Firma Epson prezentuje swoją pierwszą, 24-calową sublimacyjną drukarkę SureColor SC-F500

Dzięki wysokiej jakości wydrukom na różnorodnych upominkach i materiałach promocyjnych daje ona nowe mozliwości rozwoju biznesu.

Firma Epson prezentuje swoją pierwszą, 24-calową sublimacyjną drukarkę SureColor SC-F500

1 sierpnia 2019 r. –Epson wprowadza nową, 24-calową drukarkę sublimacyjną SC-F500O. Opracowana ona została z myślą o firmach produkujących materiały reklamowe, laboratoriach fotograficznych, producentach odzieży i punktach ksero, które dzięki elastycznym opcjom druku w wysokiej jakości będą mogły zaoferować klientom więcej usług. Niezależnie od tego, czy będzie to drukowanie na etui do telefonów, podkładkach pod myszy, T-shirtach czy poduszkach, model SC-F500 zapewnia małym firmom szybki czas realizacji projektów i niski całkowity koszt posiadania (TCO). Dodatkowo podczas obsługi nie wymaga specjalistycznej wiedzy na temat konfiguracji, działania ani konserwacji.

SC-F500 stanowi część kompletnego, kompleksowego rozwiązania do druku firmy Epson, obejmującego atramenty, oprogramowanie i papier, które zaprojektowano z myślą o doskonałej współpracy.

Nowa drukarka zaprojektowana została z myślą o prostocie obsługi, produktywności i wydajności, tak by firmy mogły sprawnie i szybko reagować na potrzeby klientów, Z tego powodu wyposażona została w funkcje dodatkowo rozszrzające możliwości opracowanej przez Epson technologii sublimacji, w tym:

  • Możliwość wielokrotnego uzupełniania atramentu (butelki 140 ml mogą być stosowane nawet w trakcie drukowania)
  • Łączność Wi-Fi (po raz pierwszy zastosowana w drukarkach sublimacyjnych Epson)
  • Automatyczny przełącznik nośników (łatwe przełączanie między drukiem na pojedynczych arkuszach, a nośnikami w rolkach)
  • Narzędzie LFP Accounting Tool firmy Epson (do dokładnego obliczania kosztów druku)
  • Osłona głowicy (zapobiegająca przenikaniu kurzu)
  • 4,3-calowy ekran dotykowy (ułatwiający obsługę)

„Cieszymy się, że możemy zaprezentować tę nową drukarkę sublimacyjną, która da wielu małym firmom nowe możliwości działania. To nasza pierwsza 24-calowa drukarka w tej serii. To, co jest w niej najlepsze, to ilość zastosowań, do których może być wykorzystana – liczba produktów prezentowych i promocyjnych, które mogą zostać wyprodukowane z jej pomocą, jest naprawdę imponująca. Jesteśmy przekonani, że pakiet nowych i udoskonalonych funkcji, w tym możliwość uzupełniania atramentu, pomoże firmom pracować dłużej przy minimalnym zakresie prac konserwacyjnych. To z pewnością istotna zaleta dla ambitnych właścicieli małych firm, którzy poszukują przewagi konkurencyjnej bez konieczności zatrudniania specjalisty do jej obsługi” — powiedział Tomasz Kuciński, Business Account Manager - LFP

 

Drukarka SureColor SC-F500 trafi do sprzedaży w październiku.