Kibicuj z Epsonem

Nowa promocja na projektory firmy Epson daje rozgrywkom piłkarskim dodatkowy wymiar.

Kibicuj z Epsonem


Epson, światowy lider na rynku projektorów, przygotował szereg atrakcyjnch promocji w związku z rozpoczynającymi się w czerwcu Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i użytkowników z branży hotelarsko-gastronomicznej. Mundial zawsze gromadzi przed telewizorami miliony kibiców na całym świecie. Dlaczego więc nie przenieść widzów w nowy wymiar sportowej rywalizacji?

Oferta dla klientów indywidualnych obejmuje dwa projektory do kina domowego. Klienci, którzy kupią model Epson EH-TW450 otrzymają dodatkowo 80-calowy przenośny ekran, a nabywcy modelu EH-TW3500 otrzymają odtwarzacz płyt Blu ray Philips BDP2500. Ta specjalna oferta obowiązuje od 5 maja do 11 lipca 2010 roku.

Model EH-TW450 wyświetlający obraz w rozdzielczości HD Ready (720p) to kompaktowy, stylowy i wszechstronny projektor w zaokrąglonej, czarnej obudowie wyposażony w szereg funkcji korekcji obrazu. Wbudowane wejście HDMI umożliwia podłączenie szerokiej gamy urządzeń, w tym dekodera telewizyjnego HD, odtwarzacza DVD lub Blu-ray, nowoczesnej konsoli do gier, a nawet aparatu cyfrowego. Złącze USB umożliwia przygotowanie pokazu zdjęć bezpośrednio z przenośnej pamięci. W połączeniu z ekranem firmy Epson zaprojektowanym z myślą o mobilności, stanowi przenośny zestaw HD, który można zabrać do znajomych lub rodziny.

Z kolei projektor Epson EH-TW3500 wyświetla jasny i klarowny obraz w wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p (1920x1080). Dwa wejścia HDMI umożliwiają podłączenie go do szerokiej gamy urządzeń, takich jak odtwarzacze Blu-ray i DVD, konsole do gier czy aparaty cyfrowe i komputery. Współczynnik kontrastu na poziomie 36000:1 oraz natężenie światła barwnego wynoszące 1800 lumenów gwarantują doskonałą jakość obrazu i żywe, nasycone kolory.

Dostępna jest także promocja dla firm z branży hotelarsko-gastronomicznej, które przy zakupie projektorów EB W8, WB 1925W i EB G5200W otrzymają bezpłatną pięcioletnią gwarancję na lampę projekcyjną . Epson zdaje sobie sprawę, że klienci z tego segmentu rynku szukają rozwiązań nie tylko zaawansowanych technologicznie, ale przede wszystkim trwałych i niezawodnych. Wiele firm świadczących usługi gastronomiczno-hotelarskie właśnie przed Mistrzostwami chce zainwestować w najlepsze urządzenia audiowizualne, które oferują obraz jakości HD. Niedościgniona jakość obrazu i wyjątkowa atmosfera towarzysząca Mundialowi pozwolą przyciągnąć kibiców do lokali.

Model EB W8 to niewielki przenośny projektor o natężeniu światła barwnego (CLO) rzędu 2500 lumenów, co zapewnia żywy obraz HD w rozmiarze odpowiednim dla mniejszych sal. EB 1925W to model nieco wyższej klasy, doskonale pasujący do średniej wielkości pomieszczeń. Zapewnia CLO o wartości 4000 lumenów, idealne dla obrazu o przekątnej 100 lub więcej cali, nawet w świetle dziennym. Z myślą o dużych lokalach przeznaczonych dla licznej publiczności, w których konieczne jest zapewnienie wysokiej jakości obrazu w dobrze oświetlonych, przestronnych pomieszczeniach, przygotowano model EB G5200W o imponującym współczynniku CLO 4200 lumenów z pięcioma opcjonalnymi obiektywami ułatwiającymi montaż w dowolnych warunkach.

Dalsze informacje na temat promocji dostępne są na stronach www.epson.pl/worldcup i www.epson.pl/football