Kalkulator online oblicza oszczędności, jakie mogą uzyskać klienci, wybierając drukarkę Epson wyposażoną w system stałego zasilania w atrament

Porównaj koszty zakupu i atramentu 20 najpopularniejszych drukarek na rynku z kosztami urządzeń Epson z systemem stałego zasilania w atrament

Kalkulator online oblicza oszczędności, jakie mogą uzyskać klienci, wybierając drukarkę Epson wyposażoną w system stałego zasilania w atrament

Kalkulator online firmy Epson umożliwia klientom indywidualnym i małym firmom porównanie 20 najlepiej sprzedających się drukarek z urządzeniami Epson wyposażonymi w system stałego zasilania w atrament. W ten sposób, określając potrzeby związane z drukowaniem, mogą oni z łatwością sprawdzić, która z nich zapewni największe oszczędności.

Kalkulator online firmy Epson ułatwia wybór osobom stojącym przed decyzją wyboru nowej drukarki. Pozwala on obliczyć całkowity koszt posiadania urządzenia, uwzględniając zarówno początkowy koszt zakupu drukarki, jak i późniejsze koszty związane z atramentem.

Nowoczesne drukarki Epson z systemem stałego zasilania w atrament to nowa propozycja dla użytkowników pragnących zyskać dzięki niskim kosztom eksploatacji urządzenia, do którego dołączany jest zapas atramentu na dwa lata[1]. „Przykładamy ogromną wagę do oszczędności, jakie potencjalni klienci mogą uzyskać dzięki naszym drukarkom z systemem stałego zasilania w atrament, dlatego opracowaliśmy kalkulator online, który udowadnia te korzyści. Na całym świecie sprzedaliśmy już 15 milionów urządzeń tej klasy, co najlepiej potwierdza, że system stałego zasilania w atrament to doskonały pomysł[2]. To narzędzie pozwoli klientom w pełni docenić oszczędności, jakie mogą uzyskać” — wyjaśnia Martin Schibitzki, Channel Account Manager w Epson.

Aby skorzystać z kalkulatora online, należy wykonać trzy proste kroki. Użytkownik określa jedynie, ile stron miesięcznie średnio drukuje, jak długo zamierza korzystać z drukarki i czy zazwyczaj korzysta z wkładów XL. Po podaniu tych informacji kalkulator może porównać koszt zakupu i eksploatacji drukarki z systemem stałego zasilania w atrament z 20 najlepiej sprzedającymi się modelami drukarek laserowych lub atramentowych dostępnymi w regionie użytkownika. Wyniki są przedstawiane w czytelny sposób, z uwzględnieniem całkowitego kosztu posiadania, kosztu wydruku pojedynczej strony i kosztu wydruku 500 stron. Aby wyniki były jeszcze bardziej przejrzyste, kalkulator zawsze porównuje również oba wybrane modele z przeciętnym modelem dostępnym na rynku.

W celu zapewnienia wiarygodności obliczeń, na stronie kalkulatora umieszczono dokładny schemat wyjaśniający metodę ich wykonywania.
Nowy kalkulator firmy Epson jest dostępny tutaj: www.epson.pl/itscalculator

–Koniec–

Uwagi dla redaktora

Informacje o firmie Epson
Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane zdrukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.
Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 67 000 pracowników w 90 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2015 osiągnął sprzedaż równą 1577 mln euro. http://www.epson.pl

Wizja środowiskowa 2050  

http://eco.epson.com

 


[1] Dwuletni zapas atramentu oszacowano na podstawie średniej miesięcznej liczby drukowanych stron (badanie IDC WW Page Volume Program, 2015 r.).

[2] 150 krajów od października 2010 do roku podatkowego 2015