Epson Stylus SX110 – ekonomiczna, kompaktowa drukarka z funkcjami skanowania i kopiowania

Nowe urządzenie Epson Stylus SX110 to kompaktowa drukarka, skaner i kopiarka wyposażona w oddzielne wkłady z atramentem. Oferuje najwyższą rozdzielczość druku w swojej klasie i używa atramentu Epson DURABrite Ultra, aby zapewnić wysoką jakość dokumentów oraz zdjęć.

Epson Stylus SX110 – ekonomiczna, kompaktowa drukarka z funkcjami skanowania i kopiowania


Epson Stylus SX110 jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników domowych, ponieważ wykorzystuje tanie, oddzielne wkłady z atramentem, co zmniejsza koszty druku, gdyż użytkownik musi wymieniać tylko zużyte kolory. Wkłady są oznaczone zdjęciem małpy i dostępne również w wygodnym, ekonomicznym wielopaku.

Urządzenie Epson Stylus SX110 jest wyposażone w atrament Epson DURABrite Ultra, zaawansowaną formułę pigmentową, w której cząsteczki atramentu znajdują się w ochronnej żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, rozmazywanie i pisanie markerem. Urządzenie oferuje też wysoką rozdzielczość tekstu i zdjęcia o jakości dorównującej odbitkom
z zakładu fotograficznego, których trwałość wynosi ponad 200 lat (w przypadku przechowywania
w albumie).

Dzięki funkcji kopiowania bez użycia komputera i nowemu przyciskowi automatycznego skanowania urządzenie Epson Stylus SX110 pozwala szybko i łatwo kopiować oryginały formatu A4, a dołączone oprogramowanie do rozpoznawania znaków (OCR) umożliwia edytowanie tekstu z przeskanowanego dokumentu. Epson Stylus SX110 oferuje też funkcję Epson Easy Photo FixTM, która pomaga przywrócić kolor i skorygować przeciwświatło podczas skanowania starych fotografii. Dołączono też funkcję Epson Easy Photo Print, która wraz z naciśnięciem przycisku reguluje kolor
i kontrast oraz usuwa efekt czerwonych oczu.

Aby uzyskać najlepszą jakość zdjęć, warto skorzystać z błyszczących papierów fotograficznych firmy Epson. Są one dostępne w trzech rodzajach – Photo Paper, Glossy Photo Paper i Premium Glossy Photo Paper – a podział na papiery oznaczone 3, 4 i 5 gwiazdkami ułatwia wybór odpowiedniego nośnika.

Urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus SX110 jest zgodne z normą ENERGY STAR®, co odzwierciedla nacisk, jaki firma kładzie na ograniczenie emisji dwutlenku węgla związanej z użytkowaniem jej produktów.

Mo Musa, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedział: „Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują prostego, kompaktowego urządzenia wielofunkcyjnego do użytku domowego. Drukowanie dokumentów, zdjęć, stron WWW, wiadomości e-mail oraz prac domowych jest łatwe i szybkie. Epson Stylus SX110 to urządzenie ekonomiczne, a zarazem dobre jakościowo”.

Epson Stylus SX110 — kluczowe cechy i funkcje:

  • Kompaktowa drukarka, skaner i kopiarka
  • Oszczędność pieniędzy dzięki oddzielnym wkładom z atramentem, wystarczy wymienić zużyty kolor
  • Atrament Epson DURABrite Ultra zapewnia wysoką jakość dokumentów i zdjęć
  • Drukowanie do 30 stron na minutę2
  • Drukowanie bezmarginesowych zdjęć do formatu A4
  • Epson Easy Photo Fix™ przywraca kolory i koryguje przeciwświatło podczas skanowania wyblakłych fotografii
  • Epson PhotoEnhance automatycznie usuwa efekt czerwonych oczu i koryguje drukowane zdjęcia
  • Urządzenie wielofunkcyjne zgodne z normą ENERGY STAR