Epson wprowadza do sprzedaży drukarkę Stylus Photo P50

Drukarka P50 jest idealna dla użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad procesem twórczym — umożliwia druk zdjęć, które wyglądają lepiej i są trwalsze niż odbitki z zakładu fotograficznego.

Epson wprowadza do sprzedaży drukarkę Stylus Photo P50


Epson Stylus Photo P50 używa głowicy drukującej Epson Micro Piezo™ oraz atramentu fotograficznego Epson Claria, dzięki czemu tworzy wydruki o wysokiej rozdzielczości i trwałości — do 98 lat w ramce i ponad 200 lat w albumie . Druk zdjęć zajmuje zaledwie 12 sekund, a dokumenty A4 można drukować z szybkością 38 stron na minutę. Użytkownicy mogą też drukować bezmarginesowe zdjęcia formatu A4, a nawet bezpośrednio zadrukowywać przystosowane do tego płyty CD i DVD.

Drukarka Epson Stylus Photo P50 jest także ekonomiczna, ponieważ używa oddzielnych wkładów z atramentem, więc użytkownik musi wymieniać tylko zużyte kolory. Wkłady są oznaczone zdjęciem „kolibra” i dostępne także w wygodnym, ekonomicznym wielopaku.

Kompaktowa drukarka P50 została zaprojektowana w tym samym nowoczesnym stylu co przełomowa seria urządzeń wielofunkcyjnych Epson PX i doskonale komponuje się ze współczesnymi wnętrzami. Drukarka ma górną powierzchnię odporną na odciski palców, więc nie wymaga częstego czyszczenia i zawsze prezentuje się elegancko.

Do drukarki Epson Stylus Photo P50 standardowo dołączane jest oprogramowanie Epson Easy Photo Print, które umożliwia łatwą optymalizację każdego zdjęcia, w tym korekcję przeciwświatła i usunięcie efektu czerwonych oczu. Dołączono też opakowanie papieru Epson Photo Paper, więc użytkownicy mogą od razu przystąpić do drukowania zdjęć w formatach 10x15 cm, 13x18 cm i A4.

Julian Maddock, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedział: „Epson Stylus Photo 50 pozwala wykazać się prawdziwą kreatywnością. Zapewnia pełną kontrolę nad sposobem druku zdjęć i tworzy wydruki, które przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego. Wysoka rozdzielczość, wartość i wydajność sprawiają, że jest to idealna propozycja dla wymagających fotoamatorów”.

Epson Stylus Photo P50 — kluczowe cechy i funkcje:

  • Domowy druk zdjęć przewyższających jakością odbitki z zakładu fotograficznego
  • Duże, bezmarginesowe wydruki aż do formatu A4
  • Atrament fotograficzny Epson Claria pozwala drukować błyszczące, trwałe zdjęcia
  • Szybka głowica drukująca — druk zdjęcia 10x15 cm zajmuje około 12 sekund1
  • Bezpośredni druk na przystosowanych do tego płytach CD i DVD
  • Oszczędność pieniędzy dzięki oddzielnym wkładom z atramentem, wystarczy wymienić zużyty kolor
  • Dołączone opakowanie papieru Epson Photo Paper
  • Funkcja Epson Easy Photo Print ułatwia druk zoptymalizowanych zdjęć
  • Nowoczesne wzornictwo — czarna, błyszcząca obudowa
  • Górna powierzchnia odporna na odciski palców