Epson zaprasza fotografów na organizowany przez Foto-Plus dzień otwarty: „Od zdjęcia do wydruku”

Epson zaprasza fotografów na organizowany przez Foto-Plus dzień otwarty: „Od zdjęcia do wydruku”

W najbliższą środę29.04.15 firma Epson wraz z innymi partnerami wspierać będzie Foto-Plus przy organizacji dnia otwartego dla fotografów i pasjonatów nowoczesnych technologii przetwarzania obrazu i druku.

Impreza organizowana pod hasłem „od zdjęcia do wydruku” odbędzie się w salonie Foto Plus przy ul. Warszawskiej 36 w Katowicach. Jej celem jest praktyczne przedstawienie całego procesu fotografii, od naciśnięcia spustu migawki, do gotowej odbitki na ścianie czy w albumie.

Wszystkie etapy wykonywane będą na najnowocześniejszym sprzęcie z oferty Foto-Plus.  Uczestnicy będą mieli możność samodzielnego zrobienia zdjęcia i sprawdzenia  w praktyce prezentowanych rozwiązań, zaś całościowym wsparciem w tematyce obróbki i wydruku zdjęć będą służyć obecni na miejscu specjaliści Foto-Plus.

Do dyspozycji gości będzie studio, modelka, oświetlenie ciągłe i błyskowe, zaawansowany system do kalibracji kolorów, profesjonalny monitor graficzny NEC, tablety i oprogramowanie narzędziowe. Ostatni, kluczowy dla finalnego rezultatu, krok w postaci wydruku formatu A4, realizowany będzie z użyciem drukarki pigmentowej Epson SC-P600.

Dodatkową atrakcją dla uczestników dnia otwartego będzie specjalna oferta cenowa na wybrane produkty Epsona oraz NEC, X-rite, Wacom i Corel.

Impreza jest bezpłatna i nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Termin:            29.04.15 (środa), godz. 12:00-18:00

Miejsce:           Salon Foto-Plus w Katowicach, ul. Warszawska 36

SureColor SC-P600 jest intuicyjną w obsłudze, najlepszą w swej klasie drukarką w formacie A3+. SC-P600 jest wyposażona w zestaw dziewięciu atramentów pigmentowych Epson UltraChrome HD z technologią Vivid Magenta, co poszerza gamę uzyskiwanych kolorów, a także zwiększa gęstość optyczną czerni do 2,86 DMax. Dzięki wbudowanej łączności bezprzewodowej i obsłudze aplikacji AirPrint  oraz Google Cloud Print może być obsługiwana bezpośrednio przy pomocy urządzeń mobilnych. Urządzenie zostało nagrodzone w kategorii sprzętu foto podczas ostatnich targów Film Foto Video 2015.

Informacje o firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie innowacyjności, którego rozwiązania wykraczają poza oczekiwania klientów, niezależnie od tego, czy są to produkty do użytku w domu, biurze, handlu czy przemyśle. W szerokiej ofercie firmy znajdują się zarówno drukarki atramentowe, systemy drukowania i projektory 3LCD, jak i roboty przemysłowe, inteligentne okulary i systemy czujników. Są one kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 73 000 pracowników w 94 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy.

http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2013 osiągnął sprzedaż równą 1517 milionom euro.

www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050
http://eco.epson.com