Filmy, sport i gry w wysokiej rozdzielczości

Projektory Epson dla użytkowników domowych, czyli najwyższa jakość wrażeń wizualnych w przystępnej cenie.

Filmy, sport i gry w wysokiej rozdzielczości


Firma Epson prezentuje projektory Full HD EH-TW3600 i EH-TW3200, które oferują wysoką jakość obrazu na dużym ekranie w przystępnej cenie. Proste w obsłudze i instalacji projektory dedykowane są osobom, które zaczynają swoją przygodę z kinem domowym i chcą zainwestować w technologię Full HD, by wykorzystywać ją do oglądania filmów, sportu czy grania.

Wspierane przez technologię Epson 3LCD, projektory EH-TW3600 i EH-TW3200, dają płynny, realistyczny obraz o doskonałej jasności i rozdzielczości. Za sprawą wysokiego natężenia światła barwnego, które wynosi odpowiednio 2000 lumenów (EH-TW3600) i 1800 lumenów (EH-TW3200) użytkownik uzyskuje naturalne kolory i jasny obraz niezależnie od oświetlenia.

Oba projektory są łatwe w instalacji, a szeroki zakres ustawień obiektywu pozwala osiągnąć doskonały obraz za każdym razem. Magię dużego ekranu można również osiągnąć podłączając projektory do odtwarzacza płyt DVD/Blu-ray, konsoli do gier czy dekodera cyfrowego telewizji kablowej lub satelitarnej, za pomocą dwóch wejść HDMI.

Alexandre Di Caro, menedżer ds. projektorów w firmie Epson, komentuje: "Projektory EH-TW3600 i EH-TW3200 stanowią doskonałą alternatywę dla telewizora z technologią HD, ponieważ są bardziej wszechstronne. Ponadto oferują większy obraz – do 300 cali – który ożywi każdy film, grę czy dyscyplinę sportową".

Cechy produktów:

  • Technologia Full HD, duży ekran 1080p,
  • Wysoka jakość obrazu dzięki technologii Epson 3LCD,
  • Wysokie natężenie światła barwnego (CLO),
  • Głęboka czerń i idealna biel dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu,
  • Łatwa instalacja, regulacja obiektywu w pionie i poziomie,
  • Podłączenie do odtwarzacza DVD/Blu-ray, konsoli do gier, dekodera cyfrowego telewizji kablowej lub satelitarnej, za pomocą dwóch wejść HDMI.