Epson zaprasza na targi Photokina, gdzie zademonstruje rozwiązania do drukowania zdjęć zapewniające bezkonkurencyjną jakość i wszechstronność

Organizowane bezpośrednio na stoisku sesje panelowe oraz profesjonalne sesje zdjęciowe zaprezentują gościom łatwość, z jaką najnowsze drukarki atramentowe Epson pozwalają uzyskać wysokiej jakości wydruki na papierze, płótnie, folii, metalu, tkaninach oraz bryłach

Epson zaprasza na targi Photokina, gdzie zademonstruje rozwiązania do drukowania zdjęć zapewniające bezkonkurencyjną jakość i wszechstronność

9 sierpnia 2016 r. – Epson przygotowuje się do targów branżowych Photokina w Kolonii, w Niemczech (stoisko B011, Hol 2.2, 20-25 września 2016 r.), gdzie zaprezentuje odwiedzającym jakość oraz wszechstronność swoich technologii druku atramentowego oraz okularów inteligentnych, przeznaczonych do różnorodnych zastosowań związanych z przetwarzaniem obrazów. Odwiedzający będą mogli zobaczyć pełną linię najnowszych produktów marki Epson i przekonać się, w jaki sposób osoby parające się fotografią – w domu lub w studio – mogą przygotować obrazy o doskonałej jakości na różnorodnych nośnikach, a także wkroczyć w świat rzeczywistości rozszerzonej za pomocą okularów inteligentnych Epson Moverio.

Oprócz tego zobaczymy pełną ofertę profesjonalnych, wysokowydajnych rozwiązań do drukowania fotografii oraz reprodukcji dzieł sztuki. Podczas targów Epson wykroczy poza tradycyjne nośniki zdjęć i pokaże, że wiodące drukarki atramentowe tej firmy z łatwością nanoszą obrazy także na tkaniny, koszulki, metalowe panele oraz bryły, pozwalając tworzyć szeroką gamę spersonalizowanych produktów.  Przygotowując ekspozycję firma Epson nawiązała współpracę z wiodącymi specjalistami ds. oprogramowania, obróbki i aplikacji, z zamiarem zademonstrowania zdjęć, reprodukcji dzieł sztuki szeregu oraz produktów, jakie można łatwo i szybko stworzyć z użyciem rozwiązań tej firmy.

Aby pomóc odwiedzającym poznać najnowsze techniki obróbki i drukowania obrazów, Epson zorganizuje na swoim stoisku szereg sesji panelowych. Eksperci ds. obróbki obrazu firmy Epson dołączą do najlepszych specjalistów z branży, aby udzielić porad związanych z tematami takimi jak: drukowanie na nośnikach z optycznym rozjaśniaczem; najlepsze sposoby cyfryzacji przeźroczy oraz historycznych slajdów szklanych; wybór najlepszego nośnika do produkcji wysokiej jakości zdjęć lub reprodukcji dzieł sztuki.

Drukarki atramentowe marki Epson zostały zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach domowych i profesjonalnych użytkowników, zapewniając doskonałą jakość, wszechstronność, wiele opcji łączności przy wysokiej produktywności. Na stoisku przewidziano strefy zastosowań, które pozwolą odwiedzającym skoncentrować się na konkretnych demonstracjach w asyście ekspertów, którzy są gotowi służyć praktycznymi informacjami i poradami.

Warto zobaczyć:

Niedoścignione rozwiązania do drukowania zdjęć dla użytkowników domowych i profesjonalnych

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi drukarkami atramentowymi, począwszy od wielofunkcyjnych, wyposażonych w skaner biurkowych modeli A4, wyposażonych w 6 wkładów kolorowych, po wielkoformatowe, 44-calowe drukarki drukujących z użyciem aż 10 wkładów kolorowych. Każdy model został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości i wygody użytkowania. Zestawy atramentów pozwalają stworzyć fantastyczne wydruki z żywymi kolorami, wyraźnymi szczegółami, głębokimi odcieniami czerni, gładkimi przejściami kolorów, powtarzalną reprodukcją kolorów oraz możliwością tworzenia neutralnych zdjęć czarno-białych.

