Firma Epson współpracuje z MyQ w celu uproszczenia integracji produktów i usprawnienia infrastruktury oraz zarządzania flotą drukarek

Globalne porozumienie przewiduje dostosowanie wielofunkcyjnego sprzętu drukującego i oprogramowania do zarządzania, aby uprościć ich użytkowanie i zwiększyć wydajność pracy

Firma Epson współpracuje z MyQ w celu uproszczenia integracji produktów i usprawnienia infrastruktury oraz zarządzania flotą drukarek

Firma Epson nawiązała globalną współpracę z MyQ – liderem w zakresie rozwiązań do bezpiecznego zarządzania drukowaniem i integracji systemów.

Partnerstwo ma na celu połączenie najlepszych funkcjonalności MyQ w zakresie integracji i zarządzania procesami pracy z wielofunkcyjnymi biznesowymi drukarkami atramentowymi firmy Epson oraz istotnymi zapewnianymi przez nie korzyściami – zwiększoną wydajnością, produktywnością, obniżeniem kosztów i ochroną środowiska.

Umożliwi to łatwiejszą integrację floty mieszanej i zarządzanie systemami przez użytkowników końcowych, a także ściślejszą kontrolę produktów, zwiększone bezpieczeństwo i obniżenie kosztów.

„Coraz więcej firm chce wdrażać nowe procesy i dostosować się do obecnych realiów pracy, zaś zwiększone bezpieczeństwo i lepszy przepływ pracy mogą złagodzić presję związaną ze zdalnym wykonywaniem swoich obowiązków” – powiedział Robert Reszkowski, Business Sales Manager w Epson Europe.  „Wiele innych przedsiębiorstw stara się także usprawnić procesy i obniżyć koszty.  Nasza współpraca pomoże wesprzeć realizację tych celów, zwiększając bezpieczeństwo i produktywność oraz obniżając koszty, a wszystko to przy bardziej efektywnym działaniu”.

„Od zawsze naszą ambicją było pomaganie klientom w poruszaniu się po stale zmieniającym się środowisku IT i znajdowanie – spośród wszystkich dostępnych rozwiązań – tego, które jest dla nich najlepsze” – skomentował Martin Janus, Dyrektor Generalny MyQ. Przede wszystkim skupiamy się na maksymalnej wydajności i komforcie pracy użytkownika. Współpraca firm Epson i MyQ łączy wiodący na rynku sprzęt i oprogramowanie, aby zapewnić odbiorcom końcowym rozwiązanie, które jest łatwe w integracji i zarządzaniu”.

Więcej informacji o biznesowych drukarkach atramentowych firmy Epson: Add local link

Więcej informacji na temat MyQ: https://www.myq-solution.com/

Koniec

 

Więcej o MyQ Solution

MyQ Solution to najlepsze oprogramowanie do zarządzania drukowaniem, które zapewnia bezpieczeństwo, dostępność i oszczędność eksploatacji. Interfejs użytkownika umożliwia personalizację, co oszczędza czas użytkowników dzięki prostym funkcjom obsługiwanym jednym kliknięciem. Zaawansowane funkcje OCR zwiększają wygodę użytkowania, zapewniając doskonały obieg dokumentów, co sprawia, że MyQ jest idealnym rozwiązaniem do transformacji cyfrowej w każdej firmie.