Epson wprowadza do sprzedaży model Stylus SX100 Series:

Nowe urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus SX100 Series oferuje dobre jakościowo drukowanie, kopiowanie i skanowanie w jednej kompaktowej obudowie.

Epson wprowadza do sprzedaży model Stylus SX100 Series:


Epson Stylus SX100 Series używa atramentu Epson DURABrite™ Ultra, który pozwala na drukowanie profesjonalnych dokumentów oraz zdjęć dorównujących jakością odbitkom z zakładu fotograficznego, które są odporne na wilgoć, rozmazywanie i blaknięcie. Jest zatem idealny do codziennego druku.

Urządzenie może drukować do 26 stron na minutę i jest wyposażone w funkcję Epson PhotoEnhance, która automatycznie koryguje kolor i kontrast zdjęć, natomiast oprogramowanie Epson Easy Photo Print pozwala usuwać z fotografii efekt czerwonych oczu.

Epson Stylus SX100 Series oferuje rozdzielczość skanowania do 600dpi, a funkcja Epson Easy Photo Fix™ przywraca kolory i koryguje przeciwświatło na skanowanych zdjęciach. Dzięki dużej szybkości kopiowania, łatwej instalacji i konfiguracji urządzenie Epson Stylus SX100 jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego środowiska, w którym liczą się niewielkie wymiary, elastyczność i niskie koszty.

Mohamed Musa, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedział: „Użytkownicy, którzy mają zróżnicowane potrzeby w zakresie drukowania, skanowania, i kopiowania, od prac domowych do dokumentów biurowych, stron WWW i zdjęć, przekonają się, że Stylus SX100 Series to idealne rozwiązanie, które łączy ekonomię użytkowania z wysoką jakością. Jest wyposażone w oddzielne wkłady z atramentem w cenie zaledwie 39,99 zł za sztukę1 i tworzy ostre, odporne na rozmazywanie wydruki dzięki atramentowi Epson DURABrite™ Ultra”.

Epson Stylus SX100 Series — kluczowe cechy i funkcje:
·Kompaktowa, wielofunkcyjna drukarka, skaner i kopiarka
·Oddzielne wkłady z atramentem w cenie zaledwie 39,99 zł za sztukę1 - wystarczy wymienić zużyty kolor
·Epson Easy Photo Fix™ – przywraca kolory i koryguje przeciwświatło podczas skanowania wyblakłych fotografii
·Epson PhotoEnhance – automatycznie koryguje kolor i kontrast drukowanych zdjęć
·Epson Easy Photo Print – usuwa efekt czerwonych oczu
·Urządzenie zgodne z normą ENERGY STAR®
·Cena Epson Stylus SX100 Series: 229 PLN