Drukowanie zdjęć i dzieł sztuki w wysokiej jakości i w wysokim nakładzie

Drukarki wielkoformatowe SureColor SC-P10000/P20000 zapewniają doskonałą jakość wydruków zdjęć i reprodukcji dzieł sztuki. Na potrzeby targów Photokina Firma Epson nawiązała współpracę z Digital Information, by przedstawić rozwiązania do drukowania dwustronnego, przeznaczone do tworzenia albumów zdjęć, z niespotykanym dotychczas systemem DGI, opartym na dwóch modelach SureColor SC-P10000.

Wielozadaniowe minilaby

Epson zaprezentuje na targach drukarki SureLab D30000SR & DR, minilab SureLab D7 Studio oraz kompaktową drukarkę SureLab SL-D700, które zapewnią profesjonalnym fotografom oraz zakładom fotograficznym rozwiązania o niebywałej jakości i łatwości użytkowania. Urządzenia SureLab mogą produkować szereg zdjęć, pocztówek, zaproszeń, ulotek oraz broszur promocyjnych na szerokiej gamie nośników o różnorodnych formatach, w tym na papierze błyszczącym, nabłyszczanym i matowym podawanym w rolkach o długości do 1 metra, dzięki czemu elastycznie spełniają potrzeby klientów i pozwalają na dodatkowe przychody.

Wysoka jakość druku zdjęć i dzieł sztuki na płótnie

 Zapraszamy do obejrzenia rozwiązań do wysokonakładowej, profesjonalnej produkcji i oprawiania materiałów, opartych na 64-calowej drukarce Epson SureColor SC-S80600, rozwiązaniach do cięcia automatycznego Fotoba oraz urządzeniach HM&P Stretchmaster ST60/60. Prezentowane na targach innowacyjne, niewielkie urządzenia do drukowania na płótnie będą wykorzystywać drukarki SC-T7200 oraz procesy oprawiania w ramach kartonowych Adventa.

Obrazy nadrukowywane na koszulkach, metalowych powierzchniach i bryłach

Aby pokazać elastyczność swoich drukarek sublimacyjnych SureColor SC-F przeznaczonych do produkcji wysokiej jakości tkanin i produktów promocyjnych, firma Epson zademonstruje je w szeregu różnych kreatywnych zastosowań. Odwiedzający będą mogli zobaczyć proces drukowania obrazów na koszulkach za pomocą drukarki SureColor SC-F2000 przeznaczonej do drukowania bezpośrednio na tkaninach – kompletnego rozwiązania do projektowania i produkcji. We współpracy z ekspertami ds. druku sublimacyjnego, firmą SubliTec, Epson, z użyciem drukarki SureColor SC-F6200 zademonstruje też proces drukowania zdjęć na bryłach, takich jak kaski motocyklowe, akcesoria, etui na telefony i tablety oraz produkty promocyjne. Firma Epson nawiązała także współpracę z przedsiębiorstwem ChromaLuxe, dzięki czemu na stoisku zostanie zaprezentowany proces drukowania zdjęć na metalowych panelach, umożliwiający otrzymanie za pomocą drukarki SC-F6200 zachwycających wytrzymałych obrazów.

W mikrowitrynie firmy Epson dotyczącej targów Photokina (www.epson.eu/photokina) będą regularnie publikowane informacje o atrakcjach przewidzianych dla gości stoiska.

Informacje o firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno atramentowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klientów związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 67 000 pracowników w 90 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

www.global.epson.com

Informacje o firmie Epson Europe

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, bliskowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2015 osiągnął sprzedaż równą 1577 mln euro.

http://www.epson.pl

Wizja ekologiczna 2050

http://eco.epson.com/