Epson® Stylus SX600FW – stylowe połączenie drukarki, skanera, kopiarki i faksu z obsługą Wi-Fi

Stylowe i funkcjonalne urządzenie Epson Stylus SX600FW łączy zaawansowane technologie druku, skanowania, kopiowania i faksowania z wbudowaną łącznością sieciową Wi-Fi oraz Ethernet.

Epson® Stylus SX600FW – stylowe połączenie drukarki, skanera, kopiarki i faksu z obsługą Wi-Fi


Urządzenie Epson Stylus SX600FW nadaje się doskonale do użytku domowego, gdyż zawiera głowicę drukującą Epson Micro Piezo™ oraz nowy, wydajny mechanizm, który zapewnia bardzo wysoką szybkość druku. Co więcej, dzięki zintegrowanej obsłudze Wi-Fi użytkownicy mogą podłączyć urządzenie do sieci bezprzewodowej, uzyskując scentralizowane rozwiązanie druku i skanowania dla całej rodziny.

Urządzenie Epson Stylus SX600FW jest wyposażone w ekran LCD o przekątnej 6,3 cm, który pozwala na przeglądanie i drukowanie zdjęć, wysyłanie faksów i robienie szybkich kopii bez użycia komputera. Dołączono też obsługę PictBridge i czytnik kart pamięci, aby umożliwić drukowanie zdjęć z kompatybilnych aparatów cyfrowych. A dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 30 arkuszy można łatwo skanować, kopiować i faksować wielostronicowe dokumenty.

Ponadto urządzenie Epson Stylus SX600FW używa atramentu Epson DURABrite™ Ultra,
który pozwala na drukowanie profesjonalnych dokumentów oraz zdjęć dorównujących jakością odbitkom z zakładu fotograficznego, które są odporne na wilgoć, rozmazywanie i blaknięcie.

Skaner o rozdzielczości 2400 dpi umożliwia łatwe skanowanie z poziomu komputera PC, a funkcja Epson Easy Photo Fix™ przywraca życie starym, wyblakłym fotografiom. Funkcja ta jest zintegrowana ze sterownikiem i odtwarza kolory, usuwa cząsteczki kurzu oraz koryguje przeciwświatło na wypłowiałych zdjęciach. Dołączono też oprogramowanie do rozpoznawania znaków (OCR) ABBYY FineReader®, które ułatwia skanowanie i edycję dokumentów tekstowych.

Epson Stylus SX600FW — kluczowe cechy i funkcje:
·Obsługa Wi-Fi do bezprzewodowego drukowania i skanowania
·Kopiowanie, skanowanie i faksowanie wielostronicowych dokumentów dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów
·Bardzo duża szybkość druku: do 38 stron na minutę
·Wysyłanie i odbieranie czarno-białych i kolorowych faksów
·Drukowanie zdjęć, wysyłanie faksów i robienie szybkich kopii za pomocą ekranu LCD o przekątnej 6,3 cm
·Czytnik kart pamięci i obsługa PictBridge do druku zdjęć bez użycia komputera
·Oddzielne wkłady z atramentem w cenie zaledwie 39,99 zł za sztukę1 - wystarczy wymienić zużyty kolor
·Wysoka jakość dokumentów i zdjęć dzięki atramentowi Epson DURABrite™ Ultra
·Urządzenie zgodne z normą ENERGY STAR®
·Cena Epson Stylus SX600FW (brutto): 679 PLN. Urządzenie dostępne od września 2008 roku

Atrament Epson DURABrite™ Ultra — informacje
Atrament Epson DURABrite™ Ultra nadaje się doskonale do tworzenia kolorowych szkolnych projektów, drukowania stron WWW i samodzielnego domowego druku błyszczących zdjęć, ponieważ używa unikatowej technologii, w której każda cząsteczka pigmentu jest zamknięta w żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, blaknięcie oraz rozmazywanie i za każdym razem zapewnia doskonałe rezultaty. Wydruki wykonane atramentem Epson DURABrite™ Ultra wytrzymują nawet 200 lat2. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.epson-europe.com