Epson wprowadza na rynek najnowszą drukarkę paragonową gotową do instalacji modułu fiskalnego

Wydajna i niezawodna drukarka TM-T810F opiera się na nowej platformie fiskalnej firmy Epson

Marzec 2013 — Epson, wiodący w Europie producent drukarek paragonowych[1], wprowadza na rynek termiczną drukarkę paragonową TM-T810F. Dostarczana bez modułu fiskalnego drukarka TM-T810F jest przystosowana do instalacji modułu fiskalnego zgodnego z lokalnymi przepisami.

 „TM-T810F jest jedną z najnowszych drukarek wykorzystujących naszą nową platformę podatkową. Ponieważ model TM-T810F wykorzystuje zestaw standardowych poleceń firmy Epson, łatwo jest opracować do niego interfejs użytkownika i zainstalować moduł fiskalny” – mówi Grzegorz Moch, manager w polskim oddziale Epson Europe.

Opracowany z myślą o wydajnym i niezawodnym działaniu model ten umożliwia drukowanie z prędkością 150 mm/s, a średni czas między awariami wynosi 360 tys. godzin.

Drukarka TM-T810F będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej cenie 1670 zł .

Główne cechy

Termiczna drukarka paragonów bez interfejsu

Przystosowana do integracji z różnymi interfejsami fiskalnymi

Wykorzystuje zestaw standardowych poleceń firmy Epson

Wydajność: druk z prędkością 150 mm/s

Niezawodność: MTBF - średni czas między awariami - równy 360 000 godzin

 

Uwagi dla redaktora

Informacje o firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Dąży do tego, aby przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i wysoce precyzyjne technologie. Oferta produktów obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD przeznaczone do użytku domowego oraz w przedsiębiorstwach, a także czujniki i inne mikrourządzenia.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 81 tys. pracowników w 97 spółkach. Epson szczyci się nieustającym wkładem
w globalną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

http://global.epson.com/

Epson Europe — informacje

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, dalekowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Zatrudniający 1757 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2011 osiągnął sprzedaż równą 1546 milionom euro.

http://www.epson.eu

Wizja ekologiczna 2050  

http://eco.epson.com/[1]Źródło: Futuresource Consulting Limited, www.futuresource-consulting.com