Foto-Kurier poleca duplikator płyt CD/DVD Epson PP-100

Foto-Kurier poleca duplikator płyt CD/DVD Epson PP-100

W jubileuszowym – z okazji 20. lecia pisma – czerwcowym  wydaniu miesięcznika Foto Kurier redakcja publikowała test duplikatora płyt CD/DVD – Discproducer Epson PP-100. Ocena urządzenia była bardzo pozytywna – redakcja przyznała mu znaczek
‘Foto Kurier Poleca’.

W najnowszym wydaniu miesięcznika Foto-Kurier opublikowano test duplikatora płyt CD i DVD – Epson PP-100. Urządzenie to stanowi połączenie doświadczenia firmy w najwyższej jakości druku oraz projektowaniu i produkcji robotów przemysłowych.

Redaktorzy piszą: „Epson Diskproducer PP-100 umozliwia nagranie oraz wykonanie nadruku na 30 płytach CD lub 15 płyt DVD na godzinę. Maksymalna szybkość druku wynosi 45 płyt na godzinę… wykonuje nadruki w 6-kolorowej (Cyjan, Magenta, Żółty, Jasny Cyjan, Jasna Magenta, Czarny) technologii Micro Piezo™ z maksymalną rozdzielczością 1440x1440 dpi … z jednego kompletu kartridży można wydrukować minimum 1.000 płyt … dużym plusem urządzenia jest wyposarzenie go w robota z unikalną technologią AccuGrip™, gwarantującego umieszczenie tylko jednego nośnika w napędzie CD/DVD oraz w drukarce.”

W podsumowaniu redakcja stwierdziła: „Cena urządzenia jest niemała, wynosi ok. 11.600 zł netto, jednak koszt pojedynczego nadruku waha się w okolicach 54 groszy netto.”

Dla czytelników Foto-Kuriera redakcja i firma Epson przygotowały niespodziankę: z okazji 20-lecia Foto-Kuriera – 20% rabat na zakup PP-100 – do końca lipca br. otrzyma go każdy, kto zgłosi się do Epsona z oryginalnym, czerwcowym egzemplarzem pisma.