanego czytnika kart pamięci. Dwa wbudowane zasobniki na papier pozwalają przygotować do użytku zarówno papier zwykły, jak i fotograficzny.

Stylus Photo PX700W oferuje zintegrowaną łączność Wi-Fi i Ethernet, więc można uzyskać do niego dostęp z dowolnego miejsca domu. Urządzenie ma kompaktową konstrukcję i wbudowane funkcje skanera oraz kopiarki. Może drukować również na płytach CD i DVD.

Epson Stylus Photo PX700W — kluczowe cechy i funkcje:
·Zdjęcia, które przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego
·Zintegrowana łączność Wi-Fi i Ethernet
·Stylowe, nowoczesne wzornictwo
·Najwyższa szybkość oferowana przez atramentową drukarkę Epsona
·Niewielkie wymiary
·Łatwy w użyciu, kolorowy ekran LCD o przekątnej 6,3 cm
·Drukowanie na różnorodnych nośnikach, od papieru zwykłego do błyszczącego, a nawet na płytach CD i DVD
·Skaner o rozdzielczości 2400 dpi
·Oddzielnie wkłady z atramentem oszczędzają pieniądze - wystarczy wymienić zużyty kolor
·Epson Stylus PX700W – sugerowana cena detaliczna z VAT: 799 zł