Epson zaprasza na targi Photokina, gdzie zademonstruje rozwiązania do drukowania zdjęć zapewniające bezkonkurencyjną jakość i wszechstronność

Organizowane bezpośrednio na stoisku sesje panelowe oraz profesjonalne sesje zdjęciowe pokażą odwiedzającym, że najnowsze drukarki atramentowe Epson pozwalają łatwo uzyskać wysokiej jakości wydruki na papierze, płótnie, folii, metalu, tkaninach oraz bryłach

Epson zaprasza na targi Photokina, gdzie zademonstruje rozwiązania do drukowania zdjęć zapewniające bezkonkurencyjną jakość i wszechstronność

9 sierpnia 2016 r. – Epson przygotowuje się do targów branżowych Photokina (stoisko B011, Hol 2.2, 20-25 września 2016 r.), gdzie zamierza zaprezentować odwiedzającym jakość oraz wszechstronność swoich technologii drukowania atramentowego oraz okularów inteligentnych, przeznaczonych do różnorodnych zastosowań związanych z przetwarzaniem obrazów. Odwiedzający będą mogli zobaczyć pełną linię najnowszych produktów marki Epson i przekonać się, w jaki sposób osoby parające się fotografią – w domu lub w studio – mogą przygotować obrazy o doskonałej jakości na różnorodnych nośnikach, a także wkroczyć w świat rzeczywistości rozszerzonej za pomocą okularów inteligentnych Epson Moverio.

Oprócz tego zobaczymy pełną ofertę profesjonalnych, wysokowydajnych rozwiązań do drukowania fotografii oraz reprodukcji dzieł sztuki. Podczas targów Epson wykroczy poza tradycyjne nośniki zdjęć i pokaże, że wiodące drukarki atramentowe tej firmy z łatwością nanoszą obrazy na tkaniny, koszulki, metalowe panele oraz bryły, pozwalając tworzyć szeroką gamę spersonalizowanych produktów.  Podczas tworzenia stoiska firma Epson nawiązała współpracę z wiodącymi specjalistami ds. oprogramowania, obróbki i aplikacji, z zamiarem zademonstrowania szeregu produktów, jakie można łatwo i szybko stworzyć z użyciem rozwiązań tej firmy oraz zdjęć lub reprodukcji dzieł sztuki.

Aby pomóc odwiedzającym poznać najnowsze techniki obróbki i drukowania obrazów, Epson zorganizuje na swoim stoisku szereg sesji panelowych. Eksperci ds. obróbki obrazu firmy Epson dołączą do najlepszych specjalistów z branży, aby udzielić porad na takie tematy, jak: drukowanie na nośnikach z optycznym rozjaśniaczem; najlepsze sposoby cyfryzacji przeźroczy oraz historycznych slajdów szklanych; jak znaleźć najlepszy nośnik do produkcji wysokiej jakości zdjęć lub reprodukcji dzieł sztuki.

Drukarki atramentowe marki Epson zostały zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach domowych i profesjonalnych użytkowników, zapewniając doskonałą jakość, wszechstronność, wiele opcji łączności oraz wysoką produktywność. Na stoisku przewidziano strefy zastosowań, które pozwolą odwiedzającym skoncentrować się na konkretnych demonstracjach w asyście ekspertów, którzy są gotowi służyć praktycznymi informacjami i poradami. Warto zobaczyć:

Niedoścignione rozwiązania do drukowania zdjęć dla użytkowników domowych i profesjonalnych

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi drukarkami laserowymi, począwszy od wielofunkcyjnych biurkowych modeli potrafiących skanować i drukować arkusze A4, wyposażonych w 6 wkładów kolorowych, po wielkoformatowe, 44-calowe drukarki wyposażone w aż 10 wkładów kolorowych. Każdy model został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości i wygody użytkowania. Zestawy wkładów z atramentem pozwalają stworzyć fantastyczne wydruki z żywymi kolorami, wyraźnymi szczegółami, głębokimi odcieniami czerni, gładkimi przejściami kolorów, powtarzalną reprodukcją kolorów oraz możliwością tworzenia przepięknych zdjęć czarno-białych.

Drukowanie zdjęć i dzieł sztuki w wysokiej jakości i w wysokim nakładzie

Drukarki wielkoformatowe SureColor SC-P10000/P20000 zapewniają doskonałą jakość wydruków zdjęć i reprodukcji dzieł sztuki. Firma Digital Information nawiązała na potrzeby targów Photokina współpracę z firmą Epson. Obie firmy przedstawią rozwiązania do drukowania dwustronnego, przeznaczone do tworzenia albumów zdjęć, z niespotykanym dotychczas systemem DGI, opartym na dwóch modelach SureColor SC-P10000.

Wielozadaniowe minilaby

Epson zaprezentuje na targach drukarki SureLab D30000SR & DR, mikrolabolatorium SureLab D7 Studio oraz kompaktową drukarkę SureLab SL-D700, które zapewnią profesjonalnym fotografom oraz sieciom handlowym rozwiązania o niebywałej jakości i łatwości użytkowania. Urządzenia SureLab mogą produkować szereg zdjęć, pocztówek, zaproszeń, ulotek oraz broszur promocyjnych na szerokiej gamie nośników o różnorodnych formatach, w tym na papierze błyszczącym, nabłyszczanym i matowym podawanym w rolkach o długości do 1 metra, co czyni z nich elastyczne centra przychodu.

Wysoka jakość druku zdjęć i dzieł sztuki na płótnie

 Zapraszamy do obejrzenia rozwiązań do wysokonakładowej, profesjonalnej produkcji i oprawiania materiałów, opartych na 64-calowej drukarce Epson SureColor SC-S80600, rozwiązaniach do cięcia automatycznego Fotoba oraz urządzeniach HM&P Stretchmaster ST60/60. Prezentowane na targach innowacyjne, niewielkie urządzenia do drukowania na płótnie będą wykorzystywać drukarki SC-T7200 oraz procesy oprawiania w ramach kartonowych Adventa.

Obrazy nadrukowywane na koszulkach, metalowych powierzchniach i bryłach

Aby pokazać elastyczność swoich drukarek sublimacyjnych SureColor SC-F przeznaczonych do produkcji wysokiej jakości tkanin i produktów promocyjnych, firma Epson zademonstruje je w szeregu różnych kreatywnych zastosowań. Odwiedzający będą mogli zobaczyć proces drukowania obrazów na koszulkach za pomocą drukarki SureColor SC-F2000 przeznaczonej do drukowania bezpośrednio na tkaninach – kompletnego rozwiązania do projektowania i produkcji. We współpracy z ekspertami ds. druku sublimacyjnego, firmą SubliTec, Epson zademonstruje też proces drukowania zdjęć na bryłach, takich jak hełmy, akcesoria, etui na telefony i tablety oraz produkty promocyjne, za pomocą drukarki SureColor SC-F6200. Firma Epson nawiązała także współpracę z firmą ChromaLuxe, dzięki czemu na stoisku zostanie też zaprezentowany proces drukowania zdjęć na metalowych panelach, umożliwiający otrzymanie zachwycających, wytrzymałych obrazów za pomocą drukarki SC-F6200.

W mikrowitrynie firmy Epson dotyczącej targów Photokina (www.epson.eu/photokina) będą regularnie publikowane informacje o atrakcjach przewidzianych dla gości stoiska.