Interaktywne rozwiązanie ułatwiające współpracę, które pomoże uatrakcyjnić Twoje lekcje

Teraz wiodący producent sprzętu dla placówek edukacyjnych zapewnia jeszcze lepsze efekty dzięki opcji skalowania obrazu aż do 100 cali

Interaktywne rozwiązanie ułatwiające współpracę, które pomoże uatrakcyjnić Twoje lekcje

3 stycznia 2017 r. — zachęcaj do współpracy, korzystaj z zaawansowanych opcji łączności i osiągaj coraz lepsze efekty nauczania, korzystając z najnowszego, intuicyjnego i interaktywnego projektora Epson o ultrakrótkim rzucie EB-696Ui. Dzięki opcjonalnej łączności bezprzewodowej i zaawansowanym funkcjom dla moderatora uatrakcyjnisz zajęcia, prezentując studentom szczegółowe obrazy w rozdzielczości Full HD.

 „Ten najwyższej klasy projektor o ultrakrótkim rzucie wykorzystuje najnowszą technologię do udostępniania i interaktywnej prezentacji materiałów w niebywale realistycznych kolorach na ekranach do 100 cali w rozdzielczości Full HD. Ten poziom jakości jest poza zasięgiem budżetowym monitorów i telewizorów z płaskim ekranem” — powiedział Andrzej Bieniek, Business Account Manager z firmy Epson. . „Długi okres eksploatacji — do 10 000 godzin w trybie eco — ogranicza czas i koszty serwisu. Możliwość obsługi dotykowej palcem i interaktywnego wykorzystania dwóch piór ułatwia współpracę i pozwala pisać oraz rysować na wyświetlanym obrazie bez konieczności używania urządzeń mobilnych lub komputerów. Oprogramowanie EasyMP Multi-PC Projection pozwala moderatorowi łatwo wyświetlać materiały aż z 50 urządzeń uczniów, co znacznie zwiększa możliwości w zakresie wymiany informacji między nauczycielami a uczniami”.

Aplikacja Epson iProjection pozwala uczniom łatwo udostępniać materiały i jest dostępna w wersjach na iOS, Androida i Chromebooki Google. Do intuicyjnych  funkcji nanoszenia notatek bez konieczności korzystania z komputera dodano paski narzędziowe do notatek i sterowania, zawierające takie opcje jak drukowanie i zapisywanie, dostępne na nowym ekranie głównym. Można również korzystać z dzielenia ekranu, interakcji na ultraszerokim ekranie, sterowania kamerą dokumentów bezpośrednio z EB-696Ui oraz wbudowanego głośnika o mocy 16 W i wejścia mikrofonowego.

Oprócz modelu EB-696Ui seria zawiera 10 innych urządzeń: EB-695Wi, EB-685Wi, EB-680Wi, EB-675Wi, EB-685W, EB-685WS, EB-675W, EB-680, EB-680S i EB-670. We wszystkich wykorzystano technologię 3LCD, umożliwiającą wyświetlanie jasnych, wyraźnych obrazów do 100 cali i współczynnikiem kontrastu do 16 000:1. Wszystkie modele są wyposażone w 3 wejścia HDMI, co pozwala łatwo podłączać urządzenia, takie jak komputery PC, odtwarzacze DVD i kamery. Wszystkie modele interaktywne mają fabrycznie zainstalowane oprogramowanie SMART Notebook.

Modele EB-696Ui, EB-695Wi, EB-685Wi, EB-680Wi, EB-675Wi, EB-685W, EB-675W, EB-680 i EB-670 są dostępne od stycznia 2017 i kosztują odpowiednio 12 341 zł, 10 468 zł, 9 167 zł, 10 075 zł, 8 727 zł, 9 167 zł, 8 727 zł, 6 582 zł oraz 6 104 zł (rekomendowane ceny bez VAT).

–Koniec–

Uwagi dla redaktora

Informacje o firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno atramentowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klientów związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 67 000 pracowników w 90 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

www.global.epson.com

Informacje o firmie Epson Europe

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, bliskowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2015 osiągnął sprzedaż równą 1577 mln euro. http://www.epson.pl

Wizja ekologiczna 2050  

http://eco.epson.com/