Firma Epson prezentuje sublimacyjną drukarkę SureColor SC-F6300 – jej wyróżnik to niskie wymagania konserwacyjne

Zapewnia wygodny sposób na druk wysokiej jakości na tkaninach i materiałach promocyjnych

Firma Epson prezentuje sublimacyjną drukarkę SureColor SC-F6300 – jej wyróżnik to niskie wymagania konserwacyjne

20 czerwca 2019 r.– Firma Epson wprowadza na rynek nową, 44-calową drukarkę sublimacyjną – SureColor SC-F6300, która jest następcą popularnego modelu, SC-F6200. Została opracowana z myślą o producentach tkanin, studiach fotograficznych oraz firmach produkujących materiały promocyjne. Zapewnia wyższą wydajność i krótsze przestoje dzięki prostej instalacji, łatwej obsłudze przez użytkowników oraz uzupełniającemu pakietowi oprogramowania, który pozwala lepiej zarządzać wydajnością druku.

„Doświadczenie firmy Epson w zakresie produkcji drukarek mówi samo za siebie. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaoferować użytkownikom kompletny zestaw produkcyjny, a wraz z nim pewność niezawodnego działania i wygodę. Postaraliśmy się, aby instalacja i konserwacja były do tego stopnia proste, by nie wymagały żadnej specjalistycznej wiedzy czy narzędzi. Jesteśmy pewni, że jest to drukarka sublimacyjna, która pozwoli firmom działać na pełnych obrotach i nie będzie wymagała wielu czynności konserwacyjnych” – powiedział Tomasz Kuciński, Business Account Manager – LFP z Epson Europe.

W pakiecie oprogramowania dołączonym do drukarki SC-F6300 znajdują się aplikacje: Epson Edge Print RIP, Epson Edge Dashboard Support (w tym profile EMX) oraz system zarządzania kosztami – LFP Accounting Tool firmy Epson. Zapewniają one odpowiednie zaplecze software'owe, umożliwiające firmom działać sprawniej oraz lepiej analizować koszty i zyskowność.

Wszystkie nowe funkcje i usprawnienia mają na celu ograniczenie całkowitych kosztów użytkowania. Zapewnienie wygodnego dostępu i możliwości samodzielnej konserwacji głowicy drukującej przez użytkowników minimalizują sytuacje, w których konieczne jest wzywanie serwisanta. Drukarka może zostać uruchomiona tuż po jej dostarczeniu, co oznacza, że firmy mogą korzystać z niej niemal od razu po zakupie. Opcjonalna nawijarka firmy Epson zapewnia większą kontrolę nad jakością zadrukowanego materiału. Udoskonalone dane techniczne kluczowych części zwiększają czas eksploatacji produktu i zwrot z inwestycji.

Niezależnie od tego, czy stosowana jest do produkcji koszulek sportowych, dodatków do ubrań, prezentów promocyjnych, kubków, podkładek pod myszy, breloków zbliżeniowych czy etui do telefonów, drukarka SureColor SC-F6300 została stworzona jako kluczowy element bezproblemowego i kompleksowego rozwiązania do druku w kolorze. Jest to kompletny zestaw do druku sublimacyjnego z wszystkimi elementami pochodzącymi od jednego producenta.

 

Drukarka SureColor SC-F6300 trafi do sprzedaży w lipcu.