Epson Stylus S20 – kompaktowe i niedrogie urządzenie z oddzielnymi nabojami z atramentem

Nowa, kolorowa drukarka atramentowa Epson Stylus S20 łączy styl z funkcjonalnością i oferuje użytkownikom domowym niedrogi, dobry jakościowo druk dokumentów i zdjęć.

Epson Stylus S20 – kompaktowe i niedrogie urządzenie z oddzielnymi nabojami z atramentem


Epson wprowadza do sprzedaży urządzenie Epson Stylus S20, nową osobistą drukarkę do dokumentów i zdjęć, która jest wyposażona w oddzielne naboje z atramentem i łączy jakość, elastyczność oraz ekonomiczność. Dzięki nowoczesnej, kompaktowej konstrukcji Stylus S20 dobrze nadaje się do codziennego druku domowego.

Drukarka Epson Stylus S20 jest wyposażona w oddzielne naboje z atramentem kosztujące od 24,99 zł za sztukę. Dzięki temu druk jest ekonomiczny - wystarczy wymienić zużyty kolor, co uniemożliwia marnotrawienie atramentu. Drukarka używa tuszy Epson DURABrite™ Ultra, zaawansowanej technologii pigmentowej, w której cząsteczki atramentu są zamknięte w ochronnej, żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, rozmazywanie oraz blaknięcie i oferuje doskonałą jakość tekstu oraz zdjęć, które w niezmienionej formie mogą przetrwać w albumie fotograficznym nawet 200 lat.

Drukarka S20 oferuje także technologię Epson PhotoEnhance, która pomaga użytkownikom uzyskać optymalną jakość zdjęć. Fotografie przedstawiające odcienie skóry, krajobrazy i sylwetki na tle nieba są wykrywane automatycznie i drukowane ze skorygowanymi ustawieniami koloru, które polepszają tony i kontrasty. Dołączono również oprogramowanie Epson Easy Photo Print, które ułatwia usuwanie efektu czerwonych oczu.

Epson wziął też pod uwagę wydajność: Epson Stylus S20 oferuje szybkość druku sięgającą 26 stron na minutę w czerni i bieli oraz 14 stron na minutę w kolorze.

Piotr Dudek, szef polskiego oddziału firmy Epson powiedział: „Epson Stylus S20 oferuje konkurencyjną cenę klientom, którzy szukają łatwej w użyciu, dobrej jakościowo drukarki do codziennych zastosowań. Epson nie zrezygnował jednak z żadnej kluczowej technologii. Drukarka Stylus S20 korzysta z atramentu Epson DURABrite Ultra i zapewnia laserową jakość tekstu oraz doskonałe zdjęcia. Jest również wyposażona w oddzielne naboje z atramentem w cenie zaledwie 24,99 zł za sztukę, dzięki czemu domowy druk staje się jeszcze bardziej ekonomiczny”.

Drukarka Stylus S20 jest zgodna z normą ENERGY STAR®, co odzwierciedla dążenie Epsona do ograniczenia emisji dwutlenku węgla związanej z użyciem jego produktów. Do najnowszych funkcji oszczędzających energię należy automatyczne przełączanie drukarki w stan gotowości, które ogranicza zużycie elektryczności i koszty druku.

Epson Stylus S20 — kluczowe cechy i funkcje:
·Drukarka do codziennego druku dokumentów i zdjęć
·Oszczędność pieniędzy dzięki oddzielnym nabojom z atramentem w cenie od 24,99 zł za sztukę
·Bezmarginesowy druk zdjęć do formatu A4
·Druk do 26 stron na minutę w czerni i bieli oraz 14 stron na minutę w kolorze.
·Doskonała jakość dokumentów testowych i fotografii dzięki atramentowi Epson DURABrite™
·Automatyczna korekcja zdjęć przy użyciu funkcji Epson PhotoEnhance
·Usuwanie efektu czerwonych oczu za pomocą oprogramowania Epson Easy Photo Print
·Zgodność z normą ENERGY STAR®
·Sugerowana cena detaliczna brutto 249 zł, drukarka będzie dostępna od czerwca 2008 roku