Epson zaprasza na 31. Warszawski Festiwal Filmowy

Po raz 31 wystartował Warszawski Festiwal Filmowy. Na imprezie kilkaset filmów z czołówki światowego kina, w tym premiery światowe, europejskie i filmy prezentowane po raz pierwszy w Polsce. Epson po raz kolejny jest partnerem Festiwalu dostarczając projektory 3LCD oraz atramentowe drukarki do wydruku biletów TM-C3500.

Epson zaprasza na 31. Warszawski Festiwal Filmowy

Październik 2015 -  W piątek 9 października rozpoczyna się 31. Warszawski Festiwal Filmowy. Potrwa on przez dziesięć dni do niedzieli 18 października włącznie . Już pierwszego dnia w Kinotece i Multikinie Złote Tarasy pokazane zostanie 35 filmów. Projekcją, która rozpocznie 31. edycję Festiwalu seansem w Kinotece będzie film "Yallah Underground" w reżyserii Farida Eslama, biorący udział w Konkursie Filmów Dokumentalnych.

Pokazy w Multikinie Złote Tarasy rozpocznie bułgarski dramat Ventsislava Vasileva „Śnieg”, biorący udział w Konkursie Międzynarodowym.

Od 2009 roku Warszawski Festiwal Filmowy jest w gronie czternastu imprez, akredytowanych przez Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Producentów Filmowych (www.fiapf.org) jako międzynarodowe festiwale filmowe – obok festiwali takich jak Cannes, Wenecja, Berlin, Locarno, San Sebastian, Karlowe Wary, Tokio, Moskwa, Mar del Plata, Montreal, Szanghaj, Kair, i Goa.

Podobnie jak w roku ubiegłym, Epson jest partnerem Festiwalu i na potrzeby festiwalowych projekcji dostarcza projektory 3LCD, pozwalając cieszyć się doskonałym kolorem obrazu. Wszystkie bilety wstępu na festiwalowe seanse filmowe drukowane są na kolorowych atramentowych drukarkach do etykiet i paragonów Epson TM-C3500

Więcej informacji o Festiwalu: www.wff.pl

Informacje o firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, którego rozwiązania wykraczają poza oczekiwania klientów związane z drukiem, komunikacją wizualną, jakością życia i produkcją przemysłową. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki atramentowe, systemy drukowania i projektory 3LCD, jak i roboty przemysłowe, inteligentne okulary i systemy czujników. Wszystkie produkty są kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 70 000 pracowników w 94 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

www.global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2014 osiągnął sprzedaż równą 1551 mln euro. http://www.epson.pl

Wizja środowiskowa 2050  

http://eco.epson.